Taban Camı Çatladı

lebowskiaÇevrim Dışı

İl: Eskisehir
lebowskiaÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 21 Ağustos 2021 19:11
Merhaba ben boş akvaryumumu yıkadıktan sonra taşırken düşürdüm ve malesef taban camı tamamen çatladı, iyikide halıya düştü ve yan camlarda sorun yok, şimdi alt camı çıkarsam yeni cam kestirip yapıştırsam olur mu? elimde fazla cam var ve sadece ölçüsüne göre kestireceğim, yan camların slikonlarının esneme riski olur mu? nasıl bir yol izlemeliyim? falçatayla slikonları çıkarıp camı çıkarsam olur mu?[EDIT]lebowskia,2021-08-21 19:12:18[/EDIT]

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

AlpellaÇevrim Dışı

İl: Ordu
AlpellaÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 21 Ağustos 2021 20:06
Kestirdikten sonra kendiniz de yapabilirsiniz ama unutmayın akvaryum silikonu kullanmalısınız ve dıştan ve içten iyice geçmelisiniz. eğer silikonu da camcı yapacaksa siz Akvaryum silikonu satın alıp onunla yapmasını söyleyin. KÖTÜ BİR DURUM[:((]

lebowskiaÇevrim Dışı

İl: Eskisehir
lebowskiaÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 21 Ağustos 2021 21:26
[QUOTE=Alpella]Kestirdikten sonra kendiniz de yapabilirsiniz ama unutmayın akvaryum silikonu kullanmalısınız ve dıştan ve içten iyice geçmelisiniz. eğer silikonu da camcı yapacaksa siz Akvaryum silikonu satın alıp onunla yapmasını söyleyin. KÖTÜ BİR DURUM[:((][/QUOTE]peki teşekkürler, evet camı kestirip kendim yapmayı deneyeceğim sanırım, bettam 2 gündür geçici olarak 5 litrelik minik akvaryumda duruyordu, birazdaha bekleyecek sanırım.[EDIT]lebowskia,2021-08-22 00:06:08[/EDIT]