rontgenaroÇevrim Disi

İl: Izmir
rontgenaroÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 30 Eylül 2006 22:40
İyi akşamlar arkadaşlar.Bendeki beyaz zebra ve albino zebranın  yavruları yumurtalarında hareketlenmeye başladılar.Acaba ne zaman yüzmeye başlarlar,ve ne yapmalıyım.Teşekkürler.

Armağan Balkan

ParasetamoLÇevrim Disi

[C]2,2,11986[/C]
İl: Isparta
ParasetamoLÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 30 Eylül 2006 23:49

Merhaba Armağan Bey,

Hayırlı olsun.Yavrularınızı güle güle büyütün.

Benim de zabralarım yavruladılar.İlk başta yavrularınız için yapabileceğiniz bişi yok.Zaten annesi babası gerekenleri yapıyor.Siz su sıcaklığını 27-28C de sabit tutun.Havalandırmayı,filtreyi kapatmayın.Düzenli olarak kaliteli protein yem kullanın.2-3 hafta sonra yavrular yuvadan çıkıp yüzmeye başlayınca da yavrular için özel protein yemlere başlarsınız.

Şimdiden kolay gelsin.

Sağlıklı Balıklarınızla Mutlu Günler Dilerim.

Saygılarımla.

Kerem AÇIKGÖZ

Kerem AÇIKGÖZ

Buğra DolunayÇevrim Disi

Özel Üye
İl: Isparta
Buğra DolunayÇevrim Disi
Özel Üye
Gönderim Zamani: 01 Ekim 2006 16:00
Bir hafta içinde yuvayı ter ediyolar şuan bende olduğu gibi 150 yavrum var ama çok çılgınlar akvayumda yanlız başlarına bıraktım şimdi büyüdüler kılıç yavrusunu bilirseniz o kadar 10 günde ulaştı boya sizede kolay gelsin...

Yüzmeyi Öğrenmek İstiyorsan, Boğulmayı Göze Alacaksın..

bellekÇevrim Disi

İl: Izmir
bellekÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 02 Ekim 2006 22:46
Bence havalandırma yapın ancak filteye dikkat edin çünkü içine kaçabiliyorlar. Ben ilk sefer 30-40 civarı yavru kaybettim.

Yüksel TÜRKAL

Cüce vatoz , Japon , Diskus , Melek

EdizÇevrim Disi

İl: Kayseri
EdizÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 04 Ekim 2006 21:13

[QUOTE=bellek]Bence havalandırma yapın ancak filteye dikkat edin çünkü içine kaçabiliyorlar. Ben ilk sefer 30-40 civarı yavru kaybettim.[/QUOTE]

Merhaba benimde 11 günlük zebra yavrularım var filitrenin içine girmemesi için ne yapmalıyım önleyecek bir sistem yok mu?

Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

chatlaq_cezaÇevrim Disi

İl: Samsun
chatlaq_cezaÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 02 Kasım 2008 15:40
[QUOTE=Ediz]

[QUOTE=bellek]Bence havalandırma yapın ancak filteye dikkat edin çünkü içine kaçabiliyorlar. Ben ilk sefer 30-40 civarı yavru kaybettim.[/QUOTE]

Merhaba benimde 11 günlük zebra yavrularım var filitrenin içine girmemesi için ne yapmalıyım önleyecek bir sistem yok mu?

Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

[/QUOTE]

pipo filre kullanabilirsiniz =)

ARAZ ŞAHİN TÜRKOĞLU

ZiyaretçiÇevrim Disi

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Disi
Ziyaretçi
Gönderim Zamani: 03 Kasım 2008 21:30

Pipi filiter yoksa normal ic filitreyi kadin corbiyla sararsaniz kullanisli olabilir.

Ziyaretçi

mrtcnedgnÇevrim Disi

İl: Samsun
mrtcnedgnÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 14 Mart 2015 14:31
[QUOTE=rontgenaro]İyi akşamlar arkadaşlar.Bendeki beyaz zebra ve albino zebranın  yavruları yumurtalarında hareketlenmeye başladılar.Acaba ne zaman yüzmeye başlarlar,ve ne yapmalıyım.Teşekkürler.[/QUOTE]

Dıs motor al hıc bısey olmaz

mertcan erdoğan