Astro 2202 dış Filtre

ozangurkanÇevrim Dışı

İl: Istanbul
ozangurkanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Ekim 2010 17:20
ARKADAŞLAR ÇİÇEK PAZARINDA ASTRO 2202 DIŞ FİLTRE TÜK EKİPMANALRI DAHİL
KDV DAHİL 47,32 TL
AKVARYUMUMUN BÜYÜKLÜĞÜ 80-30*50 120 LİTRE AKVARYUMUM VAR
LEPİSTES BESLEYECEĞİM SİZCE YETERLİ GELİRMİ
SORUN ÇIKARTIRMI BU MAKİNE
NASIL İYİMİDİR. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

NeptunÇevrim Dışı

İl: Istanbul
NeptunÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Ekim 2010 18:09
Evet yeterlidir. Bi arkadaşıma aldık 2 aydır sorunsuz bi şekilde kullanıyor.

yeseviÇevrim Dışı

İl: Denizli
yeseviÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Ekim 2010 19:15
Güzel bir  filtre  bende sorunsuz kullanıyorum ancak bir modifiye yapmanız gerekıyor  filtre tek sepetli ve sepetlerdeki su geçiş yerleri birden fazla sepete göre ayarlandığı için filtre  suyu direk tabana verip suyu gene tabandan çekiyor....Bunun önune geçmek içinde  suyu tabandan çektiği yeri silikonla kapatıyoruz...ve su sepete doğru yukselıyor sepetin içinden yukarıya  çıkıp tam bir filtrasyon sağlıyor..

AseuzÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: KKTC
AseuzÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 13 Ekim 2010 20:53
[QUOTE=yesevi]Güzel bir  filtre  bende sorunsuz kullanıyorum ancak bir modifiye yapmanız gerekıyor  filtre tek sepetli ve sepetlerdeki su geçiş yerleri birden fazla sepete göre ayarlandığı için filtre  suyu direk tabana verip suyu gene tabandan çekiyor....Bunun önune geçmek içinde  suyu tabandan çektiği yeri silikonla kapatıyoruz...ve su sepete doğru yukselıyor sepetin içinden yukarıya  çıkıp tam bir filtrasyon sağlıyor..[/QUOTE]

Murat beyin söylediği gibi modifiye yaparsanız daha iyi verim alırsınız. Ayrıca filtrenin tabanına seramik boncuklar koyabilirsiniz. Tabi yükseklikten fazla çalmayacak şekilde tek sıra olarak yüzeyin %70'ini kaplayacak şekilde yapmanızı tavsiye ederim.