HEPSİ BURADA.COM'A DİKKAT

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2008 15:58
[QUOTE=muratyavas]Vallahi yılardır alışveriş yaparım bugune kadar hiç sorunla karşılaşmadım bankanızdan kaynaklandığını tahmin ediyorum ufacık vida bile sipariş versem anında yollanıyor diğer ürünlerin gelmesi beklenmeden yollanıyor. WEBLEBİ:COM DAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN TAVSİYE ETMEM BEN YAPTIM PİŞMANIM ÇOK, MÜŞTERİ HİZMETLERİ YOK SIFIR PARAMI İADESİNİ HALA BEKLİYORUM OLMAZSA MAHKEMYE VERECEĞİM...[/QUOTE]
weblebi.com iflas etti.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2008 21:09
[QUOTE=eminönü][QUOTE=muratyavas]Vallahi yılardır alışveriş yaparım bugune kadar hiç sorunla karşılaşmadım bankanızdan kaynaklandığını tahmin ediyorum ufacık vida bile sipariş versem anında yollanıyor diğer ürünlerin gelmesi beklenmeden yollanıyor. WEBLEBİ:COM DAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN TAVSİYE ETMEM BEN YAPTIM PİŞMANIM ÇOK, MÜŞTERİ HİZMETLERİ YOK SIFIR PARAMI İADESİNİ HALA BEKLİYORUM OLMAZSA MAHKEMYE VERECEĞİM...[/QUOTE]
weblebi.com iflas etti.
[/QUOTE]

Adamlar hepsi yurt dışına kaçtı demiyor murat bey sadece iflas etti diyor. Arkadaşımızla dalgacı bir uslup kullanmışşınız bu size yakışmamış. İflas ettiğini resmi olarak belirten ve T.C. resmi gazetesinde yayınlayan bir kişinin müşterilerine karşı devletin vermiş olduğu bazı teminatlar vardır. Yani arkadaşımız elindeki faturasıyla mehkeme açabilir Şayet faturası yok ise o kurumdan dediklerini ispat edebilecek o saatte o tarihte orda olduğunu kanıtlayacak yada alış-veriş yapıldığını ispat edebilecek herhangi bir fiş-fatura-resmi belge varsa bunlarlada mahkeme yolu açılır kazanıp kazanmıyacağını yüce Türk adaleti belirler. Ama dava için karşışında bir muhattap her zaman bulur.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir