Eskişehir akvaryum dükkanları

Eray HatipoğluÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Eskisehir
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 28 Ağustos 2010 20:50
[QUOTE=Bugra E.] Cengiz Topel Caddesinde de yeni bir pet shop açılıyor.Gördüğümde tadilatta idi. İnşallah kaliteli ve güzel bi yer olur.
[/QUOTE]
Cengiz Topel caddesinde açılan pet shopun adıda emre petshop oluyor,bir de esnaf sarayı c girişinin karşı aralığında emre pet shop var, bunları birbirine karıştırmayalım arkadaşlar.Bu arada Cengiz Topel caddesinde faaliyete başlayacak emre pet shopta şehrimize hayırlı olsun estergon2010-08-28 20:51:25

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

Kerten2626Çevrim Dışı

Kerten2626Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 01 Eylül 2010 11:51
Arkadaşlar bu akvaryumcuların arasında su mercimeği yada su üstü bitkisi satan bir akvaryumcu varmı?

tpbatumÇevrim Dışı

tpbatumÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2010 01:59
@Kerten2626:  Dükkanın ismini bilmiyorum ama Kırım cd.deki akvaryumcudan geçen hafta aldım. Büyükçe yaprakları olan bir su üstü bitkisi ile su mercimeği mevcut elinde.
İSTAVRİT2010-09-05 14:31:21

Kerten2626Çevrim Dışı

Kerten2626Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2010 13:28
Peki fiyatı hakkında bir bilgin varmı?

eseslikubiÇevrim Dışı

Özel Üye
eseslikubiÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2010 18:21
Yagmur marka akvaryum satan yer biliyormusunuz arkadaslar.

Özel Üye
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2010 18:51
Ben 3-4 sene önce esnaf sarayındaki atlantik akvaryumdan almıştım,halen satılıyormu bilmiyorum ama o zaman Yağmur akvaryumların hemen her boyu vardı

LifeÇevrim Dışı

LifeÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 03 Eylül 2010 12:17
[QUOTE=estergon][QUOTE=Bugra E.] Cengiz Topel Caddesinde de yeni bir pet shop açılıyor.Gördüğümde tadilatta idi. İnşallah kaliteli ve güzel bi yer olur.
[/QUOTE]
Cengiz Topel caddesinde açılan pet shopun adıda emre petshop oluyor,bir de esnaf sarayı c girişinin karşı aralığında emre pet shop var, bunları birbirine karıştırmayalım arkadaşlar.Bu arada Cengiz Topel caddesinde faaliyete başlayacak emre pet shopta şehrimize hayırlı olsun [/QUOTE]

Evet bugün gittim Emre Petshop'a gezdim baya güzel bi yer olmuş temiz ve düzenli. Bi çok tür bulmak mümkün. Ama akvaryumlarda ölü balıklar mevcut. Şehrimize hayırlı olsun.

[QUOTE=eseslikubi]Yagmur marka akvaryum satan yer biliyormusunuz arkadaslar.[/QUOTE]

Merhaba,

Cengiz Topel Caddesinde Emre Petshop'ta mevcut Yağmur marka akvaryumlar.
Bugra E.2010-09-03 12:17:30

saerosÇevrim Dışı

Özel Üye
saerosÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 10 Eylül 2010 10:55
Arkadaşlar Eskişehirde Mobilalı akvaryum imalatçısı varmı acaba .Fiyatları uygun olan ve işin ehli olan.Ankara gibi yerlerden getirtebiliyoruz ama Eskişehirde görerek almak daha mantıklı geliyor o yüzden araştırma dayım lakin askerde olduğumdan int üzerinden pek bulamadım bildiğiniz akvaryum imalatçısı varmı Eskişehirde?

eseslikubiÇevrim Dışı

Özel Üye
eseslikubiÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2010 14:54
[QUOTE=Bugra E.] [QUOTE=estergon][QUOTE=Bugra E.] Cengiz Topel Caddesinde de yeni bir pet shop açılıyor.Gördüğümde tadilatta idi. İnşallah kaliteli ve güzel bi yer olur.
[/QUOTE]
Cengiz Topel caddesinde açılan pet shopun adıda emre petshop oluyor,bir de esnaf sarayı c girişinin karşı aralığında emre pet shop var, bunları birbirine karıştırmayalım arkadaşlar.Bu arada Cengiz Topel caddesinde faaliyete başlayacak emre pet shopta şehrimize hayırlı olsun [/QUOTE]

Evet bugün gittim Emre Petshop'a gezdim baya güzel bi yer olmuş temiz ve düzenli. Bi çok tür bulmak mümkün. Ama akvaryumlarda ölü balıklar mevcut. Şehrimize hayırlı olsun.

[QUOTE=eseslikubi]Yagmur marka akvaryum satan yer biliyormusunuz arkadaslar.[/QUOTE]

Merhaba,

Cengiz Topel Caddesinde Emre Petshop'ta mevcut Yağmur marka akvaryumlar.
[/QUOTE]
bugun gıtme fırsatım oldu guzel yer olmus. yagmur akvaryum fıyatlarıda oldukca uygun geldi bana. thorpeus yada yunus beslemeyı dusunuyorum. 100*40*50 akvaryum yeterlı olurmu sızce.

onzo26Çevrim Dışı

onzo26Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Eylül 2010 00:26
Bugün Can Dostum Petshop'a gitme fırsatını buldum gerçekten sahibi çok iyi birisi. Gayet ilgili ve güleryüzlü.. Bir tek balık çeşitliliği biraz az fakat bence yeterli. Ben bundan sonra bütün alışverişlerimi oradan yapmaya karar verdim. Herkese de tavsiye ederim..

Cengiz_HANÇevrim Dışı

Kurumsal Üye
İl: Ankara
Cengiz_HANÇevrim Dışı
Kurumsal Üye
Gönderim Zamanı: 14 Eylül 2010 00:14
Arkadaşlar akvaryum yapımında Fantom akvaryum çok iyidir.Her ebatta ve her türlü kapak çeşitleri mevcuttur ellerindeGöz%20KirpmaFiyatlarıda gayet uygundurTebessüm

drunumÇevrim Dışı

İl: Afyon
drunumÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 15 Eylül 2010 14:38

Sevgili Eskişehirliler öncelikle merhaba hepinize ,bende osmangazi mezunu olup aynı zamanda eniştenizim .Şunu söylemek isterim ki çok şanslısınız neden mi?Bol çeşit ve çok sayıda akvaryumcuya sahip olmanızın yanısıra çok güzel ve modern bir şehircilik anlayışıyla çalışan bir büyükşehir belediyeniz var ve 2 ayda bir geldiğim şehriniz her gelişimde biraz daha gelişip güzelleşmiş buluyorum.Neyse bu kadar  övgü yeter.Ben de akvaryumculardan özellikle esnaf sarayı  c girişi karşı arasındaki emre pet shopla dershaneler caddesinde ki akvaryumcuyu alışveriş için tercih ediyorum ve gayet te memnunum öz. yem alımında emre peti tek geçerim.Herkese sağlıklı akvaryumlar dilerim.

CERKUTAYÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Manisa
CERKUTAYÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2010 14:54
Can Dostum'da bitki çeşitliliği ve fiyatlar hakkında bilgi verebilecek var mı?

Cengiz_HANÇevrim Dışı

Kurumsal Üye
İl: Ankara
Cengiz_HANÇevrim Dışı
Kurumsal Üye
Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2010 22:33
Tropica markasının bayiliğini eskişehirde ilk defa almış olan bir yer.Ender rastlanan güzel bitkiler var.Geniş bir bitki reyonuna sahip diyebiliriz.Ayrıca yerli üretim bitkileriylede hizmet veriyor.