Okulda Akvaryum Dünyası Yeni Fotoğraflar Sayfa 616

Bjk.merveÇevrim Dışı

İl: Ankara
Bjk.merveÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 23:28
[QUOTE=OrdiBuko]Abi keşke ben lisede iken bu sayfayı görse idim bende okulda benzer şeyler yapmayı denerdim, çok güzel örnek oluyorsunuz tüm okullara benzer projelerin yayılması ümidi ile...[/QUOTE]
Sercan abi ben şansımı deneyeceğim elimden geldiği kadar (lisede) okulda akvaryum kurulması için elimden geleni yapacam gerekirse Cihan amcadan yardım alacam.

[QUOTE=tamer şehitoğlu]Ne kadar güzel yahu.Genelde akvaryum okullarda müdürün odasında bulunur.Bu manzaraya gözümüz alışmıştır.O odaya da öğrenciler elini kolunu sallaya sallaya giremez zaten.Ama tüm öğrencilerin göreceği şekilde bir akvaryum kurmak çok iyi bir fikir.[/QUOTE]
Biz çok şanlıyız çünkü, Cihan amca gibi bir hobicimizin okulumuzda memur olarak çalışması en büyük şansımız.

[QUOTE=yamann98]Çok emek harcanmış ama bence degmiş be abi.Bunca hobici arkadasın burada birlikte irtibat halinde olması süper.Bu ise emegi gecenlere katkısı olanlara ve basta sana Cihan abi  kocaman [/QUOTE]
Evet Ali abi biz çok şanlıyız.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

MustafaCingilÇevrim Dışı

MustafaCingilÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 23:53
[QUOTE=Bjk.merve]Hoş geldin, Mustafa abi bence insanlar tatilde, eylülde yapsak nasıl olur.[/QUOTE]
 Ay olarak farketmez inanırmısın eve daha yeni girdim tatile gittim geldiğimde işler birikmiş nasıl yetiştiricem onu bile bilmiyorum.En kısa zamanda yapalım derim.

[QUOTE=cihangir][QUOTE=musting]Herkez merhaba uzun bir aradan sonra yine burdayım.Cihan abi akvaryumda durumlar nasıl?Bayadır konuşamadık bir buluşma yapsak saüper olur ama bukez gelmeye çalışıcam kaçırmak istemiyorum.[/QUOTE]

Mustafa kardeşim, 1 haftaya izne ayrılıyorum, ramazan boyunca memlekette olacam eylülün 5' kadar ankarada yokum. Anca geldikten 1-2 hafta sonra yaparız buluşmayı.
[/QUOTE] Sen sağ salim memleketine git gel abi bir şekilde yaparız buluşmayı.Bu kez katılmak çok istiyorum mangal buluşmasına katılamadım içimde kaldı en azından  sizleri görmüş olurum bu kez tabi akvaryumu unutmayalım.

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2011 23:59

Bayramdan sonra kardeşim inşallah yaparız mangalı, bu sefer seni ve bizi unutan burağıda getirmeni istiyorum.

cokmutluÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Kahramanmaras
cokmutluÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 08:37
[QUOTE=cihangir]Vatozu kim eline çıblak alır anlatayım size bu resimlerle.

Vatozu alan arkadaşımız her tür türlü tatlı su balığını elime allabilirim diyen taner(cindo) kardeşimiz her zaman yanımızda olduğun için teşekkürler cindo. [/QUOTE]
Bu resmi ilk gördüğümde Taner beyi bi spyi ağzına almış, yer gibi şaka yapıyor sandım, meğer ekmekmiş..        Bi dakika yaa, gerçekten bi sp olmasın o.     

Ve bu akvaryumun kurulumunda ve bakımında emeği geçen herkesi tebrik etmek ve alkışlamak istiyorum..       
cokmutlu2011-07-22 08:39:24

perikızıÇevrim Dışı

perikızıÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 08:38
[QUOTE=Bjk.merve][VID][VID]http://www.youtube.com/watch?v=W4qyLmZeYdE[/VID][/VID]

Bu videoyu lütfen seyredermisiniz. [/QUOTE]

Suyun beraklığı ve balıkların canlı formu çok güzel.

sorceresÇevrim Dışı

Kıdemli Akvarist
[C]2,1,108164[/C] [C]2,2,108164[/C] [B]13373,3[/B]
sorceresÇevrim Dışı
Kıdemli Akvarist
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 09:09
[QUOTE=cokmutlu] [QUOTE=cihangir]Vatozu kim eline çıblak alır anlatayım size bu resimlerle.

Vatozu alan arkadaşımız her tür türlü tatlı su balığını elime allabilirim diyen taner(cindo) kardeşimiz her zaman yanımızda olduğun için teşekkürler cindo. [/QUOTE]
Bu resmi ilk gördüğümde Taner beyi bi spyi ağzına almış, yer gibi şaka yapıyor sandım, meğer ekmekmiş..        Bi dakika yaa, gerçekten bi sp olmasın o.     

Ve bu akvaryumun kurulumunda ve bakımında emeği geçen herkesi tebrik etmek ve alkışlamak istiyorum..       
[/QUOTE]

Abla ne yalan söyliyeyim bende öyle sandım valla :) O siyah susam balığın gözü gibi duruyor çünkü Ama fotoğraflardan analiz yapmak gerekirse yiyebiliritesi var İlginç bir kelime oldu "yiyebiliritesi"

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 09:26
[QUOTE=cokmutlu] [QUOTE=cihangir]Vatozu kim eline çıblak alır anlatayım size bu resimlerle.

[/QUOTE] 

''gerçekten bi sp olmasın o''

CindoÇevrim Dışı

CindoÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 10:04
Yediğimiz bu poğça arkadaşlar.Ben cihan abi için ciğ balıkta yerim gerekirse.

Vallaha konu öle bi hal almışki 1 gün bile bakmasam konunun çok arkasında kalıyorum.Bazen 3 saat geç kalınca bi şeyler eksik oluyor,konuyu yakalamak için.O kadar güzel bi kaynaşmaki burdaki ortam bize bu olanağı ve imkanı sağlayan her kezede ben teşekkürlerimi sunuyorum.Sağ olun var olun.

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 11:12
Taner hiç dikkat etmemişim gercekten sarıprenses gibi duruyor ya çaktırmadan yiyormuydun.

Cesur Yürek Çevrim Dışı

Özel Üye
Cesur Yürek Çevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 11:51
 Okulumuzda 3 Dişi Kusturacaz

2 Mpanga

1 Net Top Nudmi

perikızıÇevrim Dışı

perikızıÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 13:06
Nazar değdiği için burada paylaşmayacağız artık erencan

[QUOTE=rey eren cena] Okulumuzda 3 Dişi Kusturacaz

2 Mpanga

1 Net Top Nudmi
[/QUOTE]

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 14:07
Evet erencim balıkların yavru aldıklarını ve kusturma işini burda paylaşım yapmayacağız, özel olacak oda bizde kalacak. Heycanını biliyorum ama, görüyorsun neler olduğunu.

MechonerÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Tekirdag
MechonerÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 14:14
Nazar değmesin Cihan abi.Nazar boncuğumuz eksik galiba.:)

-----------------
Konuma yardımlarınızı bekliyorum.
http://www.akvaryum.com/forum/derz_k493184.asp
hayvansever12342011-07-22 14:14:58

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2011 14:18
[QUOTE=hayvansever1234] Nazar değmesin Cihan abi.Nazar boncuğumuz eksik galiba.:)

-----------------
Konuma yardımlarınızı bekliyorum.
http://www.akvaryum.com/forum/derz_k493184.asp
[/QUOTE]

Resim açılmıyor ömer