TERS OSMOZ PROBLEMİ

fktanikÇevrim Dışı

fktanikÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 14 Mayıs 2012 19:32
[QUOTE=Zuckar]8 den beri çalışmıyordu ölçtüm 6 çıktı. Mebran filmec 75 . Bence senin mebran hosinginde sorun var bir sekilde karıştırıyor suyu.[/QUOTE]

Abi membran housingini ve membranını bana satarmısın...
O ne öyle bende 40 çeşit filtre var, en kalitelisinden en kalitesizine. O değerleri göremiyorum.
Ters Osmoz cihazının markası ne acaba dostum?
Sıfır Hoisng aldım ama onda da aynı şey olunca iade etmiştim 1 ay önce.
4 Yollu vana aldım o takılı, çekvalf aldım o da takılı ama yanından geçmiyor sizinkinin.
fktanik2012-05-14 19:33:49

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

ZuckarÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Istanbul
ZuckarÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 14 Mayıs 2012 21:49
Valla ben karakoy civarından aldım. Aqualine galiba üzerinde yazmıyor kutusunda yazıyordu. Elektrikli degil depoda yok. Şebeke basinciyla çalışıyor.bence sizde tum sistemleri iptal edip sadece şebeke basıncını kullan ve depoda kullanma cihazın girişine bir Van'a takip burdan ac kapa.

fktanikÇevrim Dışı

fktanikÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 15 Mayıs 2012 23:49
[QUOTE=Zuckar]Valla ben karakoy civarından aldım. Aqualine galiba üzerinde yazmıyor kutusunda yazıyordu. Elektrikli degil depoda yok. Şebeke basinciyla çalışıyor.bence sizde tum sistemleri iptal edip sadece şebeke basıncını kullan ve depoda kullanma cihazın girişine bir Van'a takip burdan ac kapa.[/QUOTE]

İnanmıycan belki ama dediklerini yaptım. Pompayı, tankı iptal ettim. Hatta basınc fazladır diye gidip su sayacının yanındaki basınç düşürücüyü dahada kıstım. Ama hiç bişey değişmedi.
Of offf....

ZuckarÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Istanbul
ZuckarÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2012 00:54
Akılım ermedi abi. Ama sen aldığın yere götür ver bakalım ne çıkacak.

fktanikÇevrim Dışı

fktanikÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2012 00:57
[QUOTE=Zuckar]Akılım ermedi abi. Ama sen aldığın yere götür ver bakalım ne çıkacak.[/QUOTE]

Sağol dostum. Onlarda telefonla yardımcı olmaya çalıştılar ama en sonunda pes ettiler. Aramızda 200km olmasa götürcem de :)
Tekrar ilgine teşekkürler