Yazan Geri Bildirim
SaRCoPhiLiuSTarih: 04/05/2021 10:29:56
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: Ammonia alert
Yorum: Yine müthiş paketleme ve hediye için de çok teşekkürler. Bu üçüncü alışverişimiz ve daha çok olacak gibi duruyor. İşiniz gücünüz rast gitsin. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir.
SaRCoPhiLiuSTarih: 12/04/2021 19:53:38
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: Aktif toprak
Yorum: Yine müthiş paketleme, uygun fiyat ve gönderdikleri hediye. Bu benim ikinci alışverişim ama daha çok alışveriş yaparım. Tebrikler ve hayırlı işleriniz olsun.
arudacoolTarih: 23/01/2021 15:52:39
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: Açık yem
Yorum: Kendilerinden 6 çeşit açık yem aldım. Kargolama güzel paketleme ise mükemmel.Fiyatlar gerçekten uygun. Kendilerine teşekkür ederim.Bence herkesin hiç çekinmeden alış veriş yapabileceği bir yer. Ürün elinize gecipte paketlemeyi görünce ne demek istedi
yunusemre44Tarih: 21/10/2016 23:09:05
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: Açık yem
Yorum: İlgileri sorduğum sorulara sıkılmadan cevap vermeleri güler yüzlü hoş muhabbetli olmaları yemlerin kalitesi fiyatı paketlemesi herşeyiyle on numara ALLAH daha çok versin sizler gibi aldığı paranın son kuruşunu bile hak eden insanlara teşekkür ederim
Cevap: Değerli görüşlerinize teşekkür ederiz. Sizleri ailemizde görmek bizim için mutluluk verici. Keyifli günler dileriz...
ffatihhTarih: 28/08/2016 07:58:15
Islem: Alim yaptım. Malzeme/Canli: Yem
Yorum: Defalarca kez yem aldım. Çok güzel paketleme yapıyorlar ve yem satışı fazla olduğu için, ellerinde bayatlamış yem bulunmuyor. Gönderdikleri yemler çok taze
Cevap: Değerli görüşlerinize teşekkür ederiz. Sizleri ailemizde görmek bizim için mutluluk verici. Keyifli günler dileriz...
doctorecTarih: 14/01/2016 21:04:16
Islem: Satis yaptim. Malzeme/Canli: Yem, malzeme
Yorum: 3 kere alışveriş yaptım şimdiye kadar hepsinden de menun kaldım. güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Cevap: Sn.Cihan Hoylu,eğerli görüşlerinize teşekkür ederiz. Sizleri ailemizde görmek bizim için mutluluk verici. Keyifli günler dileriz...
MussteeTarih: 21/12/2015 17:12:26
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Yem,Malzeme.Floresan
Yorum: Defalarca alışveriş yaptım.Paketlemeleri ve ilgi alakaları çok üst düzeyde.Ayrıca forum üyelerine yapılan extra %10 indiriminin devamını da dört gözle bekliyoruz:))
Cevap: Sn. Mustafa Durgun ,değerli görüşlerinize teşekkür ederiz. Sizleri ailemizde görmek bizim için mutluluk verici. Hiç merak etmeyin , indirimin devamı en 2016 3.ay sonuna kadar devam edecektir , kararını da almış durumdayız. Mutlu yıllar dileklerimizle
evil_slckTarih: 23/11/2015 23:29:27
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Yem malzeme vs.
Yorum: Kendilerinden birkaç kez alışverişim oldu, gerçekten de mükemmel hizmetleri var. Çok fazla siteden akvaryum malzemesi hariçte alışverişim oldu, abartısız söylüyorum müşteri memnuniyetine en fazla önem veren firma. Herkese tavsiye ederim.
Cevap: Sn.Murat Akgün, değerli görüşlerinize teşekkür ederiz. Sizleri ailemizde görmek bizim için mutluluk verici. Keyifli günler dileriz...
reco77Tarih: 28/10/2015 15:39:47
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Yem & Su düzenleyici
Yorum: Alışveriş öncesinde kafama takılan tüm soruları profesyonel bir şekilde cevapladılar.Özellikle açık yemlerin diğer firmalar gibi dandik bir poşette değilde saklama kabında yollaması gerçekten çok hoşuma gitti. Sorunsuz bir alışverişti. Teşekkürler
Cevap: Sn.Recep Deniz Yüceer, Geri bildiriminiz için teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
FishboneTarih: 20/07/2015 20:45:33
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Malzeme & Yem
Yorum: Keşke daha önce tanısaydım da alış verişlerimin hepsini burdan yapsaydım diyorum kendi kendime. Bu kadar bonkörünü ve ilgilenenini ilk defa görüyorum. Allah yolunuzu açık etsin, yine görüşeceğiz.
Cevap: Sn. İzzet Yıldırım,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
yucesoy83Tarih: 13/07/2015 21:15:46
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: yem malzeme
Yorum: evcilaldan 3-4 kere alışveriş yaptım her seferinde memnun kaldım. İşini düzgün yapan bir yer. Tavsiye ederim.
Cevap: Sn. Hakan Yüce , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
selçukaydoğarTarih: 04/05/2015 16:29:08
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Dondurulmuş Yem
Yorum: İşlerini dürüst ve adam gibi yapan ve hobicilerin yardımı için hazır bulunan bir firma, kesinlikle memnun olacağınız ve gönül rahat ile alış veriş yapabileceğiniz bir firma. (Dondurulmuş yem için Teşekkür ederim )
Cevap: Değerli Selçuk Aydoğar , Evcilal Ailesi olarak iyi dileklerine teşekkür ederiz. Sen de Adana'da hobide duayen bir isimsin , akvaryum ile ilgili ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor olmak da bizim için onur verici. Hep birlikte daha iyiye dileklerimizle...
semihenesTarih: 04/05/2015 10:42:37
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Yem
Yorum: Yıllar yılı alışveriş yaparım çok da memnunum.Burçin abime zaten diyecek söz bulamıyorum,Adana'ya farklı bir hava kattı.Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Cevap: Değerli Semih Enes , Adana'da sizlerle farklı , hep birlikte daha iyiye ulaşabilmeyi umut eder, iyi dileklerine teşekkür ederiz.
uk77656Tarih: 08/04/2015 01:28:14
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Resun Moonlight Blue 90.8 CM 30W
Yorum: Resun marka Moonlight isik aldim. Lamba kirilabilir diye endiselenmistim ama guzel paketlenmis geldi. Ilk basta bozuk sanmistim ama bozuk olan benim kapagin anahtariymis. Onu duzelttim ve gayet guzel calisiyor. Tercih edecegim sitelerden.
Cevap: Sn. Utku Gündüz , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
a.kayaTarih: 30/10/2014 12:38:20
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: yem
Yorum: Daha önce de alışverişlerim olmuştu. Yine cok memnun kaldim. Teşekkürler. Hayırlı işler.
Cevap: Sn. Ahmet Kaya , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ahmet_adanaTarih: 21/10/2014 19:43:11
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli:
Yorum: Adana da bu işi hakkıyla yapan tek isim..Herzaman güler yüz ,uygun fiyat.Herkonuda yardımlarını eksik etmeyen evcilal a çok teşekkürler..
Cevap: Sn. Ahmet Kurum , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz... not: bu yorumunuzda 5 üzerinden 3 yıldız almamızın nedenini de merak ettiğimizi söylemeden geçemeyeceğiz :)
RuLingTarih: 04/10/2014 12:11:43
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Yem,filtre malzemesi vs
Yorum: Bu işi türkiye genelinde hakkı ile yapan 3-4 firmadan birisi gönderdiği ürünler olsun paketleme olsun herşey profEsyonelce birde sitede stokta olup olmayan ürünleri güncelleme işini daha sık kontrol ederlerse çok daha iyi olacak.
Cevap: Sn. Tahir Kara, Değerli yorumunuza teşekkür ederiz. Önerinizdeki çalışmayı bütün gayretimizle yürütüyoruz , daha da iyisine ulaşmak temel gayemiz. Keyifli günler dileklerimizle...
Koray BalcıTarih: 02/10/2014 18:37:12
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Yem,filtre malzemesi vs
Yorum: Mukemmel paketleme,ilgili satici ve akvaryum.com uyelerine %10 indirim. Daha ne olabilir ki. Tesekkurler, favori saticilarimdan. Guvenle alisveris yapiniz. Saygilar.
Cevap: Sn. Koray Balcı , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
turqerTarih: 10/09/2014 23:02:32
Yorum: Yaklaşık 2 sene önce keşfettim sizi. İyi ki daha fazla geç kalmamışım. Her zaman özenli bir ambalaj ama bugünkü o kadar iyi paketlenmiştiki açmakta bile zorlandım. Teşekkürler. Bol kazançlar.
Cevap: Sn. Türker Sezgin , değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
bettamanTarih: 09/07/2014 20:40:23
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: çeşitli malzemeler
Yorum: evcilal'dan iki kez alışverişim oldu. bir keresinde ufak bir yanlışlık oldu, özür dileyerek hatalarını 5 MİSLİ ile telafi ettiler. ilgili ve saygılı bir satıcı, tavsiye ederim...
Cevap: Sn. Emrah YILMAZ, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ReDBaRoNTarih: 11/06/2014 22:05:28
Yorum: Yem alımı yaptım gayet ilgili bir firma ve kaliteli bir kargo ile ürünlerim elime ulaştı kendilerine teşekkür ederim.
Cevap: Sn. Burak Özerk,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
halit7502Tarih: 27/02/2014 21:18:50
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: metronidazol
Yorum: discuslarımda hole in the head hastalığı için ilaç arıyordum kendilerine durumu anlattım ve microbe lift markalı olanı aldım, jbl spirohexol adlı ilacı da tarihi henüz geçmesi nedeniyle ücretsiz olarak yolladılar teşekkürler.
Cevap: Sn. Halit İL , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
djshadowTarih: 01/02/2014 17:11:45
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Hava Motoru
Yorum: Evcilal.com sitesinden akvaryum için garantili ibaresi olması nedeniyle Sera marka hava motoru aldım, daha sonra ürün arızalandı,defalarca aramama rağmen beni sürekli başka bir firmaya yönlendirdiler, ürünü kendilerinden almama rağmen başka bir firma
Cevap: SN.Musa Baba, bugün telefonda da bahsettiğmiz gibi sizi bir başkasına yönlendirmedik. 2012 yılında faturası ile aldığınız ürün için sizi Türkiye dağıtıcısı ve servisi Orijin Ltd.Şti. yönlendirdik.Lütfen mesajınız ile yanıltıcı olmayınız. Teşekkürler
Tolga ILGIMTarih: 20/01/2014 14:32:47
Yorum: Cuma günü yaptığım alışveriş bugun elime ulaştı. Yemlerin herbiri plasik kilitli kaplara konulmuş ve streç filmle kaplanmıştı. Saklamak için ayrı kap alacaktım ama gerek kalmadı. Yanlış sipariş ettiğim yemide sorunsuz değiştirdiler. Teşekkürler.
Cevap: Sn. Tolga ILGIM, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
DarknumiTarih: 16/01/2014 16:15:53
Yorum: Gerek paketlenmesi gerek yanındaki sera takvim hediyesi ile bundan sonra daimi müşterinizim.
Cevap: Sn. Numan Parlak,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
aydınbilginTarih: 14/01/2014 16:31:46
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Malzeme
Yorum: Üstat; gideceksiniz, göreceksiniz, tanışacaksınız. Emin olun her türlü kolaylık yapılacak. Kesinlikle memnun olacaksınız. Ben her seferinde aynı mutluluğu duyuyorum.
Cevap: Sn.Aydın Bilgin, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
sedatyagciTarih: 05/01/2014 18:15:13
Yorum: Uzun zamandır Evcilal.Com Ailesinden alışveriş yapıyorum.. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım.. Güvenilir bir firma.. Son Olarak: Bir hobicilere bu kadar fazla çeşidi sunduğunuz için teşekkürler evcilal.com
Cevap: Sn. Sedat YAĞCI, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
closerTarih: 09/12/2013 16:25:04
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Malzeme ve Canlı
Yorum: Evcilal dan hem kendim için hem de arkadaşlarım için yem ve su kaplumbağası aldım. Hediyesiyle birlikte göndermişler. Paketleme 10 numara. Herşet için Çok teşekkür ediyorum.
Cevap: Sn. Abdulcelil Pelitoğlu ,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
Kanber TaştanTarih: 07/12/2013 13:04:11
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Herşey
Yorum: Kesinlikle internet ortamında benim için 1 numaralı firma. Balıklarım olsun köpeğim olsun hepsi için alışverişim oldu. Hiçsorun yaşamadım. Herkese tavsiye ederim.
Cevap: Sn. Kanber Taştan, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
muslim kavakTarih: 18/11/2013 19:33:38
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: Hydro 30
Yorum: Deneme amaçlı hydro30 filitre aldım söyledikleri tarihte elime ulaştı daha öncede sizden alışverişim bulunmuştum herkesin güvenle alış veriş yapabileceği bir firma herkeze şiddetle tavsiye ederim.Saygılar.
Cevap: Sn. Müslim KAVAK,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ozgrtlnTarih: 22/10/2013 21:50:16
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: yem-dış motor
Yorum: Sürekli açık yem aldığım bir firma.Ve yemleri ilk günkü gibi her daim taze.Dış motorum bozuldu beni ithalatçı firmaya yönlendirmeye çok yardımcı oldu.Ama motoru göndermeye henüz fırsat olmadı.Teşekkürler evcilal ailesi.
Cevap: Sn.Özgür Tolun, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ahmetkorkmaz1Tarih: 10/10/2013 17:58:40
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: yem
Yorum: ilgili siteden yem alışverişimi akşam dörtde yaptım, ürün nevşehire, elime 2 gibi ulaştı, 22 saat çok hızı, teşekkür ederim.
Cevap: Sn. Ahmet Korkmaz , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
gazi2011Tarih: 23/09/2013 22:48:23
Islem: Alim yaptim. Malzeme/Canli: ısıtıcı,hava motoru
Yorum: evcilaldan bir çok kez alışveriş yaptım hem güvenilir hemde hızlı gönderi için çok teşşekkür ederim.kendileri bu işi hakkıyla yapan nadir firmalardan başarınız daim olsun.
Cevap: Sn Gazi Alpaslan, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
etulumTarih: 06/09/2013 22:10:01
Yorum: Yine hızlı ve sorunsuz bir alşveriş, teşekkürler.
Cevap: Sn.Emrah Tulum, Degerli yorumunuza teşekkür eder keyifli günler dileriz...
OBABATarih: 10/07/2013 15:29:28
EVCİL ALDAN BİR ÇOK DEFA ALIŞVERİŞ YAPTIM HİÇ BİR ALIŞVERİŞİMDE SORUN YAŞAMADIM TEŞEKKÜRLER.
Cevap: Sn.Okan Serbest,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
Burak DenizTarih: 04/07/2013 17:40:46
Evcilal'dan hiç güvenemediğim internet ortamından alış veriş yaptım.Paketlemeden tutun kargoya yetiştirmeleri hızları mükemmel kalitede eğer yem alacaksanız bir dakika bile düşünmeyin hem fiyatlar uygun hemde taze yemlerdir.5 Yıldızı hakediyorlar.
Cevap: Sn.Burak Deniz, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
hsynpkrTarih: 20/06/2013 20:16:51
Beklentilerimin üstünde bir alışveriş oldu.Bundan sonrası içinde sitenizi kullanmayı düşünüyorum.Hayırlı işler...
Cevap: Sn.Hüseyin Peker, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
FronsarTarih: 19/06/2013 14:57:01
Geç bir geri bildirim olacak ama kendilerinden yem alış verişim oldu gerçekten ilgili bir firma. Evcilal ekibine teşekkür ederim.
Cevap: Sn.Murat Gün,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
keynesforeverTarih: 15/06/2013 16:58:19
Kendilerinden 3 seferdir yem alıyorum. Hızlı ve sorunsuz bir firma. Yalnız küçük bir tavsiyem olacak. Sitedeki yemlerin SKT'ni de yazarlarsa çok iyi olacağını düşünüyorum.
Cevap: Sn.Cihan Tangör,Değerli yorumunuza teşekkür ederiz. Önerinizi dikkate alıyoruz , fakat siz de takdir edersiniz ki yem çeşit çokluğu ve sirkülasyon çokluğu sebebi ile karışıklık olmaması adına son kullanım tarihini güncel paylaşamıyoruz.
muslim kavakTarih: 15/06/2013 13:06:38
Kendilerinden yem aldım dedikleri günde ve çok güzel paketlenmiş,kaliteli bir şekilde elime ulaştı.Herkez güvenle alışveriş yapabilir.Göstermiş olduğunuz özveriden dolayı teşekkür eder.Hayırlı satışlar dilerim.Müslim kavak.
Cevap: Sn. Müslim Kavak , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ParliamentTarih: 10/06/2013 12:05:41
Yem alımımda yine evcilal'ı tercih ettim. Yine beni yanıltmadılar.Dört dörtlük paketleme ve hızlı kargo... Ayrıca hediye olarak gönderdiğiniz dergiler için teşekkür ederim :) Başarılarınızın devamını dilerim :)
Cevap: Sn. Efe Çınar , Değerli yorumunuz ve tercihinizden ötürü teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileklerimizle...
kaos402Tarih: 01/06/2013 14:37:04
Güvenilir, uygun fiyatlı ürünler ve sorularınıza sıkılmadan cevap veren bir firma.Tavsiye ederim
Cevap: Sn.Çağrı Özyazgan,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
omardaingTarih: 27/05/2013 15:30:33
Eheim 2226 musluk kilitleme parçasını 2 yıldır arıyordum meğersem burnumun dibindeymiş. Teşekkürler Burçin Bey. Her zaman söylüyorum Akvaryumcu yönünden en iyi il Adana.
Cevap: Merhaba Ömer bey, Değerli yorumunuza teşekkür ederim. 2 yıldır uzaklarda aramışsınız , aklınıza gelmeyişimiz belki de bizim ayıbımız. Faydalı olabildiysek ne mutlu. Keyifli günler dilerim. :)
LASTROMANTICTarih: 01/05/2013 22:19:20
Açık gramajlı satılmayan nadir bulunan kapalı ambalajlı yemleri bile sırf bizleri memnun etmek için açıp denememize imkan sundukları için bir kez daha teşekkürler .
Cevap: Değerli Hakan Eti arkadaşım , yorumunuza teşekkür eder , keyifli birliktelikler dilerim...
sinan2010Tarih: 30/04/2013 08:51:41
Bende bütün testlerimi evcilal'dan aldım. İnternetteki en ucuz fiyatlar ve hızlı kargo ile öne geçen bir firma. Teşekkürler.
Cevap: Sn. Sinan Yaşar,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
SEDAT ŞENOLTarih: 29/04/2013 22:59:39
Sn.EVCİL AL. TİCARETTE SÖZÜN BİTTİĞİ YERDESİNİZ SİZİ CANI GÖNÜLDEN KUTLARIM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
Cevap: Sn. Sedat Şenol, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
kayiboyuTarih: 10/04/2013 21:02:52
Tek kelime ile profesyonel bir alışveriş sitesi. Ucuz, kaliteli, titiz ve hızlı. Müşteri memnuniyetini önemsiyorlar. Etik davranışları hoşuma gitti. Kendilerine teşekkür eder ve alışverişte kesinlikle tavsiye ederim.
Cevap: Sn. Orhan Altınkaya,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
mustafasayanTarih: 10/04/2013 16:03:06
Hobiye başladığımdan beri alışveriş yaptığım gerçekten güvenilir bir site. Zaten aldığı geri bildirimlerde bunu gösteriyor. Kendilerine hayırlı işler diler, başarılarının devamını dilerim.
Cevap: Sn.Mustafa Sayan,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
babuqhtuLuTarih: 22/03/2013 20:09:01
Son derece ilgili ve işini hakkıyla yapan bir firma.Uygun fiyatlar,hızlı kargo ve özenli paketleme. Teşekkürler.
Cevap: Sn.Ferdi Akbulut,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ömer53Tarih: 21/03/2013 23:36:04
yem alacaksanız hiç tereddüt etmeden alınabilecek yer evcilal.com hızlı kargo ve özen gösterilmiş ürünler teşekkürler evcilal
Cevap: Sn.Ömer Tatoğlu, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
kadir yükselTarih: 21/03/2013 15:37:58
siparişim 24 saat geçmeden elime ve sapasağlam ulaştı.. Özenli paketleme için de teşekkür ederim
Cevap: Sn.Kadrettin Yüksel,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
dg1987Tarih: 13/03/2013 16:44:21
Dün sipariş verdiğim yemler bugün elime ulaşti, ayrıca paketleme konusunda oldukça õzen gõsterilmiş. Evcilal ekibine teşekkür ederim.başarılarınızın devamını dilerim.
Cevap: Sn.Davut Gürler,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
kilicseverTarih: 05/03/2013 21:26:36
Defalarca alışverişim oldu. Bütün ürünlerim Kars'a sağ salim, hiçbir zarar görmeden geldi. Hızlı kargo ve özenli paketleme için çok teşekkürler... Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkürler evcilal...
Cevap: Sn. Fatih Akın Arslan,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
MUSTAFAYASARTarih: 25/02/2013 16:10:29
Kaliteli ve ucuz alış-veriş yapabileceğiniz ticaret anlayışına sahipler.İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.Güvenli alış-verişimiz oldu.
Cevap: Sn.Mustafa Yaşar,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ismailneseTarih: 22/02/2013 12:21:24
İki alışverişimde de sorun yaşamadım. İlk alışverişim yem ile başladı ve paketleme çok güzeldi. Son alışverişimde özellikle istediğim kafa motorunu tedarik edip 2 günde elime ulaştırdılar. Veli Bey'in ilgi ve alakasından çok memnun kaldım.
Cevap: Sn.İsmail Neşe, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
mbunaclubTarih: 21/02/2013 13:02:09
aldığım yemlerden ikisi kargo sırasında parçalanmış olarak elime ulaştı ve yemler kargo kutusunn içinde birbirine girmiş durumdaydı.şikayetimi dile getirdiğimde hızlı olarak tlfnla geridönüş yapıldı.Durumun arkasında olmaları çok hoşuma gitti.Tebrikl
Cevap: Sn. Ali Bürcü,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
inferno107Tarih: 20/02/2013 20:30:53
Tropheuslarım için yem ve kuluçka makinası aldım. Pazartesi verdiğim sipariş çarşamba elimde oldu. Bundan sonra yemler evcilaldan.Kargı hızı ve paketleme için teşekkürler.
Cevap: Sn. Serdar Keskin, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
dodo61Tarih: 20/02/2013 19:45:14
Daha önce yem alışverişim oldu istediğiniz yemden istediğniz miktarda alabiliyorsunuz. Fiyatıda uygun teşekkürler
Cevap: Sn. Doğukan Topal,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
Malawi61Tarih: 20/02/2013 19:42:20
Daha önce yem alışverişim oldu istediğiniz yemden istediğniz miktarda alabiliyorsunuz. Fiyatıda uygun teşekkürler.
Cevap: Sn. Doğukan Topal,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
otiiTarih: 19/02/2013 11:34:20
Defalarca alışverişim oldu. Hem fiyatlar uygun hemde paketleme inanılmaz özenli. Evcilal haricinde inanın yem almıyorum. Herşey için teşekkürler . Başarılarınızın devamını dilerim
Cevap: Sn. Onur Tufan İyihuylu,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
arrenTarih: 15/02/2013 02:26:54
Yemler elime ulaştı. Paketlemeitinalı yapılmış ve yem kutuları çok hoştu. Ancak kargodan kaynaklı oluşan sıkıntıdan dolayı yemler elime geç ulaştı. Kargonun yaptığı sorun firma yetkilisinin kibarca ve çabucak hatayı düzeltmesi takdire şayan. Teşekkrl
Cevap: Sn. Serdar Eren Boru,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
yakaryusTarih: 10/02/2013 13:42:52
Yemlerde paketleme güzel ve kargo vaktinde geldi ama stokta olmayan ürünleri varmış gibi satışa açık olunca istediğim yemleri alamasamda alternatif yemlerle işim görüldü.Stok durumuda düzeltildi.Ama engüzeli çeşitli yemleri alabilme imkanı.Teşekkrlr
Cevap: Sn. Esat İnce, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
sedat83Tarih: 07/02/2013 11:55:12
UZUN ZAMANDIR AKVARYUM HOBİSİ ALANINDAKİ TÜM ÜRÜNLERİMİ EVCİLAL DAN TEMİN EDİYORUM.BU ZAMANA KADAR HİÇ BİR SORUN YAŞAMADIM.ÇOK GÜVENİLİR BİR MÜHESESE.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
Cevap: Sn.Sedat Hakan,Değerli yorumunuza teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz...
ahmetkorkmaz1Tarih: 06/02/2013 18:48:19
Tekrar yem aldım , gene memnun kaldım , saklama kutularına dönmeniz çok güzel olmuş.
Cevap: Sn. Ahmet Korkmaz , Değerli yorumunuza teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz...
muyatTarih: 06/02/2013 01:37:03
YANLIŞLIKLA AKVARYUM SİLİKONU YERİNE NORMAL SİLİKON SİPARİŞ ETMİŞİM. BENİM FARK EDEMEDİĞİM HATAYI ONLAR FARK ETTİLER VE TELEFON ETME ZAHMETİNE KATLANIP BENDEN KAYNAKLANAN HATAYI DÜZELTTİLER. TEŞEKKÜR EDERİM.
Cevap: Sn. Murat Akan, Değerli yorumunuza teşekkür eder,keyifli günler dileriz...
doguseTarih: 02/02/2013 18:09:18
İnternet üzerinden alışveriş yaptığım tek adres. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Cevap: Sn.Doğuş Ertürk,Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
Mehmet GÜLTarih: 29/01/2013 22:00:20
Evcilal ekibi ile birçok alışveriş yaptım ve gerçekten insanlara verdikleri saygı, hizmet ve anlayış anlatılmaz. Bir Ö.m ile bütün yardımlarını gerçekleştiriyorlar. Teşekkürler Evcilal ekibi. Bu arada 5 yıldız az...
Cevap: Sn. Mehmet Gül, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
a.aliTarih: 29/01/2013 13:10:21
Pazar günü akşam üzeri verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Ve ne kadar özenildiğini gördüm. Ups Kargo ile çok hızlı ve sorunsuz bir alış veriş oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Cevap: Sn. Ali ASLANHAN, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
adanalı001Tarih: 26/01/2013 11:03:36
Geçenlerde bir yem sordum mesaj çektim sitelerine hemen aradılar bilgi verdiler ertesi gün gittim aldım tablet yemi ve balıklarım severek yiyorlar.Teşşekkürler cupy petshop.
Cevap: Sn. Selçuk Durmuş , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
Hakan SaygılıTarih: 22/01/2013 10:12:40
Dün sipariş verdim. Bugün teslim aldı. Paketleme süper. Saklama kapları içinde gönderilmesi taktire şayan. Ellerinize, emeğinize sağlık. Teşekkür ederim....
Cevap: Sn. Hakan Saygılı , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
erulusoyTarih: 18/01/2013 08:37:39
Sadece müşterilerine değil, yaptıkları işe ve hobiye de saygı duyan mükemmel bir firma. Hep böyle ve sağlıkla kalın. Teşekkürler
Cevap: Sn. Ercüment Ulusoy, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
fatih051Tarih: 16/01/2013 11:18:17
Daha önce farklı bir firmadan açık yem almış biri olarak evcilal 'ın kalitesi kıyaslanamaz bile.Sipariş ettiğim 11 çeşit yem kutularda ve fazla fazla gönderilmiş.Yemleri siparişiminde 1 gün sonra elime ulaşması da bu firmanın kalitesini ortaya çıkarı
Cevap: Sn.Fatih Kirişçi, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
SadrazamTarih: 10/01/2013 17:25:24
First Class Service!!!!Bütün Çalışanlarına Ayrı Ayrı Teşekkür Ederim.Bunun Üstüne Hizmet Yoktur Herhalde:-)
Cevap: Sn. Murat Ali Cırnaz , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
brooklyn_bjkTarih: 10/01/2013 00:21:14
.Açık yemler için özel kaplar yapmaları yemlerin tezeliği 2 yıldır herzaman ilk tercihim olmuştur evcilal.Allah işlerinizin bereketini arttırsın emeğinize sağlık..
Cevap: Sn. Onur Özdemir , Değerli yorumunuza ve dileklerinize teşekkür eder , keyifli ve bereketli günler dileriz...
ufuktonerTarih: 08/01/2013 16:08:30
Öncelikle hem ticaret ve bunun yanında ürün fiyatlarının uygunluğuyla beraber hobiciye destek veren nacizane firmaların en önünde geliyorsunuz diyebilirim.Bursada yaşıyorum ama Adanadan alışveriş yapıyorum.Bunun daha başka açıklaması olamaz herhalde.
Cevap: Sn. Ufuk Toner, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli hobiler , keyifli günler dileriz...
adanalı001Tarih: 07/01/2013 18:08:45
Ben kuluçka aldım bin pişmanım yani yavrularımdan 15 ini kaybettim ne denmi alltaki plastikdeki delikler bir birini tutmuyor hayvanlar alltan çıkıyor o kadarda sormuştum size.
Cevap: Sn. Sleçuk Durmuş , Öncelikle kaybettiğiniz yavrular için üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Fakat konunun yerinin burası olmadığı düşüncesindeyiz , zira ürünün üreticisi biz değiliz ve yüzlerce satılan ve sonuç alınan ürün sizi üzmüştür!!!
Yalçın DELİBAŞTarih: 06/01/2013 19:54:54
Çok memnun kaldım.Yemler taze ve kaliteli.Saklama kabında gönderilmesi de çok iyi düşünülmüş.Tebrikler.
Cevap: Sn. Yalçın Delibaş, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
firtina16Tarih: 05/01/2013 23:37:37
Adana'dan yem alacağım hiç aklıma gelmezdi.Telefon açıp yem tavsiyesi istediğimde inanılmaz yardımcı olundu.9 çeşit yemi beraber kararlaştırdık.Çok teşekkür ediyorum.Hayırlı işler diliyorum.
Cevap: Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir. Değerli yorumunuza teşekkür eder, keyifli günler dileriz...
balukTarih: 05/01/2013 21:56:08
İletişimdeki ilgi alakaları, yemi saklama kabında göndermeleri çok hoşuma gitti, ha tabi hediye yemleride unutmamak lazım teşekkürler.
Cevap: Sn. Tayfun Girgin, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
eseslikubiTarih: 04/01/2013 16:31:38
Defalarca alışveriş yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım. Herşeyiyle dört dörtlük bir petshop.
Cevap: Sn. Yaşar Aydoğdu, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ZeRo-x7Tarih: 30/12/2012 23:22:56
Bıkmadan usanmadan her maill çekmemde bana telle geri döndüler açıklama yaptılar kendilerine teşekkür ederim ilgilerinden dolayı :)
Cevap: Sn. Murat Sarıoğlu , Değerli yorumunuza teşekkür eder , mutlu yıllar dileriz...
closerTarih: 27/12/2012 14:30:41
Evcilal bence 1 numara. Bu 6. ya da 7. alışverişim ve yine son derece memnun kaldım.Burdan özellikle Gamze hanıma çok teşekkür ediyorum.Herşey gönlünüzce olsun. Saygılar...
Cevap: Sn. Abdulcelil Pelitoğlu, İlginize ve değerli yorumunuza teşekkür eder , mutlu yıllar dileriz...
etulumTarih: 27/12/2012 11:54:05
Alışverişden çok memnun kaldım, teşekkürler...
Cevap: Sn.Emrah Tulum , Memnuniyetiniz sevindiricidir. Biz de size teşekkür eder , mutlu yıllar dileriz...
YAZLITarih: 27/12/2012 00:05:13
Her konuda işlerini dört dörtlük yapan bir firma..Defalarca alışveriş yaptım herseferinde memnun kaldım..bütün hobici kardeşlerime önerebileceğim tek site diyebilirim.
Cevap: Sn.Mustafa Akkuş, değerli yorumlarınıza teşekkür eder , mutlu , sağlıklı yıllar dileriz...
sibesaTarih: 13/12/2012 12:50:56
Sipariş ettiğim yemler bugün elime geçti herşey çok güzel hızlı saklama kapları oldukça iyi sevindim iyi çalışmalar. Sürekli alışveriş yapacağım yer olacağa benziyor.
Cevap: Sn. İsmail Çorapçıgil, Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
AKDENİZ YILDIZITarih: 27/11/2012 22:34:33
İşini ciddiye alıp, kâr etmeyi 2. planda tutarak verdikleri kaliteli hizmetten dolayı arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Ticari ahlâklarının taktir edilmesi gerektiği düşüncesindeyim. Saygılarımızla. AKDENİZ YILDIZI LTD.
Cevap: Sn. Ramazan Yüksel , değerli yorumunuza teşekkür eder , iyi günler dileriz...
delibetoTarih: 19/11/2012 04:37:26
Adanada alışveriş yaptığım tek yerdir. Alış verişin dışında güler yuzlu ve durust elemanları olsun Burçin Bey olsun bulunmaz insanlardır. Daha uzun yıllar beraber olmak dileğiyle, seviyoruz sizleri.
Cevap: Sn. Anıl YILDIR, Değerli yorumlarınıza teşekkür ederiz , biz de sizleri seviyoruz ve sizlere layık olmaya gayret ediyoruz. Sevgi ve selamlar...
esko3458Tarih: 21/10/2012 01:53:58
bende bir kaç kez alış veriş yaptım evcilal firmasından gerçekten çok hızlılar ve ilgililer.
Cevap: Sn.Mesut Koçak, Değerli yorumunuza teşekkür eder , hayırlı günler dileriz...
LASTROMANTICTarih: 18/10/2012 10:27:33
yanlarına gittiğinizde sizi karşılayan güleryüzlü sımsıcak ortamı gördüğünüzde alışveriş yapmadan çıkmanız mümkün değil hele sütlü kahve ve kaymaklı bisküvi ikramlarına diyecek yok. evcilal 1 numara
Cevap: Sn. Hakan Eti , Değerli yorumlarınıza teşekkür eder, her zaman bekleriz. Keyifli hobi dileklerimizle...
by.malawistTarih: 16/10/2012 16:56:11
Tek kelime ile profesyonel bir firma,bugüne kadar yaptığım tüm alışverişlerde son derece memnun kaldım tereddütsüz tavsiye ediyorum
Cevap: Sn. Yusuf Özbuğutu, degerli yorumunuza tesekkur eder keyifli gunler dileriz...
labyazilimTarih: 30/09/2012 00:04:57
İlgi, Alaka, Güven ve bilgiyi bir arada bulacağınız bir yer.
Cevap: Sn. Tahir Bal, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz...
haciserkanTarih: 27/09/2012 12:29:42
Defalarca alışveriş yaptım. Herkese tavsiye ediyorum.
Cevap: Sn. Serkan Hacıoğlu , Değerli yorumunuza teşekkür eder , esenlikler dileriz...
huseyinnnTarih: 07/09/2012 07:55:29
Herkese önerebileceğim fiyatları uygun gönderileri hızlı bir firma stoklarında yeterli sayıda olmayan ürünü bile 3 iş günü içinde hem getirtip hemde bu süre içinde elime ulaşmasını sağladılar burdan tekrar teşekkür ediyorum Gamze hnm ve Burçin beye..
Cevap: Sn. Hüseyin Gökcan , Değerli yorumunuza teşekkür eder , esenlikler dileriz...
recobeyTarih: 24/08/2012 19:37:17
Vermiş olduğum siparişler elime ulaştı.1.Misyonu Müşteri menuniyeti olan ve güzel paketleme,hızlı kargo vb.şeyler için Öncelikle Veli Bey ve Evcilal.com'teşekkür ederim.İyiki varsın Evcilal.......
Cevap: Sn. recep Taş, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz...
DuMaN_71Tarih: 17/08/2012 19:19:29
Kendilerinden dün 100 gr 2 paket yem sipariş ettim bu gün öğlen geldi. Saolsun çok güzel paketlemiş (: Üstüne üstün içine 6 tane çok yararlı dergiler koymuş. Sadece yemin birinde saklama kabı hediyeli yazıdu o gözden kaçmış artık o bu hizmete bizden(
Cevap: Sn. Ali Duman , Değerli yorumunuza teşekkür ederiz...
MapperTarih: 14/08/2012 12:40:36
Dün öğlen 3 te aldım bu sabah 9 da eksiksiz olarak elimdeydi :)...Adananın Elazığ a yakın olmasından mı gerek 17 saatte elime ulaşması şaşırttı.Teşekkürler :)
Cevap: Sn. Uğur Gürbüz , Ürünlerinizi keyifle kullanmanız dileklerimizle...
RÖzpınarTarih: 10/08/2012 18:59:27
Bu ne hız yahu kıskanıp çatlayanlar olacak :) 8 inde verdim 10 unda elimde yemlerim. Keşke eskisi gibi plastik kutularda gönderilseymiş yemler ama zararı yok herzaman alışverişte tek adresim olacak.
Cevap: Sn Ramazan Özpınar, Plastik kutuların zamlanan maaliyeti ürünlerin maaliyetlerini etkilemektedir. Ürün fiyatlarına da yansıtmamız sizleri üzebileceği için maaliyeti koruma adına plastik kavanoz yerine plastik kapaklı ambalajları kullanmak durumunda
Malavi CennetiTarih: 24/07/2012 12:52:24
Üretimhanem için aradğım LP100 hava motorunu en uygun bulduğum yerdi. En az 5-6 defa alışverişim olmuştur. Paketleme ve aynı gün kargoya veriliş gerçekten 10 numara. Telefondada bir okadar ilgili ve alakalı insanlar. Teşekkür ederim herşey için.
Cevap: Sn. İbrahim Düz , Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , hayırlı günler dileriz...
Mert TÜRKORHANTarih: 17/07/2012 11:54:01
Kendi siteleri üzerinden bir kaç kez alışverişim oldu.Aradaki mesafe uzak olmak sızın ürünlerim 2 gün içinde elime ulaştı.Hiç bir alışverişimde sorun yaşamadım.Son derece güvenilir ce uygun fiyatlı e-ticaret platformudur.Herşey için teşekkürler.
Cevap: Sn.Mert TÜRKORHAN , Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
FisherkingTarih: 25/06/2012 22:34:48
Gerek personel davranışınız, gerek işinize verdiğiniz önemle işinizi çok iyi yaptığınızı gösterdiniz. Özellikle hızlı geribildirimde çok iyi olduğunuzu söylemeliyim.Bundan sonraki tüm siparişlerimde firmanızı tercih edeceğimi belirtmeliyim.
Cevap: Sn. Cengiz ÇATALKAYA, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
grkn_Tarih: 12/06/2012 22:16:12
Vermiş olduğum siparişler hızlı bir şekilde ve düzgün bir şekilde eksiksiz olarak elime ulaştı .Evcilal firmasını gördükten sonra tek alışveriş adresim olacak.
Cevap: Sn. Gürkan Söylemez, Değerli yorumlarınıza teşekkür ederiz...
avukat1907Tarih: 28/05/2012 14:39:26
Yine sorunsuz bir sipariş tamamlandı. Hiç bir sorun olmadan son derece özenli bir şekilde paket yapılarak yemler gönderilmiş özellikle tablet yemlerde 1 tane dahi kırık, ezik çıkmadı.Diğer firmalara örnek olmalı, teşekkürler!
Cevap: Sn.Haydar Yuksel , değerli yorumlarınıza teşekkür ederiz.
mtn5022Tarih: 23/05/2012 16:04:53
Merhabalar 21.05.2012 p.tesi günü yaptığım sipariş bana 23.05.2012 çarşamba sabah ulaştı. karton kutu içerisinde ve plastik kaplara konmuş ürünler ayrıca streçlenmiş şekilde geldiler. paketleme çok güzel 10üzerinden 10 puan teşekkürler evcilal.
Cevap: Sn. Metin Çelik , değerli yorumlarınıza teşekkür ederiz.
korsikaTarih: 02/05/2012 16:18:09
Siparişinizi verirken önce firmayı arayın elinizde varmı diye ben aradım madur oldum ilk alışverişimdi allahtan son oldu
Cevap: Sn.Kerem Altınok,02.05.12 tarihinde saat:10.01'de verdiğiniz siparişinizdeki Seachem Matrix 4L'nin stoklarımızda kalmaması ile yaşadığınız mağduriyet; 03.05.12 saat 09:00 itibari ile hesabınıza bedeli iade edilerek giderilecektir.Bilginize sunarız.
O.M.GTarih: 01/05/2012 09:40:56
Evcilal'dan ilk defa alışveriş yaptım ve çok memnum kaldım. Hızlı ve ilgili bir firma. Özellikle açık yem alacaksanız kesinlikle Eviclal'ı tercih edin. Yakında yine alışverişim olacak. Teşekkürler Evcilal.
Cevap: Merhaba Ömer bey , Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , sağlıklı akvaryumlar dileriz...
erdalakçayTarih: 27/04/2012 14:10:25
İki defa alışverişim oldu bu firmadan ikincide açık yemde aldım gayet güzel geldi siparişlerim.Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Cevap: Sn. Erdal Akçay , Değerli yorumunuza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
ateshTarih: 11/04/2012 09:19:36
İlgi alaka için çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla yapan güvenilebilir herkese tavsiye ederim. Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla yapın en güzeli kargo durumunda kapıdan ödeme şansınızda var teşekkür ederim herşey için.
Cevap: Sn.Ateş Evrengöl, Değerli yorumunuza teşekkür eder , sağlıklı balıklar dileriz...
İLKER ŞENTarih: 22/03/2012 16:53:31
Evcilal firmasından iki kere alışverişim oldu. Hızlı ve çok güzel bi paketleme ile hem aldığım malzemelerimi hemde açık yemlerimi gönderdiler. Toplu yem alış organizasyonu ilede hemen hemen aynı fiyatlar. Herkese Tavsiye ederim. Teşekkürler
Cevap: Sn. İlker Şen, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , sağlıklı balıklar dileriz...
PacificTarih: 12/03/2012 17:48:58
Yem aldım, ilk siparişte kalem miktarı fazla olduğu için bir karışıklık vardı, telefon ettim hemen eksik olanı gönderdiler. Dürüst ve güvenilir bir firma, hizmeti iyi ,herkeze alışveriş yapmalarını tavsiye ederim.
Cevap: Sn.Murat Dönertaş, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , keyifli günler dileriz...
m3hm3tsLTarih: 12/03/2012 17:25:09
2-3 defa alisveris yaptim cok memnun kaldim paketleme olsun itinali is yapmalari cok iyi kargo ile ertesi gunu elime ulasti her defasinda gozunuz kapali alisveris yapabilirsiniz. Sizinle alisverisimiz hala devam edecek hayirli bereketli isler..
Cevap: Sn. Mehmet Uslu, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder, sağlıklı balıklar dileriz...
ParliamentTarih: 03/03/2012 14:13:01
Burçin beyle 2.alışverişimide yaptım gerçekten kargo hızı,paketleme YİNE harika. Başarılarınızın devamını temenni eder,hayırlı işler dilerim.
Cevap: Sn.Efe Çınar, Başarımızı sizlere borçluyuz. Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , hep birlikte keyifli hobiler dileriz...
apistoTarih: 26/02/2012 17:37:48
Malzemelerimizi güvenle sipariş edebileceğimiz bir site evcilal.com . Sorun çıktığında direk karşınıza muhatab bulabiliyor ve çözebiliyorsunuz. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Cevap: Sn. Alper Terazi , Değerli yorumlarınıza teşekkür eder, keyifli günler dileriz...
cilamureTarih: 24/02/2012 02:54:46
Bir çok kez sipariş verdiğim, son derece memnun kaldığım; işini hakkıyla yapan bir firma Evcilal. Herşey için teşekkürler, özellikle Gamze hanıma selamlar. Trabzonda bir dostunuz olduğunu unutmayın. Hayırlı bol kazançlar dilerim.
Cevap: Sn. Murat Baki, Değerli yorumunuza teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz...
avukat1907Tarih: 15/02/2012 12:51:59
Açık yemlerden sipariş ettim ve bir yem türü 200 gr yerine 100 gr yollanmıştı telefonla kendilerine bildirdiğimde hemen kargo yapıp yollandı. Kendilerinden tek istediğim bir daha Sürat Kargo ile yollamamaları İzmire 2-3 gün de anca geliyor.
Cevap: Sn Haydar Yüksel, Değerli yorumunuza teşekkür ederiz.
sahsuvar01Tarih: 08/02/2012 12:04:43
Tek cümle kesinlikle bu hobiye gönül ilkez gönül vereceklerin tek adresi olmalı.Teşekkür ediyorum evcil al ailesine.
Cevap: Sn. Uğur Buberen, Değerli yorumunuza teşekkür ederiz...
fbozdagTarih: 29/01/2012 23:18:07
Burçin Bey ve Evcilal ekibi Adana'mızın gururdur. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve sorunsuz alış-veriş... Bu hobi sizinle daha güzel.
Cevap: Sn. Fatih Bozdağ, Yaorumlarınıza teşekkür ederiz. Adana sizlerle güzel... :)
E_C_NTarih: 19/01/2012 14:52:06
Şu ana kadar ki yaşadığım ikinci en başarılı ve en hızlı alışverişti. Şİparişin verilmesi ile kargo yapılması arasında geçen süre sadece 1 saat. Bana teslim edilmesi inanın tam 24 saatte ürün elimde idi. Salt lake artemia aldım. Artısı Türkiye de en
Cevap: Sn.Ercan Akyüz, Değerli yorumunuza teşekkür ederiz. Saygılarımızla...
Evren OltacıTarih: 12/01/2012 00:51:18
Kendilerinden defalarca alışveriş yaptım işlerini özenle yapan bir firma umarım kalitelerini korumayı başarırlar...
Cevap: Sn. Evren K.Oltacı, iyi dileklerinize teşekkür ederiz. Sizlerin destekleri ile kalite standartlarımızı yükseltmek ve memnuniyet seviyesini üst düzey tutabilmek en büyük hedefimizdir. Lütfen memnuniyetinizi dostlarınıza, şikayetinizi bize bildiriniz
ercanspakTarih: 11/01/2012 22:51:37
Süper ötesi bir satıcı. İşini bu kadar iyi ve düzgün yapan birilerinin hala olması insanı sevindiriyor. Allah bol kazanç ve hayırlı satışlar versin.
Cevap: Sn. Ercan Doğan , değerli yorumunuza teşekkür eder, hepimize bol kazançlı,hayırlı alışverişler dileriz...
Erdinç VarlıTarih: 07/12/2011 17:23:13
Yem alışverişim oldukça uygun, fazlası ile hızlı ve tamamen sorunsuz gerçekleşti. Teşekkür eder, işlerinizde kolaylıklar dilerim.
Cevap: Sn.İlker Çiftçi, Değerli yorumunuza teşekkür eder, keyifli akvaryumlar dileriz...
ilkerciftciTarih: 07/12/2011 16:20:13
evcilal.com kesinlikle çok memnun kalacağınız bir firma. Fiyatlarda çok uygun.Paketleme çok iyi ve kargo hızlı. Açık aldığım yemler çok şık kutular içerisinde gönderilmiş.Çok hoşuma gitti.Alışveriş yapmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Cevap: Sn.Erdinç Varlı, Değerli yorumunuza teşekkür eder, keyifli akvaryumlar dileriz... Not : Nasıl olduysa geri bildirim yanıtlarımızın son 2'si karıştı. Kusura bakmayın... :)
emustafaTarih: 02/12/2011 10:48:48
Çok özenli kargolama ve hızlı gönderi teşekkür ediyorum. Herşey olması gereken gibiydi. Ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Cevap: Sn.Mustafa Ekinci, Değerli yorumunuza teşekkür eder, keyifli akvaryumlar dileriz...
guramimaniaTarih: 23/11/2011 13:23:43
8 parça ürün sipariş ettim.Birtanesi yanlış geldi.Hiç ikilemeden, bir telefonumla kargo ücretinide kendileri karşılayarak olabilecek en kısa sürede hallettiler.Belki bu alışverişten kar etmediler ama bir müşteri daha kazandılar. HAYIRLI İŞLER DİLERİM
Cevap: Sn. Yunus Emre Çalışkan, Öncelikle yanlışlık için tekrar özür dileriz.Müşteri odaklı bir firma olduğumuzdan ,bunun telafisini yapmak birincil görevimizdir. Anlayışınıza ve değerli paylaşımınıza teşekkür ederiz...
kazım_öcaldıTarih: 19/11/2011 12:29:42
Bugün gittim yeni yaptırdığım sump sistemi için eheim compakt 3000 kafa motoru aldım,araştırmalarım sonucu fiyatın en uygun olduğu yer orasıydı.Ayrıca da Burçin Bey'in olmazı olduracak taksit yardımıyla da ayrıca mutlu oldum.
Cevap: Sn. Kazım Öcaldı, Geri bildiriminize teşekkür ederiz. Not : taksit yardımı şakanız da hoş olmuş... :)
seniserseriTarih: 08/11/2011 15:07:59
Gerek müşteri memnuniyeti,gerek fiyat,gerekse arızaları özverili şekilde çözme konusunda sizlere müteşekkirim.Teşekkür ederim.
Cevap: Sn. Semih Enes Faal, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , mutlu birliktelikler dileriz...
hsandmanmTarih: 19/10/2011 20:03:49
Müşteri memnuniyeti,ilgi,fiyat,hızlı paketleme-gönderim gibi pek çok konuda 10 numara bir firma Evcilal.Evcil hayvan malzemesi ihtiyaçlarımı karşılayacağım firmalar arasında 1. sıraya yerleşti diyebilirim.Burçin Bey de mükemmel bir insan.
Cevap: Sn.Hakan Memiş, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder, keyifli günler dileriz...
ParliamentTarih: 13/10/2011 17:38:03
İşini dürüst yapan,yukardada belirtildiği gibi paradan önce müşteri memnuniyetini düşünen insanlar. Güzel ötesi paketleme,hızlı kargo ve daha sayamadığım birçok şey. Güvenle alış veriş yapılabilir. Yolunuz açık olsun.
Cevap: Sn. Efe Çınar , Değerli yorumlarınıza teşekkür eder,sağlıklı akvaryumlar dileriz...
s7e7v7e7nTarih: 08/10/2011 23:47:55
Yine alışveriş yaptım, yeniden yaparım, yeniden yapacağım, ilgi ve alakanız için teşekkürler.
Cevap: Sn. Mustafa Palabıyık, Yine teşekkür eder, yine bekler , keyifli akvaryumlar dileriz... :)
mustafa_0172Tarih: 08/10/2011 23:43:51
kendilerinden açık yem satın aldım,daha önce de netten alışveriş yapmıştım.Kesinlikle güvenilir bir yer,rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca açık yemlerin de plastik kavanozlarda verilmesi ayrı bir hizmet.
Cevap: Sn. Musatafa Palabıyık , değerli yorumlarınıza teşekkür ederiz.
KarabeYTarih: 04/10/2011 11:38:08
Kendilerinden yem aldım. Gerek paketlemeleri, gerek saklama kabında vermeleri, ve faturayı da göndermeleri işlerini profesyonelce yaptıklarının kanıtı bence. Hayırlı satışlar dilerim.
Cevap: Sn.Celal Bakar, Değerli yorumlarınıza teşekkür eder , keyifli akvaryumlar dileriz...
yegen06Tarih: 02/10/2011 18:57:58
Bende bir hafta önce yem aldım kargo ve paketleme mütişdi . Çok teşekkür ediyorum. Çok fazla söze gerek yok zaten geri bildirimlerin bir kısmını okumanız yeterli.. Artık sitenizin müdavimlerinden oldum ilgi ve alakanız ve esnaflığınız için teşekkürle
Cevap: Sn Mustafa Yeğen, Geri bildiriminize teşekkür eder, sağlıklı akvaryumlar , mutlu günler dileriz...
the_cixoTarih: 30/09/2011 22:09:20
İşlerini dürüstlükle yapan,Kalite,saygı,çeşitlilik,Hızlı hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyan Gönül rahatlığı ile alışveriş yapılacak bir kuruluş.Başta Burçin Bey olmak üzere diğer çalışanlarına teşekkür ederim.
Cevap: Sn. Akın Eser, Samimi duygularınıza teşekkür eder , keyifli akvaryumlar ve birliktelikler dileriz...
AkdenizYildiziTarih: 17/09/2011 14:50:16
Evcilal.com'un değerli sahibi Burçin bey'in ilk bayimiz olmasından dolayı cesareti ve ileri görüşlülüğü için kutlarım. Ömür boyu ticari ve sosyal hayatlarında başarılar dilerim. Ramazan YÜKSEL
Cevap: Sn.Ramazan Yüksel, Değerli yorumunuza teşekkür eder , mutlu ve başarılı birliktelikler dilerim. . .
exceptTarih: 13/09/2011 16:56:31
12 çeşit açık yem aldım, hepsi gayet güzel şekilde plastik kaplarda ve ricam üzerine kutuların üzerinde yem isimleri yazılarak yollandı. Teşekkür ediyorum, kolay gelsin
Cevap: Sn.Melih Solta, Bizde bizi tercihiniz ve inceliğiniz için size teşekkür eder , sağlıklı akvaryumlar dileriz... Evcilal
alpgeminiTarih: 11/09/2011 10:39:33
Yemlerin saklama kabı ile gönderimi harika olmuş. Tek eksik çeşitli yem alanlar için kabın üzerine yemin ismi de etiket ile yapıştırılırsa mükemmel olur. Teşekkürler.
Cevap: Sn. Alper Akan, Zaman darlığında yetiştiremediğimiz öneriniz dikkate alınacaktır. Çok yakın zamananda ürünler etiketli hale gelecektir. Bilginize sunar , keyifli günler dileriz...
anthropos777Tarih: 05/09/2011 10:25:20
Kendilerinden yem aldım.Sorunsuz bir alışveril oldu.Teşekkür ederim
Cevap: Sn.Rıza EFE, Yorumunuza teşekkür ederiz.
Dj_ReXTarih: 03/09/2011 20:42:06
Hizmetleri her zaman en üst seviyededir, fiyatları ise en ucuz. Teşekkürler.
Cevap: SN. Kaan Güler, Değerli yorumunuza teşekkür ederiz. Saygılarımızla...
mersozTarih: 23/08/2011 00:32:02
İşini ciddi yapan ama hobicinin gönlünü almayı da bilen mükemmel bir işletme,uygun fiyatlar,hızlı kargo ve özenli paketleme,daha ne olsun... Teşekkürler.
Cevap: Sn. Muammer Ersöz ; Nezaketinize teşekkür eder , birlikte nice keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal.com
furkan_01Tarih: 18/06/2011 20:54:52
Burçin abi yanındaki ekibi Adana'da akvaryum ve malzeme dünyasının bir numarası bana göre. Gerek malzemeleri ve fiyatlarıyla seçkin mekanlardan biri...
Cevap: Degerli Furkancığım, Gerekli bildirimine tesekkür eder,sevgiler sunarım. Burçin. . .
s7e7v7e7nTarih: 14/06/2011 21:41:11
Aldığım yemler ve diğer malzemeler için hızlı kargolama ve düzgün paketleme için çok teşekkür ederim. Kapıda ödeme seçeneği ile sizinde hobicilere olan güveniniz içinde ayrıca teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.
Cevap: Sn.Baki İPEK, Nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
tnemücrETarih: 14/06/2011 14:17:43
İstanbul'da bulamadığım ilacı Evcilal temin edip hızlı kargo ile tarafıma göndermiştir. Teşekkür ederim.
Cevap: Sn. Ercüment Doğanay , Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...
sadriTarih: 23/03/2011 15:57:09
Ürünleri kaliteli ve fiyatları uygun sorunsuz alışverişlerinden dolayı özellikle burçin abiye teşekkür ederim...
Cevap: Sn. Sadri Perk , Nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal.com
ruffles05Tarih: 06/02/2011 11:52:25
2. evim diyebilirim.Kalite, saygı,çeşitlilik, dürüstlük vb bir hobicinin beklentilerini karşılayacak herşey mevcut.Herkes güvenle alışveriş yapabilir.Teşekkürler Guppy Pet Shop-Evcilal.Teşekkürler Burçin abi, ibrahim ve bütün çalışanlar.
Cevap: Sn.Semih Ayhan, Sizlere bu şekilde kendimizi hissetirebildiysek ne mutlu bizlere. Daha da fazlasını hissettirebilmek dileklerimizle , samimi duygularınıza teşekkür ederiz.Hep birlikte keyifle hobilere . . .
ahmet şekerTarih: 24/01/2011 09:59:42
Son derece ilgili,saygılılar.En önemlisi de dürüstlükleri.Benim için belkide 1 ay sürebilecek bir sorunu 15 dakika içerisinde çözen Evcilal'a sonsuz teşekkürler.Alışverişte ve sonrasında hiçbir problem yaşamayacağınızdan kesinlikle eminim.Saygılarıml
Cevap: Sn.Ahmet ŞEKER , nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal.com
mustafaozbek_1Tarih: 04/01/2011 13:13:06
Orçun abi olsun. Ordaki çalışan elemanları ticari kişilik olarak görmekten çıktık. Arkadaş gibi olduk. O kadar samimi ve ilgililer. Bol kazançlar
Cevap: Sn. Mustafa Özbek,İyi dilekleriniz için teşekkür eder keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
ferhatTarih: 01/12/2010 22:13:34
Siparişi küçük büyük demeden sorunsuz hızlı ve itinalı bir biçimde yolladığınız için ayrıca müşteri memnuniyetine önem verdiğiniz için teşekkür ediyorum.
Cevap: Sn. Ferhat AVCI, Memnuniyetiniz de bizi memnun etmiştir. Görüş ve önerileriniz,sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizim için değerlidir .Nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
onurplus01Tarih: 12/11/2010 13:11:03
Başta evcilal.com un ve guppypetshop un sahibi Burçin Beye çok teşekkür ederim.Yıllardır kazandırdıkları özgüven ilgi,sıcak yaklaşım,beni herzaman evcilala itmiştir.Gerek yüzyüze gerekse internetten sonsuz güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir yerdir
Cevap: Sn.Onur Nergiz,övgü dolu sözlerinize teşekkür eder , genç yaşınıza rağmen hobiye bilinçli yaklaşımınızı tebrik eder, keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
kazım_öcaldıTarih: 27/09/2010 15:12:24
Hertürlü eleştiriyi olgunlukla kaldırıp aksaklıkları anında halletmeye çalışan ve iyi niyetle işlerini yapan arkadaşlar.Alışverişlerimizden hap memnun kaldık.Saygılar..
Cevap: Sn.Kazım Öcaldı,övgü dolu sözlerinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
selçukaydoğarTarih: 26/08/2010 10:47:17
Huzurlu bir şekilde rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz bir pet shop ürünleri kaliteli ve fiyatlarıda uygun ilgi ve alakaları üst düzeyde en önemlisi en küçük bir sorunda karşınızda muhattap bulabilmek ve konuyu hızlı bir şekilde çözmek.
Cevap: Sn.Selçuk Aydoğar , nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
datronurTarih: 04/08/2010 05:18:46
Hayatımda ilk defa internet üzerinden alış verişi Evcilal üzerinden gerçekleştirdim.Bu kullanıcı adı altında da üyeliğim mecvuttur zaten. Gönül rahatlığı ile alışveriş edebilirsiniz.Gerek müşteri memnuniyeti gerekse hızlı kargo takdire değer.
Cevap: Sn.Onur Yıldız, nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
ferhatTarih: 05/05/2010 12:23:58
Gönül rahatlığı ile alışveriş yapılacak bir kuruluş.hızlı kargo itinalı ambalajlama ve mobil ödeme imkanları çok güzel.Müşteri ilişkileri mükemmel.çok teşekkür ediyorum
Cevap: Sn.Ferhat AVCI,övgü dolu sözlerinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
Akgün CemTarih: 26/03/2010 16:23:38
Dün sipariş verdiğim Flourish ve Spirulina tabletler bugün elime geçti, uygun fiyatları, hızlı gönderimi ve hediyeleri için Evcilal.com'a bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.
Cevap: Sn.Akgün Cem , Nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
bycanTarih: 19/02/2010 23:36:22
Hızlı ve dürüst hizmet anlayışıyla herkese önerebileceğim bir Hobici dostu olan Guppy Pet Shop-Evcilal.com,sizlere teşekkürler.
Cevap: Sn.Özcan Özkan, Nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
Akgün CemTarih: 07/02/2010 01:51:49
İnternet üzerinden ilk alış-verişimi Evcilal.com dan yaptığım için kendimi şanslı adlediyorum çünkü bir aksilik yaşanması durumunda önyargılı olacaktım ama gerçek bir esnaflık örneği gösteren tüm evcilal.com üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum.
Cevap: Sn.Cem AKGÜN, görüş ve önerileriniz,sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizim için önemlidir .Nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
yigityagmurTarih: 06/02/2010 02:45:15
Ben yıllarca,internet üzerinden alışveriş yapmaya sıcak bakmayan birisiydim fakat Evcilal bu düşüncemi değiştirdi,bana verdiğiniz güven için,işinizi bu kadar ciddi yaptığınız için,müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunuz için size Teşekkür Ediyorum
Cevap: Sn.Yiğit Yağmur,övgü dolu sözlerinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
pekelmuratTarih: 03/02/2010 01:23:39
İşlerini dürüstlükle yapan,para kazanmanın önüne müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyan,yapılan alışverişlerde sorun yaşama şansını minimuma indiren çok iyi niyetli insanlar.Ayrıca istenilen herşey de mevcut sitelerinde.
Cevap: Sn.Murat Pekel , Nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
RadinantTarih: 01/02/2010 18:39:59
Kesinlikle çok memnun kalacağınız bir firma evcilal.com.Hem çok hızlı hemde sorunsuz alışveriş imkanı sunuyor.Ayrıca aldığınız ürünler yanında ufak tefek hediyelerde vermekte.Alışveriş yapmak isteyen herkese kesinlikle öneririm.Teşekkürler evcilal.
Cevap: Sn. Furkan CAN , Memnuniyetiniz de bizi memnun etmiştir. Görüş ve önerileriniz,sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizim için değerlidir .Nezaketinize teşekkür eder , keyifli hobiler dileriz . Saygılarımızla... Guppy Pet Shop-Evcilal
Alışveriş bilgisi taşımayan, sadece kişisel geri bildirimler (ör: "tanırım iyi birisidir" gibi) silinecektir.
Lüfen giriş yapınız.