Oksijen hapı-Nakliye

baturhan1981Çevrim Dışı

İl: Ankara
baturhan1981Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2006 17:53

Erdal Bey demişki:

Bana bu konuda akıl veren arkadaşlardan tek istediğim yukarıdaki mesajları tekrar okuyup SADECE 5 DAKİKALIĞINA kendilerini benim yerime koysunlar.)

Tamam Erdal Bey;ben üzerime alınmıyorum.

Saygılarımla.

baturhan19812006-7-1 17:54:15

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

ucakbiletiÇevrim Dışı

İl: Tokat
ucakbiletiÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2006 18:24

Erdal bey öncelikle lütfen ama lütfen sakin olup yazılanları tekrar tekrar okuyalım.

Tüm arkadaşlarımın içinden insallah sağsalim elinde olur dediklerine emin olabilirsiniz.

Bu konuda çok söze gerek yok aslında.Nasipten öte yol olmaz.

Ve kim ne derse desin "Öldürmeyen Allah ( c.c) Öldürmez."

O balıkların yiyecek yemi soluyacak oksijeni varsa şu dünyada, inanınki şartlar ne olursa olsun elinize sağ salim geçeceklerdir.

İnsallah hiçbir şey olmadan elinize ulaşırlar.

Ama keşke arkadaşınız balıkları 24 saat aç bırakıp ondan sonra o2 desteği ile bir otobüse emanet verseydi daha az riskli olurdu.

Sağlıklı balıklar dilerim.Saygılarımla.

Serhat_KaÇevrim Dışı

İl: Izmir
Serhat_KaÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2006 18:26

Arkadaşlar,tartışmaya gerek yok.Erdal Bey'in bize sorduğu:Oksijen hapı ile ne kadar süre dayanır?Bize kötü birşey yapmışmıyım,kargolara güvenmelimiyiz diye bir soru sormamış.Dikkatli okuyup.Konu açanların sorularına cevap verelim.

Erdal bey,ben ne kadar dayanır bilmiyorum.Sadece arkadaşları sizin sorunuza yönölendirmek istedim.

Saygılar...

B_O_S_SÇevrim Dışı

İl: Malatya
B_O_S_SÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2006 17:12

Keşke "ucakbileti" arkadaşımızın da vurguladığı gibi balıkları kargo ile değil de otobüsle gönderseydi kargonun sağı solu belli olmaz ama otobüsler %99 zamanına uyar ve tam vaktinde varacağı yere ulaşır.

Artık şu saatten sonra söylenecek bir şey yok neyse artık takmayın kafanıza, bende bilirim mahrumiyet bölgesinin kötü yönlerini ama ne yapalım...

Yukarıdaki yorum yapan arkadaşlarında sizi üzmek yada eleştirmek için yorum yaptıklarını düşünmüyorum sanırım siz olayın verdiği stresle biraz alıngan ve sinirlisiniz.

Saygılar...

Altug AyhanÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Elazig
Altug AyhanÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2006 17:32

Arkadaşlar küçük birşey için tartışmayın.

FoRcEÇevrim Dışı

İl: Denizli
FoRcEÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2006 17:36

Erdal bey,

inşallah balıklarınıza sağ salim kavuşursunuz ama bir aksilik olacak olursa bana ö.m. ile ulaşırsanız ben denizlideyim size cichled konusunda yardımcı olabilirim ben daha çok yeniyim ama arkadaşlarım var onların kendi yavrularından size yardımcı oluruz.

saygılar.

M_R_TÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Gaziantep
M_R_TÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2006 17:43

"Dürüst olmak gerekirse kargoyla canlı bir hayvan yollamak banada risk li geliyor."

Bu söz istenilse bile yanlış anlaşılamaz.. Çok gereksiz bir hiddetlenme bence!! Umarım balıklarınıza sağlıklı bi şekilde ulaşırsınız.

SAYGILARIMLA!

murat1554182006-7-2 17:45:54

tanganyika_fishÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Kocaeli
tanganyika_fishÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2006 19:27

Ya konu dagildi.

Sonuc ne?Elinize gecti mi?Gecmedi mi?Gectiyse durumlari nedir?

Saygilarimla.....

Erdal HocaÇevrim Dışı

Özel Üye
[C]2,3,10749[/C]
İl: Mugla
Erdal HocaÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 03 Temmuz 2006 01:47

Evet arkadaşlar, 2 gündür pek uğrayamadım. Tahmin ettiğiniz gibi maalesef balıklarımız sağ olarak elimize ulaşamadı. Demek ki bizler yani merkezlere uzak yerlerde oturan akvaristler kargo hizmetlerinden yararlanmayacağız.

Bu gerginlikle kırdığım arkadaşlar olduysa özür dilerim. Tüm endişem, hatta korkum balıklar içindi. Umarım beni anlayışla karşılarsınız.

Alper Tunga Bey, size özel mesajdan ulaşacağım. İlginiz için teşekkür ederim. Saygılarmla

BIYIKLIÇevrim Dışı

İl: Istanbul
BIYIKLIÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 03 Temmuz 2006 02:07
Arkadaşlar maşallah bireysel tartışma görmeyelim hemen konuyu dolduruyoruz.

Erdal Bey genelin aksine ben size hak veriyorum. Akvaryum hobisine gönül vermiş insanlar sadece Büyükşehirlerde yaşamıyor.
Kolay değil yoklukta yaşamak ve özlem çekilen şeylere sahip olmaya çalışmak. Ben pekçok alışverişimi net aracılığıyla yapıyorum daha doğrusu yapmak zorundayım. Ayvalık'ta yaşıyorum ve iki akvaryumcumuzdan birisi çiklit türlerini getiriyor ama s.prenses, yunus kırmaları, zebralar dışında çeşit yok kalite hiç yok. Mesela benim bir kakadu besleme şansım çok az ancak özel siparişle İzmir'den olabilir ve bana çok pahalıya mal olacaktır. Şimdi böyle bir durumda olanı ancak benzer durumdaki anlar. Yani sizi ben çok iyi anlıyorum. Özlemini çektiğiniz hayvanları bir şekilde sipariş etmiş ama hayatlarından endişe ederken öğüt dinlemek hiç hoş gelmemiş. Ben derim ki zor durumdaki arkadaşlarımıza fikir verirken lütfen empati kuralım, haklı veya haksız hiddetlenen kardeşlerimizi de sakinleştirmeye çalışalım.

İstediğiniz balıklara kavuşmanız dileğiyle, sağlıklı balıklar.

Erdal HocaÇevrim Dışı

Özel Üye
[C]2,3,10749[/C]
İl: Mugla
Erdal HocaÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 03 Temmuz 2006 02:28
Barış Bey, teşekkür edrim."Özlemini çektiğiniz hayvanları bir şekilde sipariş etmiş ama hayatlarından endişe ederken öğüt dinlemek hiç hoş gelmemiş." bu cümleniz her şeyi özetlemiş. Saygıar.

eeremreÇevrim Dışı

İl: Kocaeli
eeremreÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 03 Temmuz 2006 08:57

[QUOTE=acemi41]Barış Bey, teşekkür edrim."Özlemini çektiğiniz hayvanları bir şekilde sipariş etmiş ama hayatlarından endişe ederken öğüt dinlemek hiç hoş gelmemiş." bu cümleniz her şeyi özetlemiş. Saygıar.[/QUOTE]

Bence çoğu kimsenin size öğüt vermeye niyeti yoktu, en azından kendi payıma bunu söyleyebilirim. Forum ortamında açılan başlık altında herkes kendi düşüncelerini ve fikirlerini söyler. Başlık açtığınıza göre insanların konu hakkındaki düşüncelerini merak ettiğinizi düşünmüştüm. En azından bundan sonra sizin başlığınıza yorum yazarken 5 sefer daha fazla düşüneceğim.

FoRcEÇevrim Dışı

İl: Denizli
FoRcEÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 04 Temmuz 2006 17:06
[QUOTE=acemi41]

Alper Tunga Bey, size özel mesajdan ulaşacağım. İlginiz için teşekkür ederim. Saygılarmla

[/QUOTE]

Erdal Bey ne zaman isterseniz size yardıma hazırım.

egemix2006-7-4 19:46:49

tolgao2000Çevrim Dışı

İl: Ankara
tolgao2000Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 04 Temmuz 2006 17:16
Geçmiş olsun, her kargoda böyle olacak diye bir şey yok, otobüs firmalarına gönderecek arkadaş muavine rica etsin ve bir sigara parası versin sağ salim eline zamanında ulaşacaktır.