ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
asikanarya
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
09 Eylül 2012 23:16
Toplam Mesaj:
210 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Furkan Şahin
Doğum Tarihi:
20 Temmuz 1994
İl:
Ankara
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

İlk yavrularım.

Merhabalar önce karma akvaryumla başladığım serüvenime geçen sene eylül ayında kurduğum mpanga, demasoni akvaryumumla devam ediyorum ve şükür ki ilk yavrularım ardı arkasına gelecek gibi, şimdilik 2 demo, 1 mpanganın ağzında yavru var.

Sormak istediğim soru ise , ben dişilerimi ayırdım şu anda ancak 1 tane en son yavru alana yer olmadığı için ana tankta duruyor, allahtan demo dişi sayım fazla da çok elleyen yok. Diğerleri yavrulayıncaya kadar dursa sorun olur mu? Asıl sorumsa acaba mpanga ve demo dişileri kendi yavrularını yavruladıktan sonra yerler mi? Yani hemen ayırmalı mıyım?
Çok Çok ilginç olay ben çözemedim :S
Aman diyim bırakmayın büyüsün biz de bu balık neymiş ne değilmiş tam bir öğrenelim gobi olduğu bile kesin değil daha.
Demasoni yanına tür ve yeni tank
Mpanga da tercih edebilirsiniz.
sp balığım hakkında cevap arıyorum !

Eğer dışarıda kalmadan önce rengi normalse yavrularda kesinlikle gözlenemez.

Akvaryumuma katkı
Ölçülerini öğrenebilirseniz litre hesabı kolaydır.
katil balık
Kesin cevap için Akvaryum hacminiz ve içindeki canlılar önemlidir. Lütfen bunları bizimle paylaşın ki en doğru cevabı verebilelim.
olur mu?
Ooooh yeni bir üretimhane daha doğuyor :)
Yeni baliklarim
Bence hava taşı ve filtrasyonu 24 saat açık tutmalısınız...
sarı prenses resimli

Eğer dikkatli bakarsanız anal yüzgece yakın noktacığın küçük olduğunu görürsünüz. Bu da balığa erkek teşhisi koymak için bence yeterli.

MÜCEVHER EŞ TUTAR MI YOKSA YER Mİ
Benim erkeğim aynı boydaki dişisini öldürmüştü bende ölüsünü aldım yarım saat kadar erkeğinin yanına koydum yuvalarının girişinde durdu ve iki gün sonra erkek dışarı atlayarak öldü :)

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.