malawi güncel fotolar syf5

babur alimovÇevrim Dışı

[B]8859,2[/B] [B]13176,3[/B]
İl: Antalya
babur alimovÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 25 Mart 2012 09:24
Sağ lıklı balıklar dilerim 

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

tamturÇevrim Dışı

Özel Üye
tamturÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 25 Mart 2012 14:26
[QUOTE=babur alimov]Sağ lıklı balıklar dilerim [/QUOTE]

Teşekkür ederim babur. Ne zamandır yeni foto koymuyordu. Bir miktar foto koyayım. Yalnız su birazcık sarardı. O kadar da su değişimi yapıyorum ama neden oldu anlamadım. Filtreyi bi temizleyeceğim bakalım inşallah ondandır da tekrar normal rengini alır akvaryum.

Ve işte fotolar...

.tc/Forum/dosyalar/37997/25_3_2012_14_33_40_5.jpg[/IMG]

tamturÇevrim Dışı

Özel Üye
tamturÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2013 09:33
Selam arkadaşlar. Daha önce forumdan yüklediğim fotolar açılmıyor neden acaba. Bu arada size yeni fotolar bakalım bunlar yüklenince açılacak mı.

E.G.E.M.E.NÇevrim Dışı

İl: Istanbul
E.G.E.M.E.NÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 21 Şubat 2013 16:24
Maaşallah diyelim nazara gelmesinler.Eski akvaryumumda kadango beslemiştim.Tek tür beslediğim için proteinsel ağırlıklı besledim.Erkeğin rengi gayet güzeldi ve parlaktı.Malesef sizin erkeğiniz için aynı şeyi söyleyemiyorum.Ahli de etçildir kadango da sarı prenses hepçildir.Hangi yemleri kullanıyorsunuz?Bir de ben sylvania grolüx kullanmıştım ve fonum yoktu.Şansıma akvaryumun arka duvarı kırmızıydı.Yavru yönünden bonkördür kadangolar.Biraz da büyük olduklarından,benim bir dişim ilk seferde 30 civarı yavru vermişti.Umarım sizden de duyarız.Bol yavrulu ve sağlıklı günler.

hmdkspÇevrim Dışı

[B]8435,3[/B]
İl: Denizli
hmdkspÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 21 Şubat 2013 23:15
Maşallah tablo gibi olmuş Tamer Bey

tamturÇevrim Dışı

Özel Üye
tamturÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2013 08:54
Arkadaşlar selamlar.
Görüşmediğimizden beri maalesef 2 balığımı kaybettim. Akvaryumda olumlu en büyük olay ufak sarı prensesimin ağzı dolu. Bakalım bekliycez görücez. Eğer yavrular çıkarsa bu akvaryumda bi ilk olacak..:)
Yavrukar çıkarsa dokunmayacağım. Bol delikli olan kayalarımın arasına kaçıp saklanacaklarını umut ediyorum..

tamturÇevrim Dışı

Özel Üye
tamturÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 03 Temmuz 2013 06:52
[QUOTE=tamtur] Arkadaşlar selamlar.
Görüşmediğimizden beri maalesef 2 balığımı kaybettim. Akvaryumda olumlu en büyük olay ufak sarı prensesimin ağzı dolu. Bakalım bekliycez görücez. Eğer yavrular çıkarsa bu akvaryumda bi ilk olacak..:)
Yavrukar çıkarsa dokunmayacağım. Bol delikli olan kayalarımın arasına kaçıp saklanacaklarını umut ediyorum..
[/QUOTE]

Arkadaşlar umut ettim ancak sarı prenses yem attığım zaman yemek yiycem diye tüm yavruları öylece salıverdi ağzında. daha sonra bi kısmını topladı. ancak diğer balıklardan bazıları düzgün bile yüzemeyen yavruları yediler. kızım bu duruma çok üzüldü. bi tane yavru kayaların arasında dolaıyodu. bakalım inşallah o yırtar. eskşiden akvaryum ufakken yavrular olunca akvaryumdan toplardım. burada bu şansım maalesef yok gibi. çok zor çünkü. hamile balığı da maalesef yakalıyamıyorum. yavruların kaçma şansı da bi hayli zor görünüyor. bir daha hamilelik olayı olursa ne yapmalıyım sizce...

[QUOTE=hmdksp]
Maşallah tablo gibi olmuş Tamer Bey
[/QUOTE]

Hamdi bey sizin gibi yarışmada derece almış birisinden bunu duymak çok sevindirici.
tamtur2013-07-03 06:58:02