myıldız81Çevrim Disi

Özel Üye
Kayit: 27/05/2009
İl: Istanbul
myıldız81Çevrim Disi
Özel Üye
Gönderim Zamani: 26 Mart 2012 14:23
Selam,

Eski adı-avcılar nehir akvaryum yeni adı atakan akvaryum

Bu akvaryum mağazası hakkında deneyimleri olan arkadaşlar acaba paylaşabilirler mi?

Çok teşekkür ederim....

MEHMET YILDIZ

acemibalıkÇevrim Disi

Özel Üye
Kayit: 28/10/2008
İl: Bolu
acemibalıkÇevrim Disi
Özel Üye
Gönderim Zamani: 26 Mart 2012 14:49
Online satış yaptıkları bir siteden nadir tür salyangoz aldım, bana göre iyi bir insan ve esnaf.
(salyangoz Clithon türüydü)

Muhittin
90x40x45h-bitkili,rasbora,iriatherina werneri,neontetra,ember tetra,kuhli,pandaçöpçü,otocinclus,sakura,red rili,
zebra nerite, olive nerite, clithon corona snail.,
30 lt crs cbs ve yavruları ile devam.

EldurmazÇevrim Disi

Özel Üye
[B]8108,2[/B] [B]9744,2[/B] [B]10260,1[/B] [B]10743,3[/B]
Kayit: 29/11/2011
EldurmazÇevrim Disi
Özel Üye
Gönderim Zamani: 08 Nisan 2012 12:30
Kendimi bildim bileli alışverişimi oradan yapmışımdır.Özellikle bu sene baya samimi olduk.Celil Amca ve oğulları Ali ve Atakan oldukça samimi,güler yüzlü ve hobi dostu insanlar.Gerek balık,gerek malzeme konusunda çeşitleri çok fiyatları da uygun.Ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar.Üç beş kuruş için çakallık yapmayacak insanlar.Gözünüz kapalı alış veriş yapabilirsiniz.

TOLGA ELDURMAZ

efedenizÇevrim Disi

Özel Üye
Kayit: 24/09/2009
İl: Ankara
efedenizÇevrim Disi
Özel Üye
Gönderim Zamani: 11 Nisan 2012 14:05
[QUOTE=Eldurmaz]...Üç beş kuruş için çakallık yapmayacak insanlar...[/QUOTE]

Ne güzel anlatmışsın üstad.  Okadar bıktım ki  3 kuruşluk çakallardan...

tropicaLÇevrim Disi

Kayit: 25/01/2011
tropicaLÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 11 Nisan 2012 16:43
Bende akvaryum sevdasina basladim basliyali ordan alis veris yapiyorum ve herkonuda yardimci oluyolar kesinlikle alisveris yapabileceginiz guvenli bir yer

Red Rili Shrimp Kiraz Shrimp Sakura Shrimp Sakura Shrimp Turuncu Sakura Beta
Avcılar/İSTANBUL

myıldız81Çevrim Disi

Özel Üye
Kayit: 27/05/2009
myıldız81Çevrim Disi
Özel Üye
Gönderim Zamani: 14 Nisan 2012 20:34
Selam,

Yapılan yorumlar için çok teşekkür ederim...

Bu yorumlara istinaden Atakan Akvaryum'a gittim ve 576 litrelik bir akvaryum yaptırdım.Gerçekten çok memnunum... ilgileri,alakaları ve güleryüzleri  takdire şayan.....

Kendilerine çok teşekkür ederim....

MEHMET YILDIZ

batuhan58Çevrim Disi

Kayit: 15/09/2011
batuhan58Çevrim Disi
Gönderim Zamani: 14 Nisan 2012 22:31
Kaça mal oldu özelliklerini anlatabilirmisin akvaryumun.

batuhan güleren

tlgtckÇevrim Disi

Kayit: 26/12/2009
tlgtckÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 24 Nisan 2013 13:49
Kendilerinden bitki siparişi verdim. İyi tuttu bazıları.. Hagen kumları da orijinalmiş sanırım. Yakında ugramaya çalışacagım.

tolga cinoğlu

babamonkÇevrim Disi

Kayit: 01/07/2013
İl: Eskisehir
babamonkÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 12 Kasım 2013 17:11
Eskişehir'liyim ve Eskişehir'deyim. Zaman zaman İstanbul'a gidip gelmekteyim. Forumları da tarayarak İstanbul'da düzgün bir akvaryumcu aradım. Atakan Pet'i malzeme bolluğu ve fiyat açısından uygun buldum.
Bir gün İstanbul'a gittiğimde üşenmedim Kadıköy'den Avcılar'a Atakan Pet'e gittim. Bir adet dış filtre ve bir çok da malzeme, yem aldım. Fiyatları uygun, yaklaşımları düzgün. Hakikaten "3-5 kuruş için çakallık" yapmıyorlar. Aldığım dış filtreyi yanımda taşımam kolay olmadığı için benim adıma ücretsiz olarak Eskişehir'deki adresime kargoladılar. Ben evime dönmeden filtre gelmişti zaten.
Ben yaklaşımlarından memnun kaldım. Eleştirdiğimiz gibi takdir etmeyi de bilmek lazım. Paylaşayım istedim.

Baba Monk

Mert İlkdoğanÇevrim Disi

Kayit: 12/03/2013
Mert İlkdoğanÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 13 Kasım 2013 14:51
Gittigidiyor'dan Pazar gecesi saat 22.00'de attığım mesaja saat 23.00'de geri döndüler. Bu bile nasıl iş yaptıklarına yeter de artar bile.

150*65*50

feyzalÇevrim Disi

Özel Üye
Kayit: 24/06/2006
feyzalÇevrim Disi
Özel Üye
Gönderim Zamani: 27 Kasım 2013 13:20
Gittigidiyr'dan çokça kez alışverişim oldu, ve hepsinde inanılmaz memnun kaldım, buradaki yorumlarıda okuyunca iki adet tank yaptırmak için hususi atakan akvaryuma gittim ama ilgi alaka sıfır ne yazıkki..
Belki doymuşlar, belki online satışa yoğunlaşmışlar belkide hatrı sayılır müşterilerine daha farklı davranıyolar bilemem ama benim tecrübem bu yönde oldu.

Mert KARAMAN

Angelfish candır, gerisi heyecan..

Mert İlkdoğanÇevrim Disi

Kayit: 12/03/2013
Mert İlkdoğanÇevrim Disi
Gönderim Zamani: 27 Kasım 2013 18:30
[QUOTE=feyzal]Gittigidiyr'dan çokça kez alışverişim oldu, ve hepsinde inanılmaz memnun kaldım, buradaki yorumlarıda okuyunca iki adet tank yaptırmak için hususi atakan akvaryuma gittim ama ilgi alaka sıfır ne yazıkki..
Belki doymuşlar, belki online satışa yoğunlaşmışlar belkide hatrı sayılır müşterilerine daha farklı davranıyolar bilemem ama benim tecrübem bu yönde oldu.
[/QUOTE]

Merhaba,

Ben de sizin gibi bir çok kez alışveriş yaptım hatta bugünlerde gidip tanışmak bir çok ürün almak istiyordum bunu da mesaj ile ilettim kendilerine ve memnuniyet duyacaklarını ifade ettiler. Sizin yazdıklarınızı okuyunca üzüldüm şuanda, inşallah birgünlük bir durumdur bu ve o da şanssız bir şekilde size denk gelmiştir. Nadir görülen iyi niyetli firma varken ve Atakan'ın da bunlardan biri olduğunu düşünürken bunun böyle devam etmesini temenni ederim. Bilgilendirme için de şahsım adına teşekkür ederim.

Saygılarımla,

150*65*50

feyzalÇevrim Disi

Özel Üye
Kayit: 24/06/2006
feyzalÇevrim Disi
Özel Üye
Gönderim Zamani: 27 Kasım 2013 19:13
Mert Bey, kimsenin günü gününe uymaz, ticaret yapsalar bile herzaman yüksek modda olmak zorunda değiller, ben anlayışla karşılıyorum..Belki alıcı olmadığımı düşündüler, sonuçta bir esnafa günde 100 kişi soru sorar 2 kişi alışveriş yapar.

Mert KARAMAN

Angelfish candır, gerisi heyecan..