JBL Novo Pleco XL Tablet (ADANA)

teskereÇevrim Dışı

İl: Ankara
teskereÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 03 Nisan 2013 09:37
Neyi hoşunuza gitmedi pardon?
Kurallarda açıkca yazıyor zaten fatura eklenecektir diye.Bakmayıp bu işe girişmeniz bence hiç hoş değil!

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

Anıl YILDIRÇevrim Dışı

İl: Adana
Anıl YILDIRÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2013 01:14
[QUOTE=teskere]Neyi hoşunuza gitmedi pardon?
Kurallarda açıkca yazıyor zaten fatura eklenecektir diye.Bakmayıp bu işe girişmeniz bence hiç hoş değil!
[/QUOTE]

Yem alımı ve dagıtımı tamamlandıktan sonra faturayı ekleyın dıye bıldırılmesı mantıklı mı sızce? Yonetıcının hop kardes faturayı eklemedıgınden dolayı bu adama para yatırmayın demesi lazımdı zamanında. Ayrıca kuralları okumadıgımı nerden anladınız? Ben belırtmısım zaten telefondan bılgısayara aktarım yapamıyorum dıye aklıma estıgı ıcın demısım heralde. Dıleyene fotografı suan atabılırım telden. Adana dısında oldugum ıcın faturaya ulasamamıstım ama fatura suan burda.

teskereÇevrim Dışı

İl: Ankara
teskereÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2013 05:15
[QUOTE=bjkalley] 1-200'den az mesajı olan üyeler toplu ilan açamazlar.
2-Üyeliği 6 aydan eski olmayan üyeler toplu ilan açamazlar.
3-Toplu alım bitince konuya; üzerinde yemin adı, miktarı ve alındığı firma görünür şekilde fatura yada balık yemi olarak kasa fişi taranıp konulmalıdır. Organizasyon bittiğinde fiş yada fatura eklenmezse organizasyon yapan üye ilan engeli alacaktır. 
4-Yem bedeli fatura bedeli üzerinden hesaplanmalıdır. 3 kg yem 45 lira ise, 1 kg yem 15 liraya verilmelidir. 
5-Yol, poşetleme gibi diğer masraflar da eğer fiyata yansıtılacaksa faturalandırılmalıdır.
[/QUOTE]

Bunlar kurallar Anıl bey.Buraya konu açtığınızda bunları kabul etmiş sayılırsınız.
Bunları bilmiyorsanız demekki okumamışsınız!
Öncesinde de böyle bir fatura işi var siz açtıktan sonra oldu diye bir şey yok.

Anıl YILDIRÇevrim Dışı

İl: Adana
Anıl YILDIRÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2013 00:58