Yazan Geri Bildirim
thegrigandalfTarih: 25/03/2020 17:47:46
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: Karides
Yorum: Yaklaşık 10 tane karides aldım ancak paketleme sırasında paketin içinde su pireleri ve planaryalar vardı. Su piresi sıkıntı olmamasına rağmen planaryalar ciddi bir problem oluyor akvaryumlarda. Alışveriş yapacak olursanız iki kere düşünün derim
AbacusTarih: 20/10/2018 19:52:31
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: Karides koloni
Yorum: Aldığım hiç bir karides bugüne kadar yaşayamadı.
TSVforeverTarih: 11/05/2018 14:16:56
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: redrili
Yorum: Merhabalar 2 gün önce alışveriş yaptım cok guzel paketlenmıs strafor ıle kayıpsız ve hedıyelı olarak geldı cok tesekkur ederım
yasar35Tarih: 28/11/2016 11:43:53
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: kiraz karides ve rili karides
Yorum: kiraz karides ve rili karides aldım. aynı gün kargolandı. strafor içerisinde güvenle elime ulaştı. herhangi bir sorun yaşamadım. güveli ve ilgili biri. hediyeler için ayrıca teşekkür ederim.
Cevap: Teşekkür ederiz yaşar bey geri dönüşleriniz için
metehan123Tarih: 10/03/2016 17:42:13
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Kiraz kardies
Yorum: Kiraz karides aldım iyi geldi yarısında renk kaybı yok hem alım sonrasında da ilgilendiler
nightmareoTarih: 14/02/2016 03:51:40
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Turuncu sakura
Yorum: Söz konusu siteden turuncu sakura siparişi verdim. Gönderilen ise beyaz renkte formsuzdu. Maillerime de cvb verilmedi. Yakışmadı. Şikayet linkim: https://www.akvaryum.com/Forum/karidesdunyasinet_hakkinda_k863886.asp
eakinTarih: 11/01/2016 02:01:23
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: java moss
Yorum: Son derece kibar ve tok gözlü insanlar. Verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
Cevap: Çok teşekkürler güzel görüşleriniz için.Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.
H. KAYA. GEMLİK.Tarih: 28/11/2015 21:12:24
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Neocaridina karides türleri.
Yorum: Paketleme çok güzel.Antalya Bursa Gemlik arasında hiç zayiatsız ulaştılar. Karidesler her yönden beklentilerimin üzerinde kalitede çıktı. Kısacası ben çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
Cevap: Çok teşekkür ederim, Sağlıklı hobiler
sadhinTarih: 30/10/2015 11:00:45
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Kiraz karides
Yorum: 29 Ekim'den ötürü kargoda bir gün fazladan beklemesine rağmen hiç kayıp yok :) Fazladan bırakılan karidesler ve moss için ayrıca teşekkür ederim. Paketleme çok iyi. Tekrar görüşmek üzere.
Cevap: Çok teşekkür ederim, Sağlıklı hobiler
DNGCTarih: 22/10/2015 18:20:49
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli:
Yorum: Pakatleme güzel.Canlılar güzel.Güvenle alış-veriş yapabilirsiniz.
Cevap: Çok teşekkür ederim.
pokimonTarih: 02/01/2015 15:17:24
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Sarı ateş
Yorum: Degerli, bilgili ve cömert bir hobicidir sağlıklı karidesler için çok teşekkürler. Çayınızı içemeye gelicem sezon basında :)
Cevap: çok teşekkür ederim herzaman beklerim.
MisafirTarih: 01/09/2014 17:14:34
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Sarı Ateş Neon
Yorum: Hakan Abiden sarı ateş neon aldım. Canlılar oldukça formda ve Hakan abinin ilgisi mükemmel. Alışverişlerinizden memnun kalacağınıza kefilim.
Cevap: Tşk.
hmustakTarih: 06/08/2014 14:58:34
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Karides
Yorum: Karides alışverişimizin her aşamasında desteğini ve ilgisini gördüm. Tekrar alışveriş yapacağımı, tavsiye ettiğimi söylemek isterim.
Cevap: Çok teşekkür ederim.
kazım_öcaldıTarih: 25/06/2014 14:14:11
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Tayvan bee
Yorum: Hakan kardeşimden tayvan bee karides aldım.Herşeyiyle dört dörtlük geldi paket.Teşekkürler kareşim.
Cevap: Ben teşekkür ederim kardeşim, güle güle büyüt ve yavru al inşallah.
mikolanj24Tarih: 07/05/2014 19:58:23
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: sarı ateş neon
Yorum: İlanda atladığım bir nokta vardı ve Hakan abi ile konuşmalarımızda geçtiğini sanıyordum.Karidesleri yavru görünce sinirlendim.Aceleye getirince yanlış anlaşılma oldu anlayacağınız.Kargolamada bir sıkıntı yok.Hediye yaprak ve kozalaklar için sağolun.
Cevap: tşk.
m4rjınTarih: 21/02/2014 14:02:13
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: karides
Yorum: Hakan beyden karides aldım gayet sağlıklı ve formları çok güzeldi.Paketlemesi de çok iyi güvenle alışveriş yapabilirsiniz teşekkürler Hakan Engin
Cevap: Teşekkür ederim, Güle güle besleyin.
selçuk şileTarih: 11/12/2013 12:04:52
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Mavi İnci Karides ve Ramshorn Snail
Yorum: Öncelikle paketleme için teşekkürler. Canlılar sağlıklı,güzel ve hediyeliydi teşekkürler...
Cevap: Ben teşekkür ederim.
10urmusicTarih: 05/12/2013 00:26:25
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Sarı Ateş
Yorum: Kargo adresi yanlış olduğu için bir gün gecikmeli geldi, Kargo ücretide kendisine aitti fakat onuda ben ödedim. Olumsuz yorum yapmak istemedim geri ödeyeceğini söyledi bekledim ama yatırmamış.Olumsuzluklara rağmen karidesler sağlıklı ve hediyeliydi.
Cevap: tşk.
kribensis7Tarih: 04/12/2013 18:21:42
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Karides
Yorum: 150 adet mavi inci aldım,60 adet geldi,6 ayda onlarca Msj ve tlfdan sonra para iademi alabildim.bütün yazışmaları kayıtlı tutuyorum.
Cevap: Tşk.
gssmartboyTarih: 01/11/2013 14:23:25
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Lilaopsis B.
Yorum: İkinci kez alıyorum gayet sağlıklı ve belirttiği adette geldi. Tekrar teşekkür ederim.
Cevap: Teşekkür ederim, güle güle büyütün
orcristTarih: 23/08/2013 09:40:01
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli:
Yorum: Hakan Bey'den 2. kez kerevit alıyorum, formları çok iyi yine, kendisi oldukça güvenilir bir dostumuz, teşekkür ederim..
Cevap: Çok teşekkür ederim kardeşim.
kyunkulTarih: 02/07/2013 12:35:24
Hakan Bey'den yetiştirdiği bitki türlerinden birer adet aldım. Gerçekten çok özenle büyütülmüş ve forma getirilmiş, yetiştirilmiş mükemmel bitkiler için teşekkür ederim.Mükemmel Akvaryum bitkisi arayanlar için tavsiye ederim. Kaçırmayın..
Cevap: Teşekkür ederim, güle güle büyütün.
teskereTarih: 26/06/2013 14:00:54
Bitkileri ayırmamı söyledi.İki kere sordum tamam şu gün yatırıcam dedi.Sonra ses çıkmadı tekrar aradım vazgeçtik dedi. Sözüne dikkat edilmesi gereken biri.
Cevap: Sait bey kusura bakmayın bir bitki için 1 hafta bekleyecek vaktim yok, farklı arkadaştan tedarik ettim bitkileri tşk. ederim
jacksparrowTarih: 22/06/2013 21:45:03
Meksika cüce kerevitleri ve bitkiler için çok teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapılabilecek hoş sohbeti olan Hakan Bey'le alışveriş yapmasanız da tanışın mutlaka.
nurioztomsukTarih: 14/06/2013 13:14:04
Bitkileri mükemmel dende ötede bolca da koymus teşekkürler.
heartmakerTarih: 29/05/2013 16:18:39
Hakan bey Pogostemon Erectus ve Blyxa Auberti gönderdi sağolsun bitkileri çok formda ve fazlasıyla memnun edici boyutta ayrıca her türlü sorunuzu cevaplayacak olgunlukta gerçek bir hobicidir. Kendisini tanıdığıma mutlu oldum.
utkubayrakkTarih: 28/05/2013 17:05:46
Hakan abiyle Christmas Moss ve Staurogyne Repens alışverişimiz oldu. Abi diyorum, çünkü o kadar ilgili bir insan ki alışveriş ikinci planda kalıyor sağolsun. Gözü kapalı güvenebilirsiniz, göndereceği her türlü bitki ve canlı sapasağlam olacaktır.
Cevap: Teşekkür ederim Utku, güle güle büyüt.
orcristTarih: 27/05/2013 17:59:04
Kendisinden çok uygun fiyatlı meksika cüce kereviti aldım, ilgili alakalı verdiği söze uygun kerevitlerim elime ulaştı. Güvenilir bir hobici kendileri, teşekkür ederim...
Cevap: Ben teşekkür ederim, güle güle büyütün.
İsmail YILDIRIMTarih: 27/05/2013 14:01:14
Hakan Beyden turuncu meksika cüce kereviti aldım. Sağolsun hem gerçek hobici fiyatına verdi, hem de ücretini bile göndermeden hemen kargo ile gönderdi, sağolsun ertesi gün paket elime ulaştı, canlıların da maşallahı var. Teşekkür ederim.
Cevap: Ben teşekkür ederim, güle güle büyütün.
sinokyoTarih: 27/05/2013 10:47:03
Hakan abiden 2 mayıs'ta alışveriş yapmıştım kendisinin ilgisi ve hediyeleri için teşekkür etmek ve yeni alışveriş için Antalya'ya evine ziyarete gittim. Eşine ve kendisine misafirperverliği için çok teşekkür ederim. Köpeğiniz maya çok güzel :)
Cevap: Ben teşekkür ederim, her zaman beklerim kardeşim.
NoFeaRTarih: 27/05/2013 10:17:20
Barış abi çok iyi niyetli biri sağolsun bana hediye bitki yolladı çok teşekkür ederim Barış abi.
Cevap: tşk. ederim.
Umut BaşarTarih: 23/05/2013 22:31:16
Hakan Abi'den Meksika Cüce Kerevitleri ve taiwan moss satın aldım.Yapmış olduğu paketleme,gönderdiği taş gibi sağlam formda canlılar için kendisine teşekkür ediyorum.Pişman olmamak için Hakan abiyi es geçmeyin derim.Hakan abiye gözünüz kapalı güvenin
Cevap: Çok teşekkürler Umut :) güzel yorumların için.
BlacK EaglETarih: 21/05/2013 16:25:36
Hakan abiye ekstra soylencek bi soz kalmamis zaten kerevitlerinin guzelligi karideslerinin onca yola ragmen canliligi mosslar hediyeler ve kendiside on numara kaliteli ve iyi bi insan hersey icin tesekkur ederim abi
Cevap: Çok teşekkürler Eşref :) güzel yorumların için.
Onur AlkanTarih: 18/05/2013 18:46:32
Hakan abiden bugün meksika cüce kerevit ve mavi inci karides aldım ve yanında çok sayıda hediye de verdi. Kendisi gerçekten çok ilgili, biri sıkılmadan bütün sorularımı cevapladı. Her şey için tekrardan teşekkür ederim.
Cevap: Çok tşk. Onurcum herzaman beklerim
blitzkriegTarih: 13/05/2013 16:04:44
Hakan Bey'den 10 adet kerevit aldım. Kargo şirketinden kaynaklı geç teslime rağmen özenli paketlemesiyle hiç bir şekilde zarar görmeden ulaştılar. Alışveriş yapmaya devam edeceğim kendisiyle. Siz de içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Cevap: Çok tşk. ederim herzaman beklerim.
kazım_öcaldıTarih: 08/05/2013 21:42:07
Hakan Beyin Cüce kerevitlerine bayıldım doğrusu.Herşeyiyle iyi ki istemişim diyorum.
Cevap: Çok tşk. kardeşim güle güle büyüt.
sinokyoTarih: 02/05/2013 10:37:34
Hakan abi ile ilk alışverişimi yaptım. Fazladan bir çok bitki göndermiş. Çok teşekkür ederim. İlk fırsatta Antalya'ya ziyaretine gideceğim
Cevap: Çok tşk. ederim herzaman beklerim.
sinan2010Tarih: 12/04/2013 00:05:59
Japonica, fissidens ve repens aldım. Bitkiler sağlıklı ve hediyeli olarak ulaştı. Teşekkürler.
Cevap: Teşekkür ederim.
AHLİ59Tarih: 10/04/2013 12:06:30
hakan bey le bitki alışverişimiz oldu A+++ bir hobici ve satıcı ilginiz alakanız hediyeleriniz için teşekkürler.inşallah tekrar görüşmek dileğiyle...
lurtz27lpTarih: 06/04/2013 17:53:34
Hakan Bey'den yosun aldım kendisi kargoyu hemen yolladı ve yosunlar çok iyi durumdaydı. Hediyeleri için de teşekkür ederim.
opuskulluTarih: 06/04/2013 16:40:00
Hakan Bey çok çok teşekkür ederim. Ürünler harika bir şekilde elime geçti şu an dikimlerini gerçekleştirdim (becerebildiğim kadar.) Ayrıca gösterdiğiniz ilginin karşılığında teşekkür etmek çok hafif kalacak ama Teşekkürler
Cevap: Teşekkür ederim. Oktay bey.
ayazzz76Tarih: 04/04/2013 21:01:35
Hakan beyle karides ve bitki alışverişim oldu.. denizliye kadar hiç bir zaiyat vermeden elime ulaştı kendisine çok tşk ederm ayrıca hediyeler içinde tşk edrm
Cevap: Ben tşk. ederim
bayram11Tarih: 04/04/2013 09:27:39
Hakan beyle alışverişimiz oldu dürüst saygılı bir arkadaşımız sağlıklı bitkiler içinde teşekkür ederim güvenle teretüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz
Cevap: Çok tşk. ederim.
wallazorTarih: 03/04/2013 12:59:18
Hakan Bey hem tüm sorularıma bıkmadan tüm yardımseverliği le yardımcı oldu, hem de ilk Meksika Cüce Kerevit yavrularından birine sahip olmamı sağladı. Herşey için çok teşekkür ederim. Red Sonja umarım yeni evinde mutlu olur
Cevap: :) çok tşk. ederim umarım sağlıklı ve neşeli büyütürsünüz.
BilgehanTarih: 02/04/2013 18:56:39
Kendisine burdan bir kez daha tesekkur etmek istiyorum. Krndisinden Riccia ve moss turleri aldim. Saglikli ve ozenle hazirlanmis bitkiler geldi. Kargo cok hizli oldu. Bitki alacak arkadaslar, ilgili ve alakasindan cok memnunum :) (Hediyeler cabasi)
cerrah3884Tarih: 01/04/2013 17:01:35
Hakan bey gönderdiğiniz sağlıklı bitler için teşekkür ederim.inş kristaller için yeniden görüşürüz.
Cevap: Tşk.ederim Hamdi bey inş.
zaferisgorenTarih: 01/04/2013 02:10:18
Hakan'dan 7 çeşit bitki aldım. Evine gittim, tanklarına, sabrına ve bitki çeşitliliğine hayran kaldım. Ne arasanız var. Urunleri aldıktan sonra da destegini esirgemedi sagolsun.
Cevap: Tşk.ederim. Zafercim herzaman ne demek :)
muzaffer_81Tarih: 29/03/2013 19:04:23
Kendisinden bitki aldım ve farklı hediye bitkileri ile birlikte sağlıklı bir şekilde adresime kargoyla gönderdi.Güvenle alışveriş yapılabilecek bir arkadaştır.
Cevap: Tşk.ederim.
palyacoTarih: 29/03/2013 13:21:47
Kendisinden Moos türlerinden aldım. Böyle şeyler söylenmez ama hediyesini fazlasıyla göndermiş. Kutulaması çok güzel. Gönderdiği bitkiler çok formda. Yaptığı işi sonuna kadar alınteri ile yapan bir abimiz. Teşekkür ederil
Cevap: tşk. ederim
ubecerenTarih: 28/03/2013 19:30:39
Hakan beyden moss türlerinden alım, sorunuz hızlı gönderisi ve ilgisi için teşekkür ederim, gözü kapalı güvenebileceğiniz bir arkadaş.
Cevap: Tşk.Uğur bey
bagsaranTarih: 28/03/2013 08:28:58
Hakan beyden mavi inci karides aldım,ilgisi için kendisine teşekkür ediyorum.
Cevap: tşk. ederim
alicanakaTarih: 28/03/2013 01:03:22
bitkiler süperdi hele hediye olarak yolladıgı karidesler için çok teşekür ederim
MatimTarih: 26/03/2013 21:22:47
hakan abi super bir insan eli bol kalbi temiz iyi niyetli paraya değil dostluğa onem veren saygılı bırısı rica ettim ve bana elındekı bol bitkilerden hediye edeceğini söyledi bitkı olsun sohbet olsun güvenilır biridır. Teşekkurler abicim.
Cevap: tşk. kardeşim
kavuçukTarih: 26/03/2013 17:56:42
Hakan abi'den şimdiye kadar bir çok bitki alışverişimiz oldu.Forumda gözünüz kapalı nadir güvenilcek insanlardan biridir benim için.
Cevap: Tşk. kaedeşim bir mukabale :)
capo di capiTarih: 20/03/2013 18:22:27
Hakan Beyden s.repens bitkisi aldım. Ufak bir arkadaşa kuracağım tanka ek olarak gönderdiği hediye bitkilerle destek olmuş oldu aynı zamanda..Teşekkür ederim.Kendisinden çekinmeden tavsiye isteyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz
Cevap: Ben tşk. ederim güle güle kullanın.
TetracıTarih: 13/03/2013 18:59:47
hakan bey borçundan dolayı kapalı olan interneti yeni açtırdım. 2. aldığım bitkiler şahane oldular. Satın aldığımdan daha fazla hediye aldım. Herşey için çok teşekkür ederim.
eskserkanTarih: 12/03/2013 17:33:21
Hakan beyden s.Repens aldım.İlgi, alaka, paketleme ve tabikide bitkileri süper.Teşekkür ederim.
nullTarih: 08/03/2013 10:49:38
Hakan bey ile bitki alışverişim oldu. Kargom sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Kendisine teşekkür ederim. Hediye rotalalar için ayrıca teşekkür ederim.
whitestone58Tarih: 02/03/2013 09:53:33
Hakan beyden bitki alışverişim oldu. Alışveriş öncesi ilgi alaka ve sabrı için teşekkür ederim.
Cevap: Ben teşekür ederim.
stranger592Tarih: 01/03/2013 16:15:32
Hakan Arkadaşımızdan bende bitki aldım,1 bağ almama rağmen saolsun yanına hediyesinide eklemiş.Tekrardan çok teşekkür ederim
Cevap: Ben teşekür ederim.
NakoCanTarih: 01/03/2013 13:13:31
Hakan bey'le her ne kadar bitki alışverişinde tanışmıs olsakta kensidi bu forumdaki değlerli akvaristlerden biridir.Güvenilir,dürüst ve çok çömert bir insan sağlıklı bitki ve balıklar dilerim tekrar görüşmek üzre.
Cevap: Tşkler.Mustafa bey o güzel yorumlarınız için o sizin güzelliğiniz.
barayTarih: 27/02/2013 21:47:03
Hakan beyden bitki aldım. O kadar çok hediye koymuş ki şaşırdım. Bundan da önemlisi her zaman bilgilerini sakınmaksızın palaşan çok iyi bir hobidaş kendisi. Çok değerli bir insan. Kendisine teşekkür ediyorum.
Cevap: Tşkler.Mustafa bey o güzel yorumlarınız için o sizin güzelliğiniz.
TetracıTarih: 14/02/2013 22:39:32
Hakan beyle bitki alışverişim oldu bitkilerden ziyada karşılama ve hoş sohbeti bitkilerden önce geldi.Bitkiler oldukça sağlıklı ve güzeller. İlginiz için çok teşşekür ederim Hakan Bey. ( Bu size bahsettiğim eski nick sizden sonra şifremi buldum )
Cevap: Tşkler.Kardeşim
arif007Tarih: 12/02/2013 20:25:40
Hakan bey'den bitki alışverişim oldu bu işe gönül vermiş saygılı misafir perver bir arkadaşımız gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Cevap: Tşkler Arif bey, herşey için tşkler.
biologTarih: 28/01/2013 11:57:18
Hakan kardeşim mükemmel red kolonisi icin çok teşekkür ederim. Balıklar tam dediğin gibi sağlıklı, türünün en güzel örneklerinden. Tekrar görüşmek üzere....
Cevap: Tşkler Yavuz kardeşim bol bol yavru alman dileğimle..Sevgiler
drunumTarih: 02/11/2012 09:24:01
Hakan beyle ilangi alışverişimiz oldu ve kendisi çok dürüst ve kalite bir insan .
Cevap: Akif bey o sizin iyiliğiniz herşey için tşkler.
Alışveriş bilgisi taşımayan, sadece kişisel geri bildirimler (ör: "tanırım iyi birisidir" gibi) silinecektir.
Lüfen giriş yapınız.