Gebze'de Akvaryumcular

elitma_52Çevrim Dışı

İl: Kocaeli
elitma_52Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 05 Mayıs 2008 10:20
Evet okadarınada çüş denir yani onu 10 luk balığa 40 ytl fiyat çekenler kendilerini çok akıllı sanıyorlar biz enayiyizya bize keklicekler akılları sıra mırrolar.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

elitma_52Çevrim Dışı

elitma_52Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2008 17:11
Ya arkadaşlar şu site içinde fiyatlarda bu kadar uçmasanız diyorum bu nedirya bazılarının sattıgı fiyatın yarısına ben dışardan alıyorum biraz hoşgörü lütfen bu sitede biz birbirimizi tanımasakbile arkadaş gibiyiz herkez arkadaşını kollar yabancı ya neden paramız gitsin neden bu sitedeki arkadaşımız dışardan balık alıpta fazla ödesin böyle durumlarda birbirimize lütfen yardım edelim saygılarımla. ugural2008-05-21 09:09:19

SuskunvesuskunÇevrim Dışı

Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2008 17:05
Gebzedeki arkadaşlar  evet yazdıklarınızda  çok haklısınız hem fiyatlar  pahalı  hemde  çeşit  yok ve  bir  arkadaşımızın dedigi gibi balıklara  bakar  olsanız  bile  verimmi  verimmi  Big%20smile muhabbeti bakın bende 2 senedir  ciklet  besliyorum ama  mümkün mertebe  gebzeden balık almıyorum genelde kartaldan alıyorum sebep hem akvaryumcuların bol olması hemde rekabet olması  sebebiyle. geçenlerde yani bundan 2 ay  öncesi 2  adet papagan balıgı aldım o ebatlardaki balıgı  burada  sordugumda tane  fiyatına 30 ytl çekerlerken  ben çiftini 25  ytl ye  aldım ve  oldukça saglıklılar hatta  yeni yumurtladılar ama midasım görevini yapmadıgı için yumurtalarım çürüdü sizlere tavsiyem hafta  sonu kartal ve maltepe  arası münübüs  yolunu gidin gezin akvaryumcu  bol eminim istadiginiz uygun fiyatlarda  balık bulabileceksiniz saygılarımla Suskun ve Suskun

correct79Çevrim Dışı

Özel Üye
correct79Çevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2008 20:08
  Gölcük te ki tropical akvaryumun sahibi ile konuşmuştum bir kaç ay önce  Gebze ye dükkan açma fikirleri vardı fakat kiraların yüksekliğinden dert yanmışlardı. İnşaallah uygun bir dükkan bulurlarda bizde kaliteli sağlıklı balıklara  kavuşma imkanı buluruz.

elitma_52Çevrim Dışı

elitma_52Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2008 22:44
Aramıza katılan güven arkadaşımıza şimdiden hayırlı olsun dilerim bizi herzaman uzaktan izliyordu ama yogun ısrarlarımızı kıramadı ve artık oda yanımızda. güven bey bu arada bana sordugunuz frantosa ları satmaya başladım yeni türe geçeceğim bu gün 10 adetini sattım eyer almak istiyorsanız bitmeden bana adet belirtin ayırayım 13 ve 18 cm aynı fiyat 50  ytl.elitma_522008-05-26 22:53:47

Gönderim Zamanı: 27 Mayıs 2008 12:43
Merhabalar elitme_52, size  bir  sorum olacak frontozalar  konusunda. Anladıgım kadarıyla bayagı  tecrübe sahibisiniz.  Bende 3 adet  frontoza  yavru var 4cm civarı bunların büyüme zamanları ne kadar bir  sürede  gerçekleşmektedir. Akvaryumumun ebatları 120x55x50  ebatlarında. Bu  ebatlardaki bir  akvaryum onların hızlı gelişiminde rolü büyükmüdür ? Bu konuda  yardımcı olursanız memnun olurum. Saygılarımla, Suskun ve Suksun ezgixxxxx2008-06-10 13:36:58

AlmoornÇevrim Dışı

AlmoornÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2008 22:22
Bugün Tropical Akvaryum'a uğradım. İzmit'teki nasıldır bilmem ama bu akvaryumcunun da diğerlerinden farkı yok. Daha girer girmez "yine mi müşteri geldi? ilgilenmezsek bakar gider belki" tavırları anlaşılıyor. Akvaryumda uyumsuz balıklar dolu. Betalar ya guramileri kovalıyor ya discusları.

Nehir akvaryumda da vitrindeki deniz akvaryumu dışında pek birşey yok. Çoğu akvaryum, filtreye yapışmış ölü balıklarla dolu.

Yine en iyisi Halkbank'ın altındaki sanırım. Gerçi orada da ramirezi ile hayalet aynı akvaryumdaydı. Balıkların gönderimi kolay olsa sadce forumdan alacağım ama onda da kimse göndermeye yanaşmıyor.

correct79Çevrim Dışı

Özel Üye
correct79Çevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 12 Haziran 2008 12:00
   Gebze de ki Tropical Akvaryumla İzmit te  bulunan Tropical akvaryumun arasında ki ilişki sadece isim benzerliği.Sahipleri başka kişiler.İnanın İzmit tekilerle buradakileri kıyas bile edemezsiniz.

correct79Çevrim Dışı

Özel Üye
correct79Çevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2008 13:26
 Taner bey yazımı dikkatli okursanız Sezarın hakkı zaten verilmiştir.

Saygılar...

AlmoornÇevrim Dışı

AlmoornÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2008 14:29
Gebze'de doğru çalışan akvaryumcuların isimlerini ve adreslerini öğrenebilir miyiz? Notumu verdiklerimi zaten isimleriyle açıkladım.

correct79Çevrim Dışı

Özel Üye
correct79Çevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2008 07:48
 Kötünün iyisi halkbankasının altında ki.

Saygılar...

erkanzdemirÇevrim Dışı

erkanzdemirÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2008 22:33

Geçen hafta nehir akvaryumdan aldığım yem akvaryum suyunu pembe ye boyadı akvaryumdan aldığım su kap içinde aynı vişne suyuna su katılmış gibi oldu. Bu yüzden yemi bırakıp %50 su değişimi yaptım Allahtan şimdilik problem yok. Sağlıklı balıklar. Çok dikkat edelim arkadaşlar. .

erkanzdemir2008-06-25 22:34:06

ibrahimasanogluÇevrim Dışı

ibrahimasanogluÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2008 19:57

Gebzeli arkadaşlar artık size gebzede bir akvaryumcu var diyebileceğim fiyatlar makul istediğiniz yoksa bile sipariş ile getiriyorlar ve iddialılar merak ediyorsunuz gebzede varmı böyle akvaryumcu ben buldum. Nur akvaryum. Sürekli kendilerini ve dükkanlarını geliştiriyorlar bilgi paylaşımları güzel güleryüzlüler sağolsunlar diğerleri gibi burun kıvırmıyorlar sorulan sorulara ellerinden geldiği kadar cevap veriyorlar.

dameÇevrim Dışı

dameÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2008 22:54

Arkadaşlar bende gebzedeyim ve malesef akvaryumcu yok gebzede hepsini  tanıyorum bazılarını para hırsı bürümüş bazılarıda bilgisiz malesef gebzede akvaryumcu yok ben gecen gün izmite gittim imrendim her türlü dondurulmuş yem var hepsi avrupa a yürüyüş yolunun oralarda aöf bürosunun hemen yanında  zet akvaryumu  gördüm içeri girer girmez hayran kalıyorsunuz ve çok ilgili bilgili dükkan sahibi her konuda sizinle ilgileniyor gidip görmenizi tavsiye ederim gebzeyi geçip 45dk yol gidip burdan aliş veriş yapıyorum artık saygılar. 

BAŞAK AKVARYUM
Hayırlı olsun     sizden alış veriş yapmadım bu yoruma sizi katmıyorum mutlaka gelip görücem .

dame2008-12-29 12:08:08