Teşhir Direği

efendy06Çevrim Dışı

Özel Üye
İl: Ankara
efendy06Çevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2007 20:58

Benim merak ettiğim bir konu var. Ogame oynadıım dönemden hatırlıyorum, teşhir direği diye bir uygulama vardı ve kayıt tutulan cezaların, uyarıların sebepleri yazılıyordu. İsteyen kullanıcı herhangi bir kişinin neden ceza aldığını görebiliyordu. Son dönemlerde gördüğüm tartışmalardan sonra, acaba böyle bir uygulama, her uyarı/ceza alanın ben virgül için ceza aldım demesinin engellermi diyer düşünüyorum. Bunu yönetime yazacaktım ancak belki bu fikri daha mantıklı bir öneriye çevirenler olabilir diye düşünerek buraya başlık açtım. Farkındayım, bu başlık burada olmamalıydı, umarım moderatör arkadaşlar bu konuyu mazur görür.

Saygılarımla...

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

onuruygunÇevrim Dışı

Kıdemli Akvarist
İl: Kocaeli
onuruygunÇevrim Dışı
Kıdemli Akvarist
Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2007 20:21
Yönetim olarak hem üyelere gönderilen uyarıların hem de uygulanan yaptırımların üye adı üzerinden teşhir edilmesinin pek çok kişiyi rencide edeceğini düşündüğümüzden dolayı daha önce de dile getirilen bu yöndeki önerilerin hayata geçirilmemesi yönünde karar alınmıştı.

Konuyu forum ve site hakkında bölümüne taşıyorum.
encort2007-06-20 20:23:20

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2007 21:09
http://www.akvaryum.com/Forum/forum_posts.asp?TID=68444&KW=http://www.akvaryum.com/Forum/forum_posts.asp?TID=68444&KW=
Ben daha önce önermiştim ama uygun bulunmadı.
alfredo2007-06-20 21:10:43

goktugyÇevrim Dışı

İl: Ankara
goktugyÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2007 21:34
Her verilen uyarıyı yazma durumu olursa çok uzun bir liste olacağı gerçeğinin yanısıra, insanlar incinebilir Onur Bey'in söylediği gibi. Bunun yerine forumdan uzaklaştırılan (ban) üyelerin listesi yer alabilir aslında.

hayaldünyasıÇevrim Dışı

İl: Istanbul
hayaldünyasıÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2007 04:07
[QUOTE=encort] Yönetim olarak hem üyelere gönderilen uyarıların hem de uygulanan yaptırımların üye adı üzerinden teşhir edilmesinin pek çok kişiyi rencide edeceğini düşündüğümüzden dolayı daha önce de dile getirilen bu yöndeki önerilerin hayata geçirilmemesi yönünde karar alınmıştı.

[/QUOTE]

Teşhir diregi değilde kişi formunda daha önce aldıgı uyarılar belirtiliyodu,ben öyle hatırlıyorum.

Saygılar.