İstanbuldaki Kastamonulular nerede..

Desn-37Çevrim Dışı

İl: Istanbul
Desn-37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Mart 2014 17:30
AHMET NEYE EL KOYMUŞ BU ARKADAŞ
ANLADIM

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

terranovaÇevrim Dışı

terranovaÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Mart 2014 23:17
Merhabalar....

tosyalıÇevrim Dışı

tosyalıÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Mart 2014 23:19
Merhaba,

Mesajınızdaki ''Sefik bey dogru yerinizden anladıgınız için teşekkür ederim.'' cümlesi bir özel üyeye yakışmadığından özel üyeliğiniz alınmıştır. 

Bu kadar saçma bir mesajdan dolayı hiç bir şekilde siteye mesaj yazmıyorum konunun takipcisiyim bilin yeter. 

Desn-37Çevrim Dışı

Desn-37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Mart 2014 08:39
Günaydın arkadaşlar. Hayırlı günler hayırlı işler, bol kazançlar, sağlıklı yaşamlar, mutlu ve mesut bir aile ortamınız olsun inşallah.

Bu arada Ahmet ve Eşref kardeşlerim merak etmeyin herkese yetecek kadar yavrumuz mevcut.
dün akşam 60 küsür sayabildim. Maşallah gayet de iyi ve sağlıklılar. Artık çok hassas laştılar ki
yem attığımda heryerden yavru çıkar oldu.

AHMETÇevrim Dışı

Özel Üye
AHMETÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 27 Mart 2014 08:51
[QUOTE=terranova]Merhabalar....[/QUOTE]

Abi merhaba nerelerdesin. Kaybolma ortalıktan bir ara toplanacağız takipte ol.

Aslında benim balkon büyük denize karşı bir mangal partisi yapabilirim size. 

[QUOTE=tosyalı]Merhaba,

Mesajınızdaki ''Sefik bey dogru yerinizden anladıgınız için teşekkür ederim.'' cümlesi bir özel üyeye yakışmadığından özel üyeliğiniz alınmıştır. 

Bu kadar saçma bir mesajdan dolayı hiç bir şekilde siteye mesaj yazmıyorum konunun takipcisiyim bilin yeter. 
[/QUOTE]

Fatih selam.

Konuyu takip edenlerden birisi olarak forumda senin yazdığın msj sayısının yarısına bile ulaşamayan hatta çok az sayıda msjları ve yeni üyeliği olanlara verilen özel üyelikler senden alınıyor ben birşey anlamıyorum.

Bütün zamanını forumda geçiren ve hataları yanlışları araştıran site yönetimi gibi çalışan birisine açık bir hakaret etmeden (doğru yerinizden) basit kelimeler bunu heryere çekmek mümkünken.....

2006 yılından buyana üyeliğim ve 2000 den fazla msj var özel üyeliğim yok nedenmi? konuma yazan ve sürekli beni taciz eden birisine hakaret etmeden konuma yazmamasını bu işi bilmediğini yazdığımdan konuyu kişiselleştirme ve hakaret cezamdan, gerçi özel olmak içinde bi gerekçem yok, ayrıcalıkta istemiyorum kimseden yanlız bazı konularda hatalar çok yaptığında haklısın destekçiniz ama sensizde olmuyor hep eksiğiz. Hangi saatlerde müsaitsin mesaini yazda telleşelim.

[QUOTE=DESN- 37]AHMET NEYE EL KOYMUŞ BU ARKADAŞ
ANLADIM

[/QUOTE]

Bişey diyenmi oldu.?  

Sevgili dostlar bana 10-15 çıkışlı hava motoru çıkışı lazım çeyrek borudan bunu bana kim yapar bilen varmı? 
AHMET2014-03-27 10:54:24

kastinbjkÇevrim Dışı

Özel Üye
[B]10945,2[/B]
kastinbjkÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 27 Mart 2014 12:48
- Ahmet abi dursun benden bahsetmiş neye el koydu diyor.

- Murat abi hepimiz uzaklaşıyoruz sende ben gibi arayı soğutma arada bir yaz.

- Fatih ya bu tarz şeylere üzülüyorum canım da çok sıkılıyor, ben protesto ettim burdan başka konulara kesinlikle ne yazıyorum nede bakıyorum sende ben gibi ol abicim boşver gitsin.

Önümüzdeki ay buluşalım beyler hep beraber, belki katılım az olur mangal partisi düzenleyemeyiz ama bir birimizden de soğumayalım en kısa sürede bi şekilde toplanıp buluşalım hasret giderelim.

AHMETÇevrim Dışı

Özel Üye
AHMETÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 27 Mart 2014 14:08
[QUOTE=kastinbjk]- Ahmet abi dursun benden bahsetmiş neye el koydu diyor.

- Murat abi hepimiz uzaklaşıyoruz sende ben gibi arayı soğutma arada bir yaz.

- Fatih ya bu tarz şeylere üzülüyorum canım da çok sıkılıyor, ben protesto ettim burdan başka konulara kesinlikle ne yazıyorum nede bakıyorum sende ben gibi ol abicim boşver gitsin.

Önümüzdeki ay buluşalım beyler hep beraber, belki katılım az olur mangal partisi düzenleyemeyiz ama bir birimizden de soğumayalım en kısa sürede bi şekilde toplanıp buluşalım hasret giderelim.
[/QUOTE]

Demek o sendin.  (biliyorum senin oldugunu)

Ama el koyma olunca işime gelmediğinden anlamadım, Yukarda yazdıklarına katılıyorum.  

Hava motoru çoklayıcı termal lazım arkadaşlar yukardada lazım biryerde buldum ama çok para link burda. 

http://www.juenpetmarket.com/urun_detay.aspx?urn=14211&ad=metal-musluklu-12li-terminal

Desn-37Çevrim Dışı

Desn-37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Mart 2014 23:25

yavrular ortalarda gezinirkennnnnnnn

elinizi çabuk tutun Facebook dan Cüce vatoız grubuna üye olmuştum, resimleri gören ne kadar istiyorsunuz diye sürekli soruyorlar.

Haberiniz ola.  Face de çok güzel siteler var. Trop olsun , vatoz olsun.malavi olsun , özellikle yunuslarla ilgili siteler olsun. Ben sürekli oaralardayım, sizlerden iyi olmasın çok iyi insanlar la tanıştım.

sedatyagciÇevrim Dışı

Özel Üye
sedatyagciÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 28 Mart 2014 13:27
Selam topraklar herkese hayırlı cumalar :)

Dostlar elimde kendi damızlıklarıma ait tropheus brichardi bulomboralar mevcut 20 - 30 Adet satıcam bilginiz olsun..

Boyları 3 ile 3.5 cm arası değişiyor.. Haftada 2 kere %20 su değişimine alışkın canlılar.. Kaliteli 7 çeşit yemle besliyorum isteyen olursa bilginiz olsun.. Dosta gidicek balıktır.. Adet 10 TL vericem..

[QUOTE=DESN- 37]

yavrular ortalarda gezinirkennnnnnnn

elinizi çabuk tutun Facebook dan Cüce vatoız grubuna üye olmuştum, resimleri gören ne kadar istiyorsunuz diye sürekli soruyorlar.

Haberiniz ola.  Face de çok güzel siteler var. Trop olsun , vatoz olsun.malavi olsun , özellikle yunuslarla ilgili siteler olsun. Ben sürekli oaralardayım, sizlerden iyi olmasın çok iyi insanlar la tanıştım.

[/QUOTE]

Yavrulara ne istiyorsun toprağım bir kaç adet alabilirim..

kadi37Çevrim Dışı

Özel Üye
kadi37Çevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 28 Mart 2014 15:12
Selamlar Hayırlı Cumalar 

Sedat akvaryumu bir türlü toplayamadım toplasaydım alırdım sen den 

Dursun benim yavruları unutma sen boş ver eşrefi (aman duymasın) biz aramızda kırışırız. 

FalcoNÇevrim Dışı

FalcoNÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 28 Mart 2014 15:28
Sadece çöpcü besleyen arkadaşlarımız varmı :)

kastinbjkÇevrim Dışı

Özel Üye
[B]10945,2[/B]
kastinbjkÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 28 Mart 2014 17:54
Muhittin :D yakalandın bana :D

onu bunu anlamam arkadaş ilk parti benim valla bu akşam dursunun eve gidip ne kadar varsa toplucam yavruları yoksa uçup gidecek bunlar :D nede olsa o benden sonra geliyor eve ben dursun gelene kadar çoktan kendi tankıma aktarmış olurum yenge zaten bana bişey demiyor ne varsa topla götür diyor :D

terranovaÇevrim Dışı

terranovaÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 28 Mart 2014 20:45
Merak etmeyin arkadaşlar daima buradayım.buluşma olsun yeterki mutlaka gelmek isterim.bu arada bende malawiye devam ediyorum.vatozlarım 2. defadır yumurtaları attı malesef yavru alamadım henüz.bu akşam 2 dişiyi ana tanka saldım muhtemelen 4 dişi olmasından kavga edip yumurtaları atıyorları diye düşünüyorum.o nedenle ayırdım 2 dişiyi 1 erkek 2 dişi bıraktım.

Desn-37Çevrim Dışı

Desn-37Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 28 Mart 2014 22:05
Yavruları nisan ayının ortasına kadar kimseye ne hediye nede para karşılığında veremem
para çok tatlı ama maalesef şuan ki akvaryumdan çıktıkları an ölü demektir.

adaptasyonu sağlayamazlar. Bırakın biraz büyüsünler. Önceki aydan kalan 3 yavru maşallah iyice 
toplandılar. 1 ay gibi kısa sürede bunlarda o seviyeye gelecekler.

hem şuan o kadar tatlılar ki , birde pire gibiler ordan oraya zıplayıp duruyorlar. EEE gençlik bir başka güzel.