Ürünler \ Isiticilar \ Atman Isıtıcılar


Akvaryumlar için su ısıtıcısıdır. Akvaryum içine dik olarak yerleştirildikten sonra, üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenilerek kullanılır.

Kullanma Talimatı
Isıtıcı akvaryum içerisine sabitlendikten sonra üst bölümde yer alan ısı ayar düğmesinden istenilen sıcaklık derecesi ayarlanır. Daha sonra ısıtıcının üzerinde bulunan mor renkli "Minimum Water Level" ibaresinin bulunduğu seviyeye kadar su doldurulur ve ısıtıcının fişi prize takılır. Isıtıcı bir kaç dakika içerisinde çalışmaya başlayacaktır. Isıtma işlemi devam ettiği sürece üzerinde yer alan "on" uyarı ışığı yanık olarak görülecektir. Isıtma işlemi bittiğinde ise bu ikaz ışığı sönecektir. Hassas bir otomatik termostat sistemi olan Atman ısıtıcı ısı farklarını algılayarak çalışmaya başlar ve suyun ısısı istenilen düzeye geldiğinde otomatik olarak ısı sabitlenir ve çalışması durur.

Uyarılar
* Bu ürünün tamiri mümkün olmadığından kullanma talimatlarına dikkat edilmelidir.
* Su seviyesi, ısıtıcının üzerine yer alan "water lever" ibaresinin altında ise kesinlikle prize takılmamalıdır.
* Su dışında kesinlikle prize takılmamalıdır.
* Su değişimi, akvaryum temizliği ve benzeri durumlarda ısıtıcının önce fişi çekilmelidir. Ancak hemen su içerisinden çıkarılmamalı ve 15 dakika beklenilmeli, daha sonra çıkarılmalıdır. Aksi halde ısıtıcı bozulabilir.
* Isıtıcı çalışırken suyun yüzeyine çıkarsa tekrar suya yerleştirmeden soğumasını bekleyiniz.(Kristal camlılar için)

Atman 75 W
50 - 75 lt hacminde, akvaryumlar için su ısıtıcısıdır.

Atman 100 W
100 - 150 lt hacminde, yüksekliği minimum 30 cm olan akvaryumlar için su ısıtıcısıdır.

Atman 200 W
200 lt hacminde olan akvaryumlar için su ısıtıcısıdır.

Atman 300 W
300 lt hacminde olan akvaryumlar için su ısıtıcısıdır.

Atman 50 W (kristal camlı)
25 - 50 lt hacminde, akvaryumlar için su ısıtıcısıdır. Akvaryum içine dik veya yatay olarak yerleştirildikten sonra, üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenilerek kullanılır. Suyun seviyesi düştüğü zaman otomatik olarak kapanan güvenlik sistemi ve ısı termostat sistemi bulunan, kristal camlı, otomatik ısıtıcıdır.

Atman 75 W (kristal camlı)
50 - 75 lt hacminde, akvaryumlar için su ısıtıcısıdır.

Atman 100 W(kristal camlı)
100 lt hacminde, akvaryumlar için su ısıtıcısıdır.
Ziyaretçi
18/10/2007
Atmanın BT modeli kristal camlı ısıtıcılarından 3 adet kullanıyorum, ısıtıcı üzerindeki kadrandaki değerle ısıyı sabit tuttuğu değer 1-2 derece farkedebiliyor. Ama kalibre ettikten sonra ayarlanan değerden hiç şaşmıyor, herkese tavsiye ederim.
M. Mustafa Yavuz
Ziyaretçi
13/10/2007
BT-300 300 W kristal modeli bir yıldır kullanıyorum . 26 dereceye ayarladım ve 0,5 derece bile oynamadı . Boyu yaklaşık 40 cm . Tavsiye ederim .
Levent Can
Ziyaretçi
12/10/2007
Isıtıcının ısı ayarı ve derecedeki gösterge her zaman birbirini tutuyor,buda bizim için çok önemli biliyorsunuz ki en ufak ısı değişimlerinde balıklarda hastalık gözlenmeye başlıyor bundan dolayı atmana teşekkürler:)
Y. Emre Mumcu
Ziyaretçi
11/10/2007
Çekinmeden alıp kullandığım güvenilir, sağlam bir markanın sağlam ürünü.
Bülent Aktaş
Ziyaretçi
11/10/2007
Kullanılabilecek en iyi ısıtıcı derim.
Mustafa KISACIK
1 2
Yorum eklemek için tıklayınız.