Melekler Diyarı 3. Çift Foto Sf 46 da

burakÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Istanbul
burakÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2009 16:00
[QUOTE=timuchina] [QUOTE=burak][QUOTE=timuchina]Kanka sen bu melekleri iyi büyüttün...Maşallahları var, senin bitkilerin gelişimlerine bayılıyorum birde Rotala Wallichii' yi tankında görmek isterim...
[/QUOTE]

Kanka meleklerin bazıları çok iyi formdalar, mavilerdende 4 tanesi tam formunda, diğer ufak kalan ve sakat olan melekleri çıkarmaya kıyamıyorum kanka, nede olsa benim gibi bakabilecek birine gidermi bilemediğimden.Rotala wallichiyi ilk fırsatta temin edeceğim merak etme, bu arada 5 tane koi kılıç aldım, renk kattılar ve validenin söylenmesindende kurtuldum.UtangaçUtangaçUtangaçUtangaçUtangaç

[/QUOTE]

Ammannn evdekileri bir dediğini iki etme...özellikle içişleri bakanı ne isterse yerine getirelim...Göz%20Kirpma
[/QUOTE]

Kanka kötü haber, elektrik parası 70 tl olmuş Höyt
valide akşam eve gelme akvaryumun fişlerini çektim diyor.Kaçak elektrik nasıl çekiliyor acaba?Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

timuchinaÇevrim Dışı

Özel Üye
[B]3948,1[/B] [B]3319,3[/B]
timuchinaÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2009 16:13
[QUOTE=burak][QUOTE=timuchina] [QUOTE=burak][QUOTE=timuchina]Kanka sen bu melekleri iyi büyüttün...Maşallahları var, senin bitkilerin gelişimlerine bayılıyorum birde Rotala Wallichii' yi tankında görmek isterim...
[/QUOTE]

Kanka meleklerin bazıları çok iyi formdalar, mavilerdende 4 tanesi tam formunda, diğer ufak kalan ve sakat olan melekleri çıkarmaya kıyamıyorum kanka, nede olsa benim gibi bakabilecek birine gidermi bilemediğimden.Rotala wallichiyi ilk fırsatta temin edeceğim merak etme, bu arada 5 tane koi kılıç aldım, renk kattılar ve validenin söylenmesindende kurtuldum.UtangaçUtangaçUtangaçUtangaçUtangaç

[/QUOTE]

Ammannn evdekileri bir dediğini iki etme...özellikle içişleri bakanı ne isterse yerine getirelim...Göz%20Kirpma
[/QUOTE]

Kanka kötü haber, elektrik parası 70 tl olmuş Höyt
valide akşam eve gelme akvaryumun fişlerini çektim diyor.Kaçak elektrik nasıl çekiliyor acaba?Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

[/QUOTE]

Malzeme stoğu yerine biraz faturaya destek versen diyorum..KahkahaKahkaha

MaxwellÇevrim Dışı

MaxwellÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2009 20:08

Abi akvaryum estetiğe girmiş gibime geldi değişim rüzgarları seziyorum herzamnki gibi çok güzel fotolar.Bu arada rotala wilichii arıyorumuşsun galiba teğmein etme ihtimalimiz olabilir bana yaz.kendine iyi bak tankı mütişşşşşşşşşşşKazanannn

mustafaerdogarÇevrim Dışı

Kıdemli Akvarist
[B]6033,1[/B] [C]3,2,38529[/C]
mustafaerdogarÇevrim Dışı
Kıdemli Akvarist
Gönderim Zamanı: 09 Ağustos 2009 08:46
Tankın son durumu gerçekten çok güzel görünüyor kanka, maşallah diyelim. Formu tam olmayan melekleri en kısa zamanda çıkarmalısın bence; nasılsa o hassas küçüklük dönemini atlattılar. Artık çoğu kişi iyi bakabilir onlarada. Böylece kalanlarda daha iyi gelişir. Rotalalarda budamadan sonra güzel olmuşlar, beğendim Dil%20Çikarma

aykılıçÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Eskisehir
aykılıçÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 09 Ağustos 2009 11:38
Siyah moliler çok hoş bir hava katmış bir iki tane de beyaz  moli atmalısın. zıt renkler güzel etki yapar..

Çok güzel akvaryum yapıyorsun sözün bittiği yerdeyiz dostum..

batuhanbayramÇevrim Dışı

Kıdemli Akvarist
[C]2,1,14686[/C] [B]2776,2[/B] [C]2,3,14686[/C]
batuhanbayramÇevrim Dışı
Kıdemli Akvarist
Gönderim Zamanı: 09 Ağustos 2009 13:04

Son fotolarda da görüldüğü gibi akvaryum çok hoş bir hale gelmiş. Melekler de muhteşem ama ben dario ya bayıldım. Eve geldiğimde de çok beğenmiştim o balığı. ilk fırsatta ben de bakmayı düşünüyorum. 

batuhanbayram2009-08-09 13:05:20

burakÇevrim Dışı

Özel Üye
burakÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 09 Ağustos 2009 13:19
[QUOTE=mustafaerdogar]Tankın son durumu gerçekten çok güzel görünüyor kanka, maşallah diyelim. Formu tam olmayan melekleri en kısa zamanda çıkarmalısın bence; nasılsa o hassas küçüklük dönemini atlattılar. Artık çoğu kişi iyi bakabilir onlarada. Böylece kalanlarda daha iyi gelişir. Rotalalarda budamadan sonra güzel olmuşlar, beğendim Dil%20Çikarma [/QUOTE]

Haklısın kanka, gelişimi ağır olanlar genelde sakat olanlar, vermeye kıyamıyorum desem abartmam sanırım ama deneyeceğim yinede, bu arada rotalayı biraz ufaltıp bundan sonraki budamaları daha kısa yapacağım.

[QUOTE=aykılıç]Siyah moliler çok hoş bir hava katmış bir iki tane de beyaz  moli atmalısın. zıt renkler güzel etki yapar..

Çok güzel akvaryum yapıyorsun sözün bittiği yerdeyiz dostum..
[/QUOTE]

Selçuk hocam selamlar, aslında gönlüm senin avatardaki gibi değişik kılıç varyeteleri edinmek ama zor.

[QUOTE=batuhanbayram]

Son fotolarda da görüldüğü gibi akvaryum çok hoş bir hale gelmiş. Melekler de muhteşem ama ben dario ya bayıldım. Eve geldiğimde de çok beğenmiştim o balığı. ilk fırsatta ben de bakmayı düşünüyorum. 

[/QUOTE]

Dario bulursan banada haber et abi, 10 tane daha alırım.Big%20smile

senseycanÇevrim Dışı

senseycanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2009 13:23
Kanka akvaryumun muhteşem olmuş diyecek söz bulamıyorum. Nerden nereye geldin sabrın sonu selamettir demek bu olsa gerek diye düşünüyorum. Durmak yok yola devam diyerek hafta sonu PDK grubunu evime davet edip yeni bir kuruluma imza atmanızı bekliyorum.

burakÇevrim Dışı

Özel Üye
burakÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2009 13:44
[QUOTE=senseycan]Kanka akvaryumun muhteşem olmuş diyecek söz bulamıyorum. Nerden nereye geldin sabrın sonu selamettir demek bu olsa gerek diye düşünüyorum. Durmak yok yola devam diyerek hafta sonu PDK grubunu evime davet edip yeni bir kuruluma imza atmanızı bekliyorum.[/QUOTE]

Kanka uzun zamandır görünmüyordun, Hayırlı olsun bu arada ALLAH bir yasdıkda kocamayı nasip eder İNŞALLAH.Bu arada benim tank ne hallere girdi ah bide bana sor, aradığım birkaç bitki ve aklımda değişiklik yapmak istediğim bir kaç detay var onlarıda halledersem uzun zaman dokunmayacağım tankaUtangaç ( kendimde inanmıyorum ama )

Ö.m.' den belirttiğim gibi cuma akşamı Bilecik' e gideceğiz, bir yakının düğününe ben haftasonu kurulumda olmayacağım ama diğer çete ekibi elinden geleni yapar ( Nede olsa sadece kum yıkamaya yarıyordum onuda sen yaparsın artık Big%20smile  ).

emreurÇevrim Dışı

Özel Üye
emreurÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 12 Ağustos 2009 09:31
Burak bey akvaryum gerçekten güzel olmuş tebrikler.Merak ettiğim bir konu var dario darioları hazır yeme alıştırabildiniz mi yoksa canlı yemlemi besliyorsunuz.

burakÇevrim Dışı

Özel Üye
burakÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 12 Ağustos 2009 11:05
[QUOTE=emreur]Burak bey akvaryum gerçekten güzel olmuş tebrikler.Merak ettiğim bir konu var dario darioları hazır yeme alıştırabildiniz mi yoksa canlı yemlemi besliyorsunuz.[/QUOTE]

Emre bey kuru yem yediklerini hiç görmedim ama ufak salyangozları avladıklarını düşünüyorum, bitkili tank oluncada salyangozsuz olmadığı için bol yiyecek var şuan.

MaxwellÇevrim Dışı

MaxwellÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Ağustos 2009 11:13

Gelsin yeni resimler rotalalar budanmış sazlar budanmış blyxaların yerleri değişmiş halini istiyoruz son durum nedir göster bize Dans

burakÇevrim Dışı

Özel Üye
burakÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 12 Ağustos 2009 11:46
[QUOTE=Maxwell]

Gelsin yeni resimler rotalalar budanmış sazlar budanmış blyxaların yerleri değişmiş halini istiyoruz son durum nedir göster bize Dans

[/QUOTE]

Son durum berbat Efkan, nasıl toparlar bilmiyorum ama 1 kaç ayı alır toparlanması, sazları dediğim gibi başka bir bitki wallichi olacak biyük ihtimalle değişme düşüncesindeyim.Akvaryumun şuan yarısı dolu ve balıklar biraz ürkmüş durumdalar.

MaxwellÇevrim Dışı

MaxwellÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Ağustos 2009 11:48
Etme eyleme abi ya sıkıldın zaten belli bu tanktanda yeni dizayn falan bişeyler düşündüğünü düşünüyorum umarım hersey yoluna girer en kısa sürede.