2 resim arasındaki farkı bulun

Barış ERÇevrim Dışı

[B]5387,3[/B]
İl: Izmir
Barış ERÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 24 Mart 2008 12:42
İnternette surf yaparken hoşuma giden bir balığa rastladım.Garip olan ben bu balığa daha öncede rastlamış hatta oyda kullanmıştım sanırım.Oy deyince anlamışssınızdır sanırım bu balık 9 akvaryum canlısı yarısmasında yarıştı hatta malavi grubunda 1.ci oldu.Fazla söze gerek yok ben her iki link ve fotoğrafı buraya koyacağım ve muhatapları gereken cevabı verecektir.

Tabiki iki ihtimal var.Birincisi balığın sahibi arkadaşın balığı çok ünlü olmuş ve internette yer almış.İkincisi ise olay düpedüz sahtekarlık.Umarım birinci çıkar.Yoksa sanırım arkadaşın aldığı tüm kupalar iptal olacaktır ve üyeliğide silinecektir sanıyorum.Ben içimizden birinin başarılı olup 1.ci şıktaki ihtimal olmasını temenni ediyorum.

http://www.goldenfishaquarium.com/

Bu linkten african cichlidsi tıklayıp alta indiğinizde alttaki fotoğrafa ulaşacaksınız.

Diğer balık ise yada diğer fotoğraf diyeyim ana sayfada yarışma bölümü 9.ncu akvaryum canlısı yarışması malavi cichlidsleri 1.ci olan balık yani alttaki fotoğraf.

Amacım  kimseye çamur atmak veya suçlamak değildir.Fakat bununda bir açıklaması olması lazım diye düşünüyorum.

Yorum size ait.

Saygılarımla

coolkiller2008-03-24 12:46:31

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

cetin_ahmetÇevrim Dışı

İl: Istanbul
cetin_ahmetÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 24 Mart 2008 12:52

O siteyede eklemiş olamazmı fotoğrafı,

didesÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Ankara
didesÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 24 Mart 2008 12:55
Üzücü bir olay...Unhappy
African Cichlids, sol tarafta tıklıyorsunuz.
A. Calico isimli balığın resmi.

İnşallah siteye kendisi eklemiştir ve balığının bize değişik bir kaç fotoğrafını gösterir bizde, kendiside rahatlar.

dides2008-03-24 12:57:20

Barış ERÇevrim Dışı

[B]5387,3[/B]
İl: Izmir
Barış ERÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 24 Mart 2008 12:57
[QUOTE=cetin_ahmet]

O siteyede eklemiş olamazmı fotoğrafı,

[/QUOTE]

Mesajımı iyi okursanız bunun olasılığından bahsettim ve temennimde bu yöndedir.

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 24 Mart 2008 13:01

Resim aynı resim. Ama sitedeki diğer resimleride kontol ederseniz, eklenen resimler başka yerlerden alıntı. Temennimiz boşa çıkmaz inşallah.

RamireziÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Ankara
RamireziÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 24 Mart 2008 13:18

Bu Calico fotoğrafı sitemizde uzun zamandır bulunan ve yarışmalarımıza aktif olarak katılan Mehmet Karabulut beye aittir.

http://www.akvaryum.com/Yarisma/resim.asp?islem=resimgoster&resim=2548

9.Akvaryum Canlısı Fotoğraf yarışmasında bu katılım Malawi cichlidleri kategorisinde ilk sırayı almıştır.Tüm yarışmalarımıza aktif olarak katılan Mehmet bey'in aldığı kupa,derece sayısını hatırlamıyorum.SmileKeza Cichlidforum gibi evrensel yarışmalarda da derece aldığını siteyi düzenli takip eden üyelerimiz hatırlayacaklardır.

Belli ki yukarıda linki verilen site de Mehmet bey'in Calico fotoğrafını  yine cichlidforum ya da benzeri sitelerin birinden almış.

Anlayışınıza sığınarak konuyu kilitliyorum.Mehmet bey konuyla ilgili açıklama yapmak isterse konu yeniden açılacaktır.

Saygılar...