bu balığa dikkat

van helsingÇevrim Dışı

İl: Kastamonu
van helsingÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2006 15:41

Arkada?lar bugün sabah uyandy?ymda o lanet olasy kedi baly?ynyn astronotumun  gözlerini ve yüzgeçlerini yiyip öldürdü?ünü görünce ?ok oldum. Uyandy?ymda balyk hala ya?yyordu ama az bir cany kalmy?ty bende akvaryumdan çykardym can çeki?memesi için.

Kayhan beyin(eski tüfek) dedi?i gibi bunu aldy?ym akvaryumcunun akvaryumcu  de?il  ...varyumcu oldu?unu anladym. Bir daha o  ...varyumcudan asla aly?veri? etmeyece?im.

Sordu?umda küçük astronotlarla ya?ar dedi ama ya?atmady i?te!

Ama hata bendeydi o ...varyumcu kedi balyklaryny koyacak yer olmady?yny ve o yüzden çok ucuza verece?ini söylüyordu. Ben o baly?y küçük astronotlaryn yanynda görünce almalyydym.

O manzarayy görünce o çirkin baly?y parçalayyp kediye veresim geldi.

Birde hala gözümün önünde baly?y kemiriyordu ya.

Gittim bende ...varyumcuya geri verdim. Adam hala o baly?y koyacak yer olmady?yny söylüyordu ama ''küçük astronotlarla ya?ar'' demesine ra?men astronotlaryn yanyna koymady baly?y gitti ba?ka ayry bir akvaryuma atty. Onun yerine astronot aldym ama ...varyumcu suyu astronotlaryn tankyndan almady da ''yukardan dinlenmi? su getirdim bu su uygundur'' dedi. Evim yakyn oldu?undan 10 dakkada geldim eve suyun sycakly?yna baktym 15 dereceydi. Oysa bizim ...varyumcu yukardan buz gibi suyu getirmi? atmy? astronotu suyun içine daha evde yeni farkettim. Bir daha o adamdan kesinlikle aly?veri? etmeyece?im.

UYARI : Arkada?lar sakyn ola o kedi baly?yny küçük çiklitlerden uzak tutun astronota bunu yapynca öbürkilere neler yapmaz. 

Saygylar, (...varyumcular hariç)

van helsing2006-5-3 19:26:23

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

GeniusÇevrim Dışı

İl: Sivas
GeniusÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2006 16:08
Sen getir o baly?y bana ben onu natererilere sabah kahvaltysy olarak vereyim

a.cemÇevrim Dışı

İl: Istanbul
a.cemÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2006 16:13

[QUOTE=Genius]Sen getir o baly?y bana ben onu natererilere sabah kahvaltysy olarak vereyim[/QUOTE]

Hey Hey Hey!Kendinize gelin,Ybrahim Bey üzüntüsünü payla?maya çaly?yyor fakat siz dalga geçiyorsunuz,ayyptyr.Bu arada geçmi? olsun Ybrahim Bey.

a.cem2006-4-27 16:17:5

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2006 16:15
Koyun can derdinde kasap et derdine............

van helsingÇevrim Dışı

İl: Kastamonu
van helsingÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2006 16:17

Sa?olun arkada?lar.

Sorun yok Yrfan Beyin kötü niyetle demediyini biliyorum. Bilseydim akvaryucuya vermez gönderirdim size.

Saygylar,

van helsing2006-4-27 16:17:49

GeniusÇevrim Dışı

İl: Sivas
GeniusÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2006 16:23

Anlayy?ynyz için te??ekür ederim Ybrahim Bey,kötü niyetle dememi?tim.