Yeni tanklar ve Yeni türler Çok Çok Yakında

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2011 23:54
[QUOTE=mavi_34]Maşallah,Barekallah.
Allah nazarlardan saklasın,ellerinize emeğinize sağlık Hasan bey.
Fevkaladenin fevkinde bir akvaryum ve işi bilen hobicilerin imrendiği güzellikte balıklar:)
Sayısı sayamayacagınız kadar bol yavru almanızı temenni ederim.Sevgiler...
[/QUOTE]

Teşekkür Ederim Osman Abim ALLAH Razı Olsun.

[QUOTE=YÜKSEL AYDEMİR]Bugün balıkları kısa bir sürede olsa canlı-canlı izleme fırsatı buldum inanın fotoğraflarda güzel ama canlı olarak bir başka güzeldi kusuruma bakma fazla kalamadım kardeşim malum içişleri bakanlığının emriyle 
çaktırma ama kimselere bu arada yumurta alan dişin içinde ayrıca tebrik ederim benim ilk yavrular yola çıktı bile geriside gelecektir Allahın izniyle şaka bir yana yavruların ardı arkası kesilmesin kardeşim sağlıklı ve bol yavrulu balıklar.

[/QUOTE]

Teşekkür Ederim Abilerin Abisi.

İç İşleri Bakanına Gülü Götürdün Sıkıntı Olmaz Sanırım

[QUOTE=Hakan Sönmez] Hasan diğer video yu da bekliyoruz onuda yüklede gözümüz gönümüz açılsın...

Bu arada fotolar için kusura bakma profesyonel makinamı bir arkadaşıma vermek zorunda kaldım kıramadım kendisini. Ama hafta içi mutlaka gelicem foto çekmeye.

Gezme işinide biraz uzatınca fazla birlikte olamadık ama seninde dediğin gibi bende bunu saymadım en yakın zamanda görüşürüz kısmetse...
[/QUOTE]

Kankam İstegin Üzere İkinci Videoyu Yayınladım.

Resimler İçin Ayrıca Teşekkür Ederim.

Bak Söz Verdin Hafta İçi Resim Çekmeye Gelmessen Çok Fena Bi Geri Bildirim Yaparım Ona Göre Demedi Deme 

[QUOTE=BURHANERCAN]Eline sağlık hasan kardeşim biraz taciz olsada maşallah çok güzel görüntülemişsiz tebrik ederim. Rabbim gönlüne göre bol bol yavrular nasip eder inşallah.

Senden benim özel ricam kardeşim akvaryumun geniş açılı bir videosunu yüklersen çok memnun olurum. Hem balıklarındaki şenliği hem akvaryumunu ve 3d fonunun görselliğini görmek isterim.
Kısmetse senin gibi güzel bir kurulum yapmaya niyetliyim biraz fikir olmuş olur bendede kardeşim.

[/QUOTE]

Teşekkür Ederim Burhan Kardeşim.

Yakın Bi Zaman İçerisinde Çok Detaylı Bi Çekim Daha Ekliycem ALLAH Nasip Ederse.

[QUOTE=celikg]Hepsine ayrı ayrı maşallah abi allah nazardan saklasın ufaktan ufaktan çalışmaya başlamışlar :) tamamına erer inşallah[/QUOTE] 

Teşekkürler Gökan Kardeşim ALLAH Razı Olsun.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

cokmutluÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Kahramanmaras
cokmutluÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 00:22
Abicim maaşallah o ne güzel görüntüydü öyle, tam da darphane çeyrek basarken çekmişsin, dişinin da ağzı zor kapanıyordu  allah nazarlardan saklasın.

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 00:22
[QUOTE=Çağdaş 78] Hasan kardes yavrular yolda. Hayırlı uğurlu olsun. Balıklar geldiği gibi yumurta almaya basladılar,masallah...[/QUOTE]

Teşekkür Ederim Çağdaş Kardeşim.

[QUOTE=cokmutlu]Abicim maaşallah o ne güzel görüntüydü öyle, tam da darphane çeyrek basarken çekmişsin, dişinin da ağzı zor kapanıyordu  allah nazarlardan saklasın.

[/QUOTE]

Teşekkür Ederim Makbule Bacım.

Darısı Senin Duboisilere İNŞALLAH.

siyahbereÇevrim Dışı

İl: Kayseri
siyahbereÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 01:08
Maşallah süphan allah 41kere kem gözlere fiş allah nazardan saklasın külcelerin 41ligi var abim agzıda dolu dişi gördüm sana geldigindemi doldurdu allahım kem gözlerden esirgesin sagllıkla bol yavru alman dileğiyle abim

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 01:18
[QUOTE=siyahbere]Maşallah süphan allah 41kere kem gözlere fiş allah nazardan saklasın külcelerin 41ligi var abim agzıda dolu dişi gördüm sana geldigindemi doldurdu allahım kem gözlerden esirgesin sagllıkla bol yavru alman dileğiyle abim [/QUOTE]

Teşekkür Ederim Taner Gardaşım ALLAH Sana Vede Tüm Hobici Dostlarıma Da Nasip Etsin İNŞALLAH.

Evet GARDAŞIM Bendeyken Hatta Bugün Doldurdu.

beni7bitirdiÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Istanbul
beni7bitirdiÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 09:39
Abi fotoğaflar vede videolar çok harika gerçekten, kerata nasılda topluyordu alel acele yumurtalarını allah nazarlardan saklasın her dişinden bol bol yavru alırsın işallah....

Mert TÜRKORHANÇevrim Dışı

Mert TÜRKORHANÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 11:01
Hasab abi beklenen oldu sonunda.

İlkler yola çıkmış allahın izniyle.İnşallah birçook kez daha devamı gelirde sende bizimle paylaşırsın.

Cumhuriyetlerin hayırlı olması dileğiyle MAŞALLAH

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 12:43
Öncelikle herkese sevgiler saygılar , hayırlı pazarlar 

Haftalık olağan toplantımızda bu hafta ki toplanma yerimiz DEEPSEA PET CENTER ,

Oğuzhan abinin özel kahvaltı davetiyle muhteşem bir pazar kahvaltısı yaşadık.Muhteşem oluşunun enönemli etkenlerinden biride Ankara'lı hobici dostlarımızın katılımıydı.Sohbet muhabbet,kahvaltı alıs-veriş derken yine güzel bir gün yaşadık.Uzatmadan resimlere geçmek istiyorum.Katılan , emeği geçen ve özellikle Oğuzhan abinin ve beraberindeki Metehan ve serhat kardeşime herşey için sonsuz teşekkürler.Mevlam Halil ibrahim bereketi versin,Gönlüllerine göre versin.ALLAH razı olsun herkesten...

Yavaş yavaş toplanıyoruz.

Kahvaltıdan önce bir kafa çayı.Uyanalım önce.

Koloni oluşuyor az kaldı 

Şimdi herkes tamam..

Kahvaltı  hazır afiyet olsun...

Oğuzhan abi aro arife fırça atarken.Arif arkadaşlarda yesin kardeş

Yine ayrılık vakti  Herkes hakkını helal etsin tekrar tekrar teşekkürler hepinize.Toplu resim (arolu)

HasanKARAKUŞ2011-10-30 13:03:34

aroÇevrim Dışı

Özel Üye
aroÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 13:09
Alıntı yapmadan yazıyorum abi yoksa sayfalar yetmez .Gerçekten katılan herkesin önünde saygıyla eğiliyorum muhabbet,gırgır, şamata ,börekler ,çörekler havada uçuştu patateslerin tadı damağımda kaldı onu yapanlara büyük bir alkış.Dep sea pet center Oğuzhan abi, Metehan abi ve çalışanlarına canı gönülden teşekkür ederiz Allah (c.c.) sofralarına ve işlerine Halil İbrahim bereketi nasip etsin.Resimleri çeken forum üyesi olmayan hobi aşkını yavaş yavaş aşıladığım Nicksiz Cem kardeşime teşekkkürlerimizi sunarız.Benden bu kadar devamını katılan arkadaşlarımız anlatsın herkesin anlatacağı bişeyleri vardır..Bu arada Ankaralı arkadaşlarımızı unutmamak lazım hepsi birer dost tekrar görüşmek üzere kendinize iyi bakın..
aro2011-10-30 13:11:12

YÜKSEL AYDEMİRÇevrim Dışı

YÜKSEL AYDEMİRÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 13:19
Aranızda olamadığım için üzgünüm ama inanın gönlüm sizinleydi hatta dayanamadım hasan kardeşime telefon bile açtım neler yapıyorsunuz bensiz bakiiiiim diye afiyetler olsun bayağı neşeli bir organizasyon olmuş, Ankaralı dostlarlada tanışmak isterdim ama bu sefer kısmet olmadı inşallah bir dahaki sefere bu arada böyle bir organizasyonu gerçekleştiren DEEPSEA PET CENTER' a ayrıca teşekkür etmek lazım helal olsun Allah (c.c) işlerini rast getirsin inşallah bir dahaki sefere aranızda olmak dileğiyle

Gökhan GÖKÇEÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Ankara
Gökhan GÖKÇEÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 13:20
Abi bu buluşmaların birine olsun katılmayı çok isterdim ancak nedense sanki gıcıklığına nerede bir buluşma piknik yemek organizasyonu olsa hep iş vakti oluyor!:(

Bu arada bu harika canlılar 24 ayar mı acaba? :)

MAAŞALLAH!...

barandorukÇevrim Dışı

Özel Üye
barandorukÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 13:49
Maşallah resimler çok iyi çıkmış...

EksperÇevrim Dışı

İl: Balikesir
EksperÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 14:42
Hasan gardaşım seninkiler hızlı gonzales çıktı hemende mercimek fırın hesabı yapmışlar.Hayırlı olsun dün geldim gözlerimle gördüm maşallahları var her geçen gün daha iyi oluyorlar arka fonunda verdiği rahatlıkla balıklar yerde değil artık fonun çıkıntılarının arasında çiftleşiyorlar.Allah nazarlardan saklasın artık devamı gelir inşallah...

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2011 17:26
[QUOTE=beni7bitirdi]Abi fotoğaflar vede videolar çok harika gerçekten, kerata nasılda topluyordu alel acele yumurtalarını allah nazarlardan saklasın her dişinden bol bol yavru alırsın işallah.... [/QUOTE]

AMİN Ömer Kardeşim Teşekkür Ederim.

[QUOTE=toksxcy]Hasab abi beklenen oldu sonunda.

İlkler yola çıkmış allahın izniyle.İnşallah birçook kez daha devamı gelirde sende bizimle paylaşırsın.

Cumhuriyetlerin hayırlı olması dileğiyle MAŞALLAH
[/QUOTE]

ALLAHIN İzniyle Yoldalar Bi Aksilik Olmassa Haftaya Bendeler MERT Kardeşim.

[QUOTE=gokhangokce87]Abi bu buluşmaların birine olsun katılmayı çok isterdim ancak nedense sanki gıcıklığına nerede bir buluşma piknik yemek organizasyonu olsa hep iş vakti oluyor!:(

Bu arada bu harika canlılar 24 ayar mı acaba? :)

MAAŞALLAH!...
[/QUOTE]

Buyur Sende Gel Gökhan Kardeşim

Henüz 22 Ayar Oldular

[QUOTE=Eksper]Hasan gardaşım seninkiler hızlı gonzales çıktı hemende mercimek fırın hesabı yapmışlar.Hayırlı olsun dün geldim gözlerimle gördüm maşallahları var her geçen gün daha iyi oluyorlar arka fonunda verdiği rahatlıkla balıklar yerde değil artık fonun çıkıntılarının arasında çiftleşiyorlar.Allah nazarlardan saklasın artık devamı gelir inşallah...[/QUOTE]

AMİN Gardaşım İNŞALLAH Darısı Tüm Kuyumculara.

[QUOTE=YÜKSEL AYDEMİR]Aranızda olamadığım için üzgünüm ama inanın gönlüm sizinleydi hatta dayanamadım hasan kardeşime telefon bile açtım neler yapıyorsunuz bensiz bakiiiiim diye afiyetler olsun bayağı neşeli bir organizasyon olmuş, Ankaralı dostlarlada tanışmak isterdim ama bu sefer kısmet olmadı inşallah bir dahaki sefere bu arada böyle bir organizasyonu gerçekleştiren DEEPSEA PET CENTER' a ayrıca teşekkür etmek lazım helal olsun Allah (c.c) işlerini rast getirsin inşallah bir dahaki sefere aranızda olmak dileğiyle[/QUOTE]

Bizim Gözlerimiz Seni Arasada Senin Telefonun Sık Sık Bizi Aradı Yokluğunu Hissetirmedi Abim Ama Keşke Aramızda Olsaydın Dahada Bi Güzel Olurdu Be YÜKSEL Abim.