İstanbuldaki Kastamonulular nerede..

Desn-37Çevrim Dışı

İl: Istanbul
Desn-37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 19 Mart 2014 17:21
Aramıza hoşgeldin şahin kardeş.
yeni yüzler yeni hemşehriler tanımak çok güzel.

kan vermeye gittik 3 arkadaş ama inanın benim gibi tam bir yarmanın bile kan değerleri düşük çıktı.

ben kan veremedim eşref ve komşumuz arkadaşımız verdi ne mutlu bana
en azından birşeyler yapmaya çalıştık.

kendimize bakmamız lazım. Bana daha çok ihtiyaç olacaktır.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

AHMETÇevrim Dışı

Özel Üye
AHMETÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 08:21
Dursun başta sen olmak üzere iştirak eden bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Kandüşüklüğü sekteye uğrattı ama olsun hiç sorun degil verebilen 4 arkadaşımız oldu, Emek ve zaman ayırıp geldiniz, düşünmeniz ve arayıp destek olmanız dahi eşsizdi herşey gönlünüzce olsun.

Allah bütün hastalara şifa versin sağlığımızın kıymetini bilelim, kan düşüklüğü olan arkadaşlarda bir nevi fayda sağladık durumlarından haberdar oldular, dr. gitsinler aksatmadan  kalın salıncakla.

cengel37Çevrim Dışı

cengel37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 09:25
Ne güzel dayanisma bende kan vermek isterdim ama daha önce sarılık olmustum (hptt b) hic bir sekilde kan veremiyorum ahmet dedigin gibi sagligimizin degerini bilmek lazim

AHMETÇevrim Dışı

Özel Üye
AHMETÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 09:49
[QUOTE=cengel37]Ne güzel dayanisma bende kan vermek isterdim ama daha önce sarılık olmustum (hptt b) hic bir sekilde kan veremiyorum ahmet dedigin gibi sagligimizin degerini bilmek lazim[/QUOTE]

Murat abi dayanışma gercekten güzel, allah herkese güzel insanlarla karşılaşmayı nasip etsin, akşam 7 arkadaşımız geldi kan vermeye ne mutlu bana dar günümde yanımda olan arkadaşlarımız var, sayelerinde kan ihtiyacımızı karşıladık.

Abi düşünmen bile yeter eksik olma sanada geçmiş olsun sağlığına dikkat et.

peceneqÇevrim Dışı

İl: Kastamonu
peceneqÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 10:40
Dün Kastamonuyu dolaştım 1 handa 2 akvaryumcu diğer handa 3 akvaryumcu var. Substratın ne olduğunu bilmiyolar ve zeolitte yok. Hatta elyafta yok, sadece seramik ve aktif karbon var. Netten alışveriş yapamasak kalıcaz ortada 
Elimde kafa yapısı çok iyi saf yunus kolonisi var, yavrularını büyütüyorum. 1-2 ay sonra satmaya götürücem bakalım ne olucak kaç para vericekler tanesine 

AHMETÇevrim Dışı

Özel Üye
AHMETÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 10:48
[QUOTE=peceneq]Dün Kastamonuyu dolaştım 1 handa 2 akvaryumcu diğer handa 3 akvaryumcu var. Substratın ne olduğunu bilmiyolar ve zeolitte yok. Hatta elyafta yok, sadece seramik ve aktif karbon var. Netten alışveriş yapamasak kalıcaz ortada 
Elimde kafa yapısı çok iyi saf yunus kolonisi var, yavrularını büyütüyorum. 1-2 ay sonra satmaya götürücem bakalım ne olucak kaç para vericekler tanesine 
[/QUOTE]

Abi selam,
Yunusların resimlerini paylaşırmısın konunu gördüm ama resimlerini göremedim, merak ettim zeolit gelen giden birinden sana ulaştırırız dert etme sen.

peceneqÇevrim Dışı

peceneqÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 11:05
Foto makinesi İstanbulda kaldı, babama söledim gelirken hafta sonu getiricek ozaman çekip atıyım. 2 ay önce çektiğim bi foto var onu ekliyim şimdilik.

Akvaryumda 3 e 7 dişi vardı. Erkeklerin 2 si büyük 1'i ufaktı bende ufak olanı akvaryumcuya verdim yerine büyük vatoz aldım.

Soldaki verdiğim ufak erkek.

Ben balıkları İstanbuldan aldım getirdim. İlk aldığım koloni çok süperdi hayran kaldım ama malesef getiremeden öldüler  Sonra aldığım kişiden tekrar 10 koloni aldım ama bunların yaşları ufak diğerlerinin kafaları çok güzeldi. Bunlarda her geçen ay büyümeyi fark ediyorum inş onlar kadar güzel olucaklar.

AHMETÇevrim Dışı

Özel Üye
AHMETÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 11:25
[QUOTE=peceneq]Foto makinesi İstanbulda kaldı, babama söledim gelirken hafta sonu getiricek ozaman çekip atıyım. 2 ay önce çektiğim bi foto var onu ekliyim şimdilik.

Akvaryumda 3 e 7 dişi vardı. Erkeklerin 2 si büyük 1'i ufaktı bende ufak olanı akvaryumcuya verdim yerine büyük vatoz aldım.

Soldaki verdiğim ufak erkek.

Ben balıkları İstanbuldan aldım getirdim. İlk aldığım koloni çok süperdi hayran kaldım ama malesef getiremeden öldüler  Sonra aldığım kişiden tekrar 10 koloni aldım ama bunların yaşları ufak diğerlerinin kafaları çok güzeldi. Bunlarda her geçen ay büyümeyi fark ediyorum inş onlar kadar güzel olucaklar.
[/QUOTE]

Bende yunus besliyorum benim yunuslarada bak bakalım beyenicenmi?

Desn-37Çevrim Dışı

Desn-37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 11:31
[QUOTE=peceneq]Dün Kastamonuyu dolaştım 1 handa 2 akvaryumcu diğer handa 3 akvaryumcu var. Substratın ne olduğunu bilmiyolar ve zeolitte yok. Hatta elyafta yok, sadece seramik ve aktif karbon var. Netten alışveriş yapamasak kalıcaz ortada 
[/QUOTE]

Hiç olmazsa yunus u öğrenmişler. Sen onlara birde ikola resimleri göster.

bizden alır satarsın. ÇOK GİDER BUNLAR DEMEYİ UNUTMA.

peceneqÇevrim Dışı

peceneqÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 14:08
Abi balık diye bildikleri sarı prenses mavi prenses beyaz prenses birde canlı doğuranlar ve japon.
Bana bi akvaryumcu diğer akvaryumcuyu tarif etti ona git onda kesin vardır o balıkları kendi üretiyor dedi bende gittim baktım,tabiki sonuç yine hüsran. Bende kendi kendime dedim bitane akvaryumcumu açsam buraya balık çeşidi görürler diye 

Ahmet abi yunus kolonin güzel benim erkeklerde aynı yapıda seninkilerle şuanda. Fakat kafaları dediğim gibi çok büyümesini bekliyorum çünkü aynı soydan geliyorlar(ölenlerle).

Not: Hele bitanesi napıcaksın sen onu seramik al o daha iyi dedi. Bende abi onların görevleri farklı var zaten seramik sumpta dedim. 1 akvaryumcu hariç hiç biri sumpın ne olduğunu bilmiyor. Bi diğeride napıcan sen onu dışfiltre al o daha iyi dedi. Akvaryum büyük yetmez bana bu dışfiltreler dedim oda ya 2 dkda akvaryumunu komple çevirir dışfiltre dedi sustum bende 
peceneq2014-03-20 14:19:05

Desn-37Çevrim Dışı

Desn-37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 20 Mart 2014 15:42
iyiymiş napalım bizde mi akvaryumcu açalım memlekette

kastinbjkÇevrim Dışı

Özel Üye
[B]10945,2[/B]
kastinbjkÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 21 Mart 2014 17:50
Biraz geç oldu ama Hayırlı Cumalar Arkadaşlar

Hanönlü37Çevrim Dışı

Özel Üye
[B]8811,1[/B]
Hanönlü37Çevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 23 Mart 2014 11:56
Ahmet abi çok geçmiş olsun beyadır forumu takip etmiyordum allah acil şifa versin bu arada herkese selam.

cengel37Çevrim Dışı

cengel37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 23 Mart 2014 13:01
Aleyküm Selam Mesut Hoş Geldin