Yanardağ yapımı,dekor değişikliği ve felaket :(

SemphaticÇevrim Dışı

İl: Istanbul
SemphaticÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 10 Mayıs 2009 22:36
 Allah kimsenin başına böyle birşey vermesin. En çok üzen balıklarım binbir özenle beslemiştim onları çok sağlıklılardı :(

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

cenk95Çevrim Dışı

cenk95Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Mayıs 2009 10:15
abi çok güzel bir çalışma olmuş.ama gerçekten yazık olmuş balıklara.camcının yaptığı iş hiçte hoş karşılanacak bir durum değil ama ginede yaptığın çalışma çok güzel

f-a-t-i-hÇevrim Dışı

f-a-t-i-hÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Mayıs 2009 10:39
Okan Bey galiba bu hobiyi heyecanlı kılan etkenlerden biriside onca aksiliklere karşın pes etmeyip sonunda kazanan olmak..Umarım bundan sonraki çalışmalarınızda hep kazanan olursunuz.Saygılar.

baris.aydinÇevrim Dışı

baris.aydinÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Mayıs 2009 10:50
Okan Bey;
Çalışmanız çok güzel olmuş. Yanardağ fikri ise müthiş. Başınıza gelen talihsizlik için üzülmeyin. Bu küçük yanardağ belki size birçok ipucu vermiştir gelecek için. Daha büyük bir yanardağ yapıp, belki akan lav simulasyonunu ledlerle yapabilirsiniz. Eliniz maaşallah oldukça yatkın. Hele o yanardağın dibine birde lav kırıkları koydunuz mu, geçekten harika bir iş olur.
Bu arada arka fon boyanız müthiç durmuş. Özellikle deniz akvaryumu yapmayı düşünenler için bulunmaz fırsat.

Bence büyük bir yanardağ yapın. Akvaryumun tabanını lav kırıklarıyla doldurun. Birkaç kök bitki, biraz mango kökü ve canlı doğuran balık türleriyle veya neon sürüsüyle mükemmel bir akvaryum yapabilirsiniz.
Saygılarımla..

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 12 Mayıs 2009 16:09
Güzel düşünce.anladığım kadarıyla kolat şeyleri sevmiyorsunuz allah dağına göre kar verirmiş sizi biraz meşgul etmek istiyor sanırım.Daha iyilerini yapacağınızdan şüphem yok.Zorluklar sizi yıldırmasın.

X35nsÇevrim Dışı

X35nsÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2009 00:05
Çalıışma güzel ama mutlu sonla bitmemiş abi . ama projen çok güzel tebrik ederim.. 

SoyhanÇevrim Dışı

SoyhanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Ağustos 2011 04:19
Ben o duyguyu bilirim gözüm kadar iyi baktıgım her okuldan geldigimde anneme millete selam vermeden yapıştıgım akvayum daki melek lerimin 15 sayısından 0 ra inmesi beni öldürdü.
,ve tabi bunu yapanın kuzenim olması alçak salıklıydı ve show boydaydılar hamile olcaklardı .napalım vatan saolsun.enazından tankı patlatmadı .

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 16 Ağustos 2011 09:29
Gerçeten güzel iş piyasada muadilleri 30 Tl civarı satılıyor ama balıklarınızı kaybettiğinize üzüldüm.

ertus0770Çevrim Dışı

İl: Antalya
ertus0770Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Ağustos 2011 11:16
Okan Abi keşke İstanbulda yaşasaydım  Ben 4 camcıyla kavga ettim bende sizin gibi böle uyarıyorum 2 camı üst üste yapıştırıyorlar.Sonra TTek cam olsu ndemiştim diyorum bir tartışıyoruz adamla adam tamam yapıyim ama para felan istemiyorum diyor para önemli değil 2 katını veririm diyorum adamtek cam yaptı güzel lsikonladı verdi bana siz niye akvaryumu bıraktınız ne güzel adamla kavga etcekdiniz MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR Okan abi. Nese tekrardan geçmiş olsun Abi

KANBURURÇevrim Dışı

İl: Bursa
KANBURURÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 23 Ağustos 2011 12:58

Çok güzel yapmışsınız gerçekten.Tebrik ederim.

çok üzüldüm o yanardagın kırıldıgına  çok güzel olmustu

SoyhanÇevrim Dışı

SoyhanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 09:14
[QUOTE=KANBURUR]

Çok güzel yapmışsınız gerçekten.Tebrik ederim.

çok üzüldüm o yanardagın kırıldıgına  çok güzel olmustu
[/QUOTE]
gerçigi kırılmamış balıklar ölmüş

Hüseyin AtılanÇevrim Dışı

Hüseyin AtılanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 11:25
Okan bey büyük geçmiş olsun. Çok güzel olmuş ama sonuç kötü. Hiç bişeyden soğumayın devaaam. Saygılar..

Ali HocaÇevrim Dışı

İl: Denizli
Ali HocaÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 12:16

Merhaba Okan bey,

Resimlerinizi incelerken çok iyi bir çalışma tebrik etmek gerekir derken üzücü olay hiç te iyi olmamış. Ama ben derim ki lütfen moralinizi bozmayın bu tür aksaklıklar bir hobıcının karşılaşabileceği olaylardan birisi, bence balıklarınızı kaybetmektense boşverin giden techızat olsun, onu yeniden yaparsınız ama o güzelim balıkları bir daha temin etmeniz çok zor.
Sağlıcakla Kalın

crazyattÇevrim Dışı

crazyattÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2011 17:42
Güzel bir çalışma olmuş fakat sonu dediğiniz gibi felaket. Bu arada ledi nasıl taktınızyanardağ içine?