ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Baykusreyis21
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
13 Ocak 2012 19:43
Toplam Mesaj:
642 [0.13 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Burak Altay
Doğum Tarihi:
21 Temmuz 1995
İl:
Istanbul
Meslek:
Öğrenci-Yazın Çıraklık
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

darXis'in izinden gidiyor...

SON 10 MESAJI

20 lt'de beta(resimler daha sonra eklenicek)
Buzdolabı poşetinden 20 lt akvaryuma geldi,yerinde durmuyor(betalar sabit durur poşette bakıldığı için)ayrıca aradaki farkıda çok iyi anlarsın 
Vallahi hepsini içinde verdi ama ısıtıcıyı daha almadım ondan sonra alıcam.İç filitre normal şelale değil ama filitrasyonu sola doğru veriyorum şelale gibi oluyor,markası atman AT-F101
Teşekkürler,akvaryumu kuzenim verdi benim eski akvaryumuda(100 lt) ben ona verdim.Annemin akvaryum istememesi yüzünden küçültme yolu ile akvaryumu evde tutabildim.Yani anlıycağınız bir tek balığa para verdim.Ama maltepe'de akvaryumcular sokağı var tren yolunun karşısında.Ordan bak orası hesaplı baya.
Merhaba herkese,

Bugün maltepe akvaryumculara gittim,20 lt akvaryumuma balık almak için aslında ne yalan diyim aklımda japon vardı ama bir yandanda içim el vermiyordu."Sırf kendi zevkim için beslediğim canlının eziyet çekmesine",aklıma hiç beta gelmemişti akvaryumcuda görünce hemen betayı aldım.

Şimdilik akvarumda dekor yok,sadece siyah hagen var.Ama mutluluğuna diyecek yok :),onun mutlu olması benide mutlu ediyor :)).Dekoru olunca dahada mutlu olacağına eminim.Bir kaç adet saz 1 tane anibus almayı düşünüyorum.İleridede betayı 50 lt'ye taşımayı planlıyorum.Akvaryumu ortadan bölüp 2 tane bakıcam :))

Herkese iyi hobiler.
Gölde yakaladığım balığımın cinsi nedir ?
Bu green terror benziyor ama sanki başka bir balıkla kırma gibi
AVRUPA Yakasında Camcı!
Beta akvaryum var üretim yeri.Ticari ilanlarda görebilirsin,küçükçekmecenin oralardaydı sanırım
ilk canlı doğuran tecrübem (son durum syf. 2)
Elinize sağlık çok güzel olmuş
Yeni Başlangıç
10 yunus 10 sarı alsanız bile yeterdi,50 tane çok fazla,hem balıkları gelişimini tamamlayamaz(kalabalıktan dolayı)hemde koloniyi ayırınca elinizden çıkarma çok uzun sürer.
Mp ve Sp'ye tetra chiclid stick yemi
[QUOTE=c0c0c0]Etcil besliyeceksen tetra discus yemi almanı tavsiye ederim.Ama s.p. ve m.p otculdur eğer otcul besleyeceksen Sera granured ve seran granugreen HeromenTr kardeşimizin dediği yemleri kullanabilirsin. [/QUOTE]

Yalnız konuyu ben açtım,yemlerimi yazdım
Mp ve Sp'ye tetra chiclid stick yemi
Sera granured ve seran granugreen de var.Birde bunu aldım.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.