Orion Led C Serisi Vs Aqua Reef F Serisi

volkanacÇevrim Dışı

İl: Denizli
volkanacÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2024 10:10
Yeni akvaryum 200X70 h65 taç kapak Chiclid akvaryumu için gün simülasyonu da olan bir LED arıyorum. Maliyetler çok uçuyor. Kendim yapmak da bir alternatif ama uğraşıp masraf yapıp sonunda sorun yaşayıp hazıra dönersem maliyet daha da artmış olacak :) Hazır olması durumunda fiyat performans gibi görünen bu ürünleri buldum. Tecrübesi olan arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim. Alternatif de olabilir.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

AETHMÇevrim Dışı

İl: Istanbul
AETHMÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2024 12:18
[QUOTE=volkanac]Yeni akvaryum 200X70 h65 taç kapak Chiclid akvaryumu için gün simülasyonu da olan bir LED arıyorum. Maliyetler çok uçuyor. Kendim yapmak da bir alternatif ama uğraşıp masraf yapıp sonunda sorun yaşayıp hazıra dönersem maliyet daha da artmış olacak :) Hazır olması durumunda fiyat performans gibi görünen bu ürünleri buldum. Tecrübesi olan arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim. Alternatif de olabilir. [/QUOTE]

[URL]https://tr.aliexpress.com/item/1005004557305321.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.30.23a43d12boFsLB&gatewayAdapt=glo2tur[/URL] buy ürünü alabilirsiniz lediniz dimlenebiliyorsa güç kablosu ile arasına takıp kullanıyorsunuz hangi saatlerde ışığın kaç yüzde ile çalışacağını ayarlıyor çok basit ve etkili bir cihaz önceki akvaryumda orionledin ışığıyla kullanmıştım kesinlikle öneriririm 1 2 haftaya elinize geçiyor ürün genelde

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir