Sıfır Akvaryum Malzemeleri (yeni Ürünler Eklendi)


  • ÜYENİN DİĞER İLANLARI
    Kategori
    Son Güncelleme
Anıl ÖzekşiÇevrim Dışı
Anıl ÖzekşiÇevrim Dışı
Son Güncelleme Zamanı: 11 Saat 29 Dakika önce
İl / İlçe / Semt: Ankara / Çankaya / Bahçelievler
Satılan Malzeme(ler): Akvaryum Malzemeleri
Adet Fiyatı: Muhtelif
Toplu Alım Fiyatı: Görüşülür
Adedi: Çok sayıda
İrtibat Bilgileri: 05333090991
Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Ankara içi elden, Ankara dışı karşı ödemeli kargo
Diğer Ek Bilgiler:
Fotoğraf:


Bitki akvaryumu kurma hevesi ile tüm malzemeleri toplamış ancak bir borsacı olarak ona ayıracak zamanı olmadığını hesaplayamamış bir akvaryumsever olarak elimdeki hiç kullanılmamış ürünleri satıyorum. Fiyatların tamamına yakını piyasanın %40 dır. İkinci el değil kullanılmamış ürünler aldığınızı unutmayınız ve lütfen pazarlık teklif etmeyiniz. Çoklu alımlarda bir miktar daha indirim yapabilirim. Ankara içinde elden Ankara dışına ise karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim.





[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/155750/290920191200581.jpg[/IMG]

[K][B]Spiral Cam Co2 Difüzör + Cam Hortum Aparatı + Cam Termometre[/B][/K]

Camdan yapılmış bu spiral difüzör, hem şeffaf rengi ile görüntü kirliliğinin önüne geçerken hem de içindeki spiral sayesinde harici bir kabarcık sayacını gereksiz kılmaktadır. CO2 borusu dikey konumda difüzöre bağlanabilir. Bu şekilde, CO2 akışını sağlayan borunun bükülmesi ve kısıtlanması engellenir. Co2 hortumunun akvaryumun kenarında kırılmasını ve kötü görünmesini önleyen cam hortum aparatı ve akvaryumun kenarına asılabilen cam termometre hediyedir. Ürünlerin tamamı hiç kullanılmamış sıfır üründür. ( 40 TL )


[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/155750/290920191205401.jpg[/IMG]

[K][B]Ista Ufo Co2 Difüzör + Ista Acrylic Co2 Bubble Counter[/B][/K]

Ista UFO Co2 Difüzör; özel ve estetik tasarıma sahip, son derece etkili bir difüzördür. Uygulanan özel seramik ile en hassas CO2 difüzyon etkisi sağlar ve tıkanma sorunu ortadan kaldırır. CO2 borusu dikey konumda difüzöre bağlanabilir. Bu şekilde, CO2 akışını sağlayan borunun bükülmesi ve kısıtlanması engellenir. Ista Acrylic Co2 Bubble Counter hediyesidir. Her ikisi de hiç kullanılmamış sıfır üründür. ( 40 TL )


[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/155750/290920191207151.jpg[/IMG]

[K][B]Easy Aqua 2 in 1 Co2 Difüzör + Cam Hortum Aparatı + Cam Termometre[/B][/K]

Akrilik malzemeden yapılmıştır. Şeffaf rengi ile görüntü kirliliği oluşturmaz. Yüksek kaliteli seramik disk optimum difüzyon efekti elde eder. CO2 borusu dikey konumda difüzöre bağlanabilir. Bu şekilde, CO2 akışını sağlayan borunun bükülmesi ve kısıtlanması engellenir. Co2 hortumunun akvaryumun kenarında kırılmasını ve kötü görünmesini önleyen cam hortum aparatı ve akvaryumun kenarına asılabilen cam termometre hediyedir. Ürünlerin tamamı hiç kullanılmamış sıfır üründür. ( 40 TL )


[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/155750/220920191141421.jpg[/IMG]

[K][B]Ista Compact Syphon Cleaner ( Sifon Temizleyici )[/B][/K]

ISTA Kompakt Sifon Temizleyici, entegre çekvalf ve ayarlanabilir su akışıyla tankınızdaki suyu değiştirmek için pratik bir yardımcıdır. Sadece silikon pompayı sıkarak yorulmadan ve zahmetsizce akvaryum temizliğinizi yapabilirsiniz. Su vakum borusu, balıkların kazara emilmesini önlemek için bir filtreleme ağı içerir. Hiç kullanılmamış sıfır üründür. ( 100 TL )


[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/155750/290920191209051.jpg[/IMG]

[K][B]Ista Snail Trap Salyangoz Kapanı[/B][/K]

Akvaryum tabanına yerleştirilerek kullanılan, şeffaf, salyangoz kapanıdır. Şeffaf akrilik malzemeden yapılmıştır. 6 cm çapında 4 cm yüksekliğindedir. Kutu içerisinde misina ipi ve yem bulunmaktadır. Hiç kullanılmamış sıfır üründür. ( 30 TL )



Vitrin Fotoğrafı:


İpucu: Sağ sol tuşlarını kullanarak aynı kategorideki diğer ilanlara çabuk şekilde ulaşabilirsiniz.