TETRATEC DIŞ FİLTRELER KULLANIM KLAVUZLARI HAKKINDA


Anadolu PetÇevrim Dışı

Kurumsal Üye
Kayıt: 21/06/2010
İl: Istanbul
Mesaj: 323
Anadolu PetÇevrim Dışı
Kurumsal Üye
Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2013 14:14
Sayın üyeler,
 
Son zamanlarda karşılaştığımız önemli bir konu için dikkatinizi çekmek istiyorum.
 
Tetratec EX dış filtrelerin içinden Tetra'nın koyduğu yabancı dillerde yazılmış orjinal Kullanım Klavuzu ve Garanti Belgesi yanında Anadolu Pet tarafından koyulmuş TC Sanayi Bakanlığın tarafından onaylı Türkçe Garanti belgesi ve Anadolu Pet Antetli Türkçe Kullanım Klavuzu çıkmaktadır.
 
Bu garanti belgelerinin ürünlerin içinde eksiksiz bulundurulması Anadolu Pet olarak bizim yükümlülüğümüz olduğu gibi, Perakende noktadan satın alınan ürün içeriğinin kontrolü, parçalarınn ve belgelerin tam olarak alındığının kontrolü ve Garanti belgesinin kaşe ve imza alınarak Faturası ile birlikte muhafaza edilmesi de nihai tüketicilerin sorumluluğudur.
 
Şirketimize yapılan şikayetlerde bazı satış noktalarından alınan ürünlerin içerisinden Anadolu Pet'in garanti belgesi ve kullanım klavuzlarının fotokopi olarak çıktığı ifade edilmektedir.
KESİN olarak bilinmesi gerekmektedir ki ORJİNAL OLMAYAN HİÇBİR EVRAK GARANTİ DAHİLİNE ALINMAMAKTADIR. Bu sebeple Satın aldığınız ürün içerisinde aşağıda örnek görsellerini bulabileceğiniz belgeler çıkıyorsa SATIN ALMAYINIZ.
 
Saygılarımızla.
 
Fotokopi ile çoğaltılmış örnekler:
 
 
Anadolu Pet Orjinal Örnekler:
 
 
Anadolu Pet2013-01-12 14:16:17

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir