ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
birivar
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Ağustos 2017 12:22
Toplam Mesaj:
56 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ERKAN ERATA
Doğum Tarihi:
13 Ekim 1980
İl:
Istanbul
Meslek:
TEKNİSYEN
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Bu Trabzon Beni 7

SON 10 MESAJI

başlangıç
Akvaryumunuz güzel görünüyor fakat daha fazla saklanma yeri oluşturmalısınız. Balıklarınızın çoğu şu an küçük olduğundan problem yokmuş gibi görünsede zamanla kavgalar ve tatsızlıklar artacaktır.
Akvaryumum Nasıl Olmuş? YEP YENİ RESİMLER EKLENDİ
Sarı prenses türü için akvaryum boyutun biraz küçük. Şuan henüz küçük oldularından problem yok gibi olasada büyüdükçe kavgalar artacaktır. Daha büyük bir akvaryumda daha çok kaya ve saklanma yeri ile çok daha mutlu olacaklardır.
Karma malawi akvaryumum
Akvaryumunuz güzel fakat içindeki doğal olmayan saksıları çıkartıp doğal kayalarla saklanma yeri oluşturursanız çok daha güzel olacaktır.
Malawi Tankım 500 Lt
Bu boyutta bir akvaryumla çok daha güzel şeyler yapabilirsiniz. sadece hayal gücünüzü biraz daha zorlayıp görselleri takip edebilirsiniz.
malawi akvaryumum (yorumlarınızı bekliyorum)
Akvaryuma sadece kum ve balıkları atmakla olmaz bu iş, Doğal ortamlarını ve saklanma alanlarını sağlamakda gerekir. Akvaryumuna bol kaya ile saklanma yerleri yapmanı tavsiye ederim..
Yeni Resimler Yunus
40 adet balığı aynı akvaryumda yetiştirmek problem olabilir. Cinsiyetleri belirleyebiliyorsanız iyi bir koloni kurup gerisini elden çıkartabilirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
ciklet ve yunuslarım
Maaşallah diyorum başkada birşey demiyorum
Akvaryum
Akvaryumcudan sıfır alacaksan fiyat yüksek olabilir. Forumdan arkadaşlardan çok daha uygun fiyata bulabilirsin.
pet shop
Bulunduğunuz yere yakın petshop yoksa ve müşteri potansiyeli varsa neden olmasın. yaptığınız işi severek yaparsanız problem olmayacak hem siz hemde müşterileriniz memnun kalacaktır.
Yeni Gelenler Buradan Merhaba Desin

Akvaryum kurmam ve bakım konusunda herzaman ulaşabildiğim akvaryum.com ailesine ve tüm üyelere teşekkürler ve selamlar

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 20 Online Kullanıcı, 11 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.