Antalya Buluşması Gerçekleşti. (15.03.09)

halonganÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Antalya
halonganÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 15 Mart 2009 23:06
Merhabalar, bugün fazla katılım olmasada zevkli olduğunu düşündüğüm bir buluşma gerçekleştirdik.

Yer: AKM içi Balerin Cafe
Saat: 17:30

Kimin kim olduğunu sonra yazarım.

Buluşmaya gelen herkese çok teşekkür ederim. Can düşmanım Şevki ve Buğra abiye bile...Big%20smile

halongan2009-03-16 17:27:34

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

BUGRACAGATAYÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Istanbul
BUGRACAGATAYÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 15 Mart 2009 23:15
Sen bize kurban ol tamamı.Ahınmı tuttu ne az kalsın araba carpıyordu karsıdan karsıya gecerken.Big%20smile

Fotoğrafların devamınıda ekle lütfen.Höyt
BUGRACAGATAY2009-03-15 23:21:00

ninoÇevrim Dışı

ninoÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 15 Mart 2009 23:28

Tüm arkadaşlara teşekkürler. Gayet şık bir sohbet akşamıydı devamının gelmesi ve bir gün herkes discuscu olsun dileklerimle :) . Bu arada sayın moderatör halongan ben buraya fazladan bir kaç tane virgül nokta (.,.,) falan atıcam artık aslanbey1979 unutursa benimkinden atarsın ona :))) .

Saygılarımla ...

aslanbey1979Çevrim Dışı

aslanbey1979Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 15 Mart 2009 23:33
Teşekkür ederim ibrahim bey,ben attım bile bak virgülümü :)))Bu arada bütün katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum.İyi bir akşamdı devamının gelmesi dileklerimle...
Saygılar

Antlord07Çevrim Dışı

Antlord07Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 00:28
Ortam hakikatende güzelmiş ama? bakıyorum aranızda benim yaşta olan yok.Gördüğüm kadarıyla hepiniz abimsiniz.Üzgün
SAYGILAR
hasan güler2009-03-16 01:07:07

balletusÇevrim Dışı

balletusÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 00:29
Evet güzell bir geceydi hoş sohbetlii. İbrahim kaardeş çok idaalısın yaww,ilk önce sen bir başlada görelim bak balık kalmayacak Halis , Şevki , Buğra carptılar aldılar balıklarımı yine.

Mod diyoruz delikanlı adam  (giyim kuşam sıkı)diyoruz ama gözü bizim balıklarda galibaaa.

BUGRACAGATAYÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Istanbul
BUGRACAGATAYÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 00:36
Merhaba;

Vallhi son günlerdeki en mutlu günümü yaşşatın ana Memehmet tekrar teşşekkür emek isterim.
  Sen Halisi bana bırak ben kendinede senin balıklarıda kurtaracağım onun elinden.Tey%20Tey

Modum bu yazılanları görünce de sakın sizi inaktif ederim falan diye ö.m. atma yönetime şikayetde bulunurum.Big%20smile

tamer07Çevrim Dışı

Kurumsal Üye
tamer07Çevrim Dışı
Kurumsal Üye
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 01:00
Gerçekten çok degerli dostlar akvaristler ile tanıştım herkesin gözünde bir ışık parlıyordu adeta.Çok faydalı bilgi alışverişi oldu kanaatindeyim, bir çok bilmediğim konuda da aydınlatılmış oldum.Bu organizasyonda katkısı olanlara teşekkürü borç bilip,katılan,katılamayan,bulundugumuz yeri arayarak 1 saat sonra bile bulamayan arkadaşlar ile en kısa zamanda tekrar buluşmak temennisi ile görüşmek üzere...

saygılar sevgiler...

balletusÇevrim Dışı

balletusÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 01:12
Tamer kardeşim hoş geldin aramıza yavaş yavaş bak görüceksin 20 i bile gecersin.

halonganÇevrim Dışı

Özel Üye
halonganÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 01:16
[QUOTE=BUGRACAGATAY]Sen bize kurban ol tamamı.Ahınmı tuttu ne az kalsın araba carpıyordu karsıdan karsıya gecerken.Big%20smile

Fotoğrafların devamınıda ekle lütfen.Höyt
[/QUOTE]

O ahım değildi. Sadece titreşim gönderdim.Big%20smile Fotoğrafların devamı bir işe yaramaz. Hüseyin hep bulanık çekmiş.HöytBig%20smile

[QUOTE=nino]

Tüm arkadaşlara teşekkürler. Gayet şık bir sohbet akşamıydı devamının gelmesi ve bir gün herkes discuscu olsun dileklerimle :) . Bu arada sayın moderatör halongan ben buraya fazladan bir kaç tane virgül nokta (.,.,) falan atıcam artık aslanbey1979 unutursa benimkinden atarsın ona :))) .

Saygılarımla ...
[/QUOTE]

Abi öyle yok. Her koyun kendi bacağından asılır.Big%20smile Discus için ne acele et abi nede geç kal...

[QUOTE=aslanbey1979]Teşekkür ederim ibrahim bey,ben attım bile bak virgülümü :)))Bu arada bütün katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum.İyi bir akşamdı devamının gelmesi dileklerimle...
Saygılar
[/QUOTE]

Bak abi! İsteyince oluyor değil mi? Sonuçta kullandığımız dil bizim dilimiz, konuşurken tam konuşmuyoruz, bari yazarken düzgün yazalım değil mi? Eminim sen yakında bizim hatalarımızı bulup bize söyleyeceksin. Tebessüm

[QUOTE=hasan güler]Ortan hakikatende güzelmiş ama? bakıyorum aranızda benim yaşta olan yok.Üzgün
[/QUOTE]

Yaş sınırı koysaydık, Şevki abiyi almazdık. Big%20smile Senin yaşında Hüseyin vardı.

[QUOTE=balletus]Evet güzell bir geceydi hoş sohbetlii. İbrahim kaardeş çok idaalısın yaww,ilk önce sen bir başlada görelim bak balık kalmayacak Halis , Şevki , Buğra carptılar aldılar balıklarımı yine.

Mod diyoruz delikanlı adam  (giyim kuşam sıkı)diyoruz ama gözü bizim balıklarda galibaaa.
[/QUOTE]

Abi balıkları alma sebebim, Buğra abi ve Şevki abi alıp bakamayacaklar diye...

Giyim konusunda haklısın abiÇimdik

[QUOTE=BUGRACAGATAY]Merhaba;

Vallhi son günlerdeki en mutlu günümü yaşşatın ana Memehmet tekrar teşşekkür emek isterim.
  Sen Halisi bana bırak ben kendinede senin balıklarıda kurtaracağım onun elinden.Tey%20Tey

Modum bu yazılanları görünce de sakın sizi inaktif ederim falan diye ö.m. atma yönetime şikayetde bulunurum.Big%20smile

[/QUOTE]

Heyecanlanma abi, relaks ol!Big%20smile Mehmet abinin ismini bile yazamamışsın. Buldun sağlam balığı kurtaracam bahanesini kullanıyorsun değil mi?Big%20smile Yönetimide inaktif ederim.Hinzir%20Gülüs

[QUOTE=tamer07]Gerçekten çok degerli dostlar akvaristler ile tanıştım herkesin gözünde bir ışık parlıyordu adeta.Çok faydalı bilgi alışverişi oldu kanaatindeyim, bir çok bilmediğim konuda da aydınlatılmış oldum.Bu organizasyonda katkısı olanlara teşekkürü borç bilip,katılan,katılamayan,bulundugumuz yeri arayarak 1 saat sonra bile bulamayan arkadaşlar ile en kısa zamanda tekrar buluşmak temennisi ile görüşmek üzere...

saygılar sevgiler...
[/QUOTE]

Haklısın abi, herkesin gözünde ışık parlıyordu. Şevki abi ve Buğra abi bana baktığında da gözlerinde şimşekler çakıyordu. Big%20smile
Bence sen tür seçiminde acele etme abi, iyice araştır.

Şaka bir tarafa hakikaten çok güzel sohbet oldu. Kendi adıma söylüyorum müthiş stres attım.

tamer07Çevrim Dışı

Kurumsal Üye
tamer07Çevrim Dışı
Kurumsal Üye
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 05:48

Söylenilen tavsiyeler üzerine ve de hiç cichlid beslemediğimden  dolayı kolaylardan bir tecrübe edinmek istiyorum açıkcası.Ama elimde fazla akvaryum bulunacagından orantılı erkek dişi tek cins koyma fikri de daha agır basmaya başladı.Aslında toplandıgımızda üretimhane açacagım gibi yansıtılmış oldu,fakat benim şimdilik balık üretip ticari yönde bir beklentim yok daha ziyade türler hakkında bilgi,inceleme ve günlük tutma gibi; daha sonra ise kaliteli üretim ve bakım ve zor türlere geçiş gibi düşüncelerim var inşallah hep birlikte gözlemliyecegiz.Zaten arka planların hazırlanması ve akvaryumların kurulumu açısından baya bir vakit geçecek o süre içinde bende besleyecegim türler hakkında epeyce bilgi edinmiş olurum diye düşünüyorum.Bu dogrultuda sizlerinde fikirlerinizi elbet alacagım sabahlara kadar 1 haftadır forum okuyorum gerçekten kolay gibi görünsede özveri ve sabır isteyen bir hobi umarım üstesinden geliriz...Göz%20Kirpma

saygılar sevgiler...

selmansuleymanÇevrim Dışı

selmansuleymanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 08:50
Katılan arkadaşlarıma, abilerime çok teşekkür ederim. Güzel bir muhabbet oldu.

playboy0007Çevrim Dışı

playboy0007Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 09:16
Aranızda bulunmayı çok isterdim. Ama bende adres bulamama kurbanı oldum.halongan2009-03-16 09:51:31

ninoÇevrim Dışı

ninoÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Mart 2009 11:27
[QUOTE=balletus]Evet güzell bir geceydi hoş sohbetlii. İbrahim kaardeş çok idaalısın yaww,ilk önce sen bir başlada görelim bak balık kalmayacak Halis , Şevki , Buğra carptılar aldılar balıklarımı yine.

[/QUOTE]

Mehmet abi hazırlık aşamasındayız kısmetse yakın bir zaman netliğe kavuşturucam. Halis,Buğra ve Şevki abiye yetişirim ben sen merak etme :) . Geç olsun ama güzel olsun.
saygılar