Aquainturkey


vuslatÇevrim Dışı

Ziyaretçi Engelli
[B]6339,1[/B]
Kayıt: 14/11/2006
İl: Sivas
Mesaj: 3591
vuslatÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 06 Şubat 2015 23:24
Merhaba.

İlgili şikayet konusunun üzerinden epey bir zaman geçmiş. Ahmet Eren Bey konuya güzel bir açıklama yazmış Yönetimimiz adına teşekkür ediyorum.

Lütfen konuyu kırıcı sözler ile sürdürmemeye, hitap ve üslubumuza dikkat ederek konuya dahil olmaya özen gösteriniz. 

İlgili bir kaç mesaj silinmiş ve editlenmiştir.

Saygılarımla.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

Acil StopÇevrim Dışı

Özel Üye
Kayıt: 23/12/2011
İl: Aydin
Mesaj: 1182
Acil StopÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 13 Şubat 2015 23:36
binyamin bey sanırım sizden başka bu site hakkında iki kelimeyi bir araya getirip açıklama yapacak birini bulamamışlar ya da firmada sizden başka kimse yok. Fatih beyi şahsen de tanırım en son değer verdiği şey paradır. 10 TL için gelip buraya konu açmayı bırakın mesaj bile yazmaz. Sanırım kendisi dahil müşterilerin göz göre göre kazıklandığını düşünerek bu konuyu açmış ve şikayette bulunmuş.

Kendisi bu konuyu açtıktan aylar sonra benden Hydrocotyle Verticillata bitkisi satın aldı. Bitkiler son derece formda ve sorunsuz olmasına rağmen hayalindeki boyutlardan büyük bir bitki olduğunu fark etti yani açıkçası Hydrocotyle Verticillata bitkisini beğenmedi ve kısa sürede elinden çıkardı. Peki gelip buraya Ergün Kol'dan Hydrocotyle Verticillata bitkisi satın aldım istediğim gibi çıkmadı diye konu açtı mı? Burada sorun bitkiyi beğenip beğenmemesi ya da parasının boşa gittiğini düşünmüş olması değil de sizin Hydrocotyle Verticillata adını kullanarak ne olduğu belirsiz bir bitkiyi pazarlıyor olmanız olabilir mi?

Hadi bunları da geçtim "Bu Konuşmaları İstediğim An Kaldırtırım Site Yetkilisine Tek Mailime Bakar Ama İnsanlar Görsün." cümlesi çok tehlikeli bir cümle. Bu cümleyi okuyanlar "ticari üye olduğum için site yönetimi bana ayrıcalık yapar", "ticari üye olduğum için site yönetimi benim söylediklerimi yapmaya mahkum", "site yönetimi ile ticari ilişkilerim var istediğim her şeyi yaptırırım" v.s. v.s. gibi bir çok anlam çıkarabilir. Neye güvenerek bu cümleyi kurduğunuzu açıklamazsanız site yönetimini töhmet altında bırakmış olursunuz.

Gelelim savcılığa dilekçe verme olayına. 5651 sayılı internet kanununa göre hukuka aykırı olan ya da hakkınızın ihlal edildiğini düşündüğünüz bir konuda ilk önce site yönetimine mail atarak yayından kaldırılmasını istemeniz gerekiyor. Eğer hakaret, küfür v.s bir konu yoksa site yönetimi bu talebinizi reddedebilir. Talebiniz reddedildikten sonra şikayetinizde ısrarlıysanız sulh ceza mahkemesine başvurmanız gerekiyor.

Diyelim ki yönetime mail attınız onlar da talebinizi reddetti o zaman dilekçeye ne yazacaksınız merak ettim. "Hydrocotyle Verticillata diye başka bir bitki satıyordum benden bitki alan Fatih Şahin benim ipliğimi pazara çıkardı" mı diyeceksiniz?

Buyrun atın mailinizi yetmezse gidin savcılığa verin. Peki buradaki hobicileri ilk önce kazıklayıp sonra tehtid ederek ne kazanacaksınız? Elinizdeki türü ne olduğu tam olarak belli olmayan o bitkileri kime satacaksınız?

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

fatihsahinÇevrim Dışı

Özel Üye
[B]13710,1[/B]
Kayıt: 14/12/2008
İl: Antalya
Mesaj: 1333
fatihsahinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 14 Şubat 2015 13:37
Boşverin Ergün Bey. Herkes kimin ne olduğunun farkında zaten. 10 TL değil sorun, insanın 10 TL için kendini düşürdükleri pozisyon beni güldürüyor. Resmini koyduğum tür şudur bile diyemeyen birisinin yazdıkları bana eğlenceli geliyor. fatihsahin2015-02-14 13:44:31

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

k.namalirÇevrim Dışı

Özel Üye
Kayıt: 03/12/2011
İl: Istanbul
Mesaj: 449
k.namalirÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2015 11:23
Burda asıl olay forum yetkililerine düşüyor ne hakla bizleri temsil etiikleri halde bir ticari firmanın bu kadar saygısız ve egoman bir cümlelerle tepki verilmesine müsade ediliyor firmaya söyleyecek söz bile bulamıyorum zaten inanın konuyu okudum ve firmaya karşı aşırı bir ön tepkim oluştu benim için şuan değersiz ve güvenilmez bir firmadır savcılığa mı vereceksiniz buyrun verin ama önce firmanıza avukat tutmadan önce halkla ilişkiler vs kişiler bulun ki böyle küçük düşürücü durumlara düşmeyin 

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

dejavooÇevrim Dışı

Kayıt: 29/03/2008
İl: Burdur
Mesaj: 96
dejavooÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 19 Mart 2015 01:52
[QUOTE=binyamin]
FATİH BEY ŞİMDİ BİRŞEY DİYECEĞİM OLMAYACAK YERİMİZDEN GELMİŞ ALMIŞSINIZ BİZ SİLAH MI DAYADIK ALIN DİYE NEDEN ALDINIZ MADEM EMİN DEĞİLSİNİZ TÖVBE YARABBİM YAHU :) KARGO İLE DE GELMEMİŞ ARKADAŞLAR BİZZAT YERİMİZDEN GELİP ALMIŞ
[/QUOTE]

Yazmayı düşünmüyordum fakat bu üsluptan dolayı yazmayı gerekli görüyorum.
Antalya'ya yolum düştüğünde internet sitelerine aldanarak bu firmanın üretim yerine gittim.İlk başta annesi gayet sıcak bir tavırla karşıladı.Fakat sonrasında kendisi "Çabuk alın gidin" tavırları içinde gelerek ne seçmeye ne bakmaya fırsat vermeyen davranışlar içinde istediklerimi verdi. Daha alacaklarım vardı ama bu tavırlar karşısında birkaç şey alıp çıktım. Ne "hoşgeldiniz" ne "güle güle".Sanki alışveriş yaparak rahatsız ettik kendisini.
Aldığım canlıların durumundan bahsetmiyorum bile.
Sonuçta bir emek var, ekmek parası ama benim karşılaştığım üslup bir esnafa yakışmaz.
Evet; kimse silah dayamadı zorla al diye ama sanırım kendisi zorla satıyor.

Beğenenler: [T]238021,kpiser[/T]

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

BatuhanBÇevrim Dışı

Özel Üye
Kayıt: 23/02/2013
İl: Istanbul
Mesaj: 520
BatuhanBÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 23 Mart 2015 03:54
[QUOTE=binyamin]Haksız Yere Yapılan Suçlamalar Firma Olarak Savunma Bile Yapmayacağım Biz Hiç Bir Zaman Dere Bitkisi Satmadık Hepsi İthalattan Gelip Türkiyede İnanılmaz Bir Emekle Üretilen Bitkilerdir bilinçsiz Konuşan Hobicileride Açıkçası Savcılığa Veriyoruz Artık Biz Bu İşi Ruhsatlı Faturalı Yapıyoruz.  Sitenin Yetkilileri İle de Görüştüm Bundan Sonra Kesinlikle Hiç Muhatap Olmadan Savcılığa Dilekçe Vereceğiz. Bir Sorun Varsa Websitemiz Orda Mail Atarsanız Cevabını Beklersiniz.Bu Konuşmaları İstediğim An Kaldırtırım Site Yetkilisine Tek Mailime Bakar Ama İnsanlar Görsün.FATİH BEY ŞİMDİ BİRŞEY DİYECEĞİM OLMAYACAK YERİMİZDEN GELMİŞ ALMIŞSINIZ BİZ SİLAH MI DAYADIK ALIN DİYE NEDEN ALDINIZ MADEM EMİN DEĞİLSİNİZ TÖVBE YARABBİM YAHU :) KARGO İLE DE GELMEMİŞ ARKADAŞLAR BİZZAT YERİMİZDEN GELİP ALMIŞ
[/QUOTE]


Bu cümlelerden sonra söylenecek pek bir şey yok sanırım.Nasıl bir ticari firma olduklarını ve düşünce yapılarını net şekilde ortaya çıkarıyor kanaatindeyim.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

veliaydın38-07Çevrim Dışı

Kayıt: 18/04/2015
İl: Kayseri
Mesaj: 25
veliaydın38-07Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2015 12:02
Forma yeni katıldım. bitki ararken çıktı karşıma konuda formdan bi arkadaşta yakın konuşuruz alış verişimiz olur adamlar her konuda haklılar hiç bir şekilde suç kabul etmiyorlar zaten ben bir yıl önce akvaryum a başladım balık aldım firmadan nette yazan fiyat orada farklı balıklar fotolarla alakasız  yeşil su su piresi falan nette satışı var ama ürün yok ortada alış yapıyorsun ama ürün yok bekletiyorlar gidiyorsun bakıyorsun ürün yok kalmadı diyor ama satııda bitirmiyor. ve gittimde ürünleri alanlara  on tl lik ürün için bir şikayet etmiş bir müşteri vay efemdim ne kadar kıymetli parası varmış almasa imiş zorla satmadık ya geri gelen kargoya ise kabul etmeyin bahaler falan bulun böyle olursa batar iş yapamayız  bunları duydum bir daha da almadım gitmedimde. ürünlerin fotografları falanda  internetten bulunan fotolar genelde yani. balıkları öldü zaten bir hafta içinde :D neyse denk geldi yazayım dedim. mutlu hobiler 

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

jarniÇevrim Dışı

Kayıt: 26/09/2011
İl: Istanbul
Mesaj: 177
jarniÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 02 Haziran 2016 14:41
Uzun süredir konu kapalıymıs sanırım ancak baska konu acmak istemedim ben iyi niyetli birisiyim on yargıyla yaklasmak istemem ancak bende aquainturkey den rotala macrandra ve Heteranthera Zosterifolia istedim ancak gelen bitkilerde macanrda olarak gonderilenin 10 adet ufak kürdan boyunda her birinde 1 yaprak olan köksüz makasla kesilerek gonderilmiş bitki vardı ne resimdekilerle nede bitkinin kendisiyle alakası yok ayrıca Heteranthera Zosterifolia olarak istedigim bitki degil başka bozulmus kararmıs farklı alakası olmayan bitki geldi.

Firmayı aradıgımdaysa bir bayan eger elimizde yoksa onlara benzer baska bitki gonderilmiştir dedi rtahatca bende bana neden soylenmedi dedigimde arkadaslar sizi arayıp sormadıysa kesin istedigniz bitkidir dendi. Ancak bitkiler istedigim bitkiler degil.

ilk defa bu fırmadan alısveris yaptım bi daha da hayatta yapmam. Bana bu ürünlerin resmini cekin bendekılerle kıyaslamak istiyorum dedim geçiştirildim.

15 tl verip çöp alacagıma 30 tl verir tropica yada dennerle alırdım rahat olurdum. Yazık oldu.[:(]

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

shiroiiÇevrim Dışı

Kayıt: 24/09/2015
İl: Tokat
Mesaj: 261
shiroiiÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 02 Haziran 2016 14:46
[QUOTE=jarni]Uzun süredir konu kapalıymıs sanırım ancak baska konu acmak istemedim ben iyi niyetli birisiyim on yargıyla yaklasmak istemem ancak bende aquainturkey den rotala macrandra ve Heteranthera Zosterifolia istedim ancak gelen bitkilerde macanrda olarak gonderilenin 10 adet ufak kürdan boyunda her birinde 1 yaprak olan köksüz makasla kesilerek gonderilmiş bitki vardı ne resimdekilerle nede bitkinin kendisiyle alakası yok ayrıca Heteranthera Zosterifolia olarak istedigim bitki degil başka bozulmus kararmıs farklı alakası olmayan bitki geldi.

Firmayı aradıgımdaysa bir bayan eger elimizde yoksa onlara benzer baska bitki gonderilmiştir dedi rtahatca bende bana neden soylenmedi dedigimde arkadaslar sizi arayıp sormadıysa kesin istedigniz bitkidir dendi. Ancak bitkiler istedigim bitkiler degil.

ilk defa bu fırmadan alısveris yaptım bi daha da hayatta yapmam. Bana bu ürünlerin resmini cekin bendekılerle kıyaslamak istiyorum dedim geçiştirildim.

15 tl verip çöp alacagıma 30 tl verir tropica yada dennerle alırdım rahat olurdum. Yazık oldu.[:(][/QUOTE]

Bende daha önce birçok siteden bitki siparişi verip mağdur oldum ve artık bitkilerimi gübrelerimi Forum üzerinden hobici arkadaşlardan alıyorum ve çok memnunum.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

fatihsahinÇevrim Dışı

Özel Üye
[B]13710,1[/B]
Kayıt: 14/12/2008
İl: Antalya
Mesaj: 1333
fatihsahinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2016 12:34
Firma komple satılığa çıkarılmış. Eh bu şekilde çalışınca olmaz elbette.

[URL]https://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-akvaryum-baliklari-canli-doguranlar-aquainturkey-sirketine-bagli-nevruz-akvaryum-ve-bitki-tesisi-317315727/detay[/URL][EDIT]fatihsahin,2016-10-01 12:34:50[/EDIT]

Beğenenler: [T]238021,kpiser[/T]

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

roy48Çevrim Dışı

Kayıt: 07/05/2016
İl: Mugla
Mesaj: 59
roy48Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 10 Mart 2017 11:04
Epey zaman geçmiş konunun üzerinden fakat yazma gereği duyuyorum gene. 1 haftadır aaa grade flowerhorn ve bluegene jack dempsey aramalarımda karşıma sürekli burası çıkıyor. Daha evvel sahibinden.com ve kendi siteleri arasındaki 2 kat civarı fiyat farkından muzdarip olmuş ve alışverişi yapamamıştım. Yakın zamanda bir sefer aynı canlıda hemde kendi sitelerinde alakasız iki fiyat koyduklarına şahit olmuş ve artık türlü ısrarla telefonlarına ulaşıp durumu iletmiştim (online yazışma, mail falan cevap vermiyorlar). Sonrasında düzeldiler diye biliyordum ama şimdi gene 1 haftadır jack dempsey fiyatında uzlaşabilmiş değiliz. Girin şimdi sitelerine ve arama satırına jack yazıp aratın, hemen üstte yeni ilanlar ve altta eski ilanlarla devam eden bir liste ile karşılaşacaksınız. Aradığım canlı 8-11 cm boylarında blue gene jack dempsey, yeni ürün (canlı için kulanılan ürün kelimesi hep çirkin gelmiştir ayrı konu) olarak hemen en üst sağ tarafta 11,30 TL fiyatıyla karşınıza çıkacak. Şimdi ise hemen altındaki (1 yada 2 alt değil hemen altındaki ilan) aynı tür, aynı boy balığın iki adet fiyatı 65,00 TL !! işin ilginç tarafı türlü zorlamayla ulaşıp bilgi almaya çalıştığınız zaman size 65,00 TL olan fiyatın geçerli olduğu söyleniyor, diğerinde yeni ürün yazdığını vurgulamanız bir şey ifade etmiyor. Şimdi bir yakınım için bu balıklardan edinmem gerekli ve 11,30 TL benim için gayet makul bir rakam, antalya gönderim konusunda muğlaya yakın ve canlılar yolda minimum zaman geçiriyor. İki gündür yazıyorum sürekli ben bu balıkları bu fiyattan satın alacağım, sonra ihtilafa düşmeyelim vs diye fakat hala tek kelime cevap veren olmadı. Şimdi sizce ne yapmalıyım? Satın alma işlemini gerçekleştirsem yasal olarak yerden göğe kadar haklıyım, bana o boy ve adette balığı göndermek zorundalar ama göndermeyeceklerini düşünüyorum. Adet olarak değilde boy ve sağlık konusunda eksik olacaktır ve sonrasında geri yollasam canlılara yazık, yollamasam parayı ağaçtan toplamıyoruz... şimdi birde birileri gelir firmamızı karalamayın falan der, savcılık falan der bana iyice zıvanadan çıkarız ..

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

fatihsahinÇevrim Dışı

Özel Üye
[B]13710,1[/B]
Kayıt: 14/12/2008
İl: Antalya
Mesaj: 1333
fatihsahinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 10 Mart 2017 11:15
[QUOTE=roy48]Epey zaman geçmiş konunun üzerinden fakat yazma gereği duyuyorum gene. 1 haftadır aaa grade flowerhorn ve bluegene jack dempsey aramalarımda karşıma sürekli burası çıkıyor. Daha evvel sahibinden.com ve kendi siteleri arasındaki 2 kat civarı fiyat farkından muzdarip olmuş ve alışverişi yapamamıştım. Yakın zamanda bir sefer aynı canlıda hemde kendi sitelerinde alakasız iki fiyat koyduklarına şahit olmuş ve artık türlü ısrarla telefonlarına ulaşıp durumu iletmiştim (online yazışma, mail falan cevap vermiyorlar). Sonrasında düzeldiler diye biliyordum ama şimdi gene 1 haftadır jack dempsey fiyatında uzlaşabilmiş değiliz. Girin şimdi sitelerine ve arama satırına jack yazıp aratın, hemen üstte yeni ilanlar ve altta eski ilanlarla devam eden bir liste ile karşılaşacaksınız. Aradığım canlı 8-11 cm boylarında blue gene jack dempsey, yeni ürün (canlı için kulanılan ürün kelimesi hep çirkin gelmiştir ayrı konu) olarak hemen en üst sağ tarafta 11,30 TL fiyatıyla karşınıza çıkacak. Şimdi ise hemen altındaki (1 yada 2 alt değil hemen altındaki ilan) aynı tür, aynı boy balığın iki adet fiyatı 65,00 TL !! işin ilginç tarafı türlü zorlamayla ulaşıp bilgi almaya çalıştığınız zaman size 65,00 TL olan fiyatın geçerli olduğu söyleniyor, diğerinde yeni ürün yazdığını vurgulamanız bir şey ifade etmiyor. Şimdi bir yakınım için bu balıklardan edinmem gerekli ve 11,30 TL benim için gayet makul bir rakam, antalya gönderim konusunda muğlaya yakın ve canlılar yolda minimum zaman geçiriyor. İki gündür yazıyorum sürekli ben bu balıkları bu fiyattan satın alacağım, sonra ihtilafa düşmeyelim vs diye fakat hala tek kelime cevap veren olmadı. Şimdi sizce ne yapmalıyım? Satın alma işlemini gerçekleştirsem yasal olarak yerden göğe kadar haklıyım, bana o boy ve adette balığı göndermek zorundalar ama göndermeyeceklerini düşünüyorum. Adet olarak değilde boy ve sağlık konusunda eksik olacaktır ve sonrasında geri yollasam canlılara yazık, yollamasam parayı ağaçtan toplamıyoruz... şimdi birde birileri gelir firmamızı karalamayın falan der, savcılık falan der bana iyice zıvanadan çıkarız ..[/QUOTE]

Kesinlikle uzak durun.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

BozkurtGokturkÇevrim Dışı

Kayıt: 28/09/2016
İl: Antalya
Mesaj: 187
BozkurtGokturkÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 10 Mart 2017 12:41
[B]Arkadaşlar;
AquainTurkey yani Antalya Nevruz Akvaryum el değiştirdi. Eski sahibi Bünyamin Nevruz tarafından yaklaşık 6 ay önce benim çok yakın dostum Arif Yıldız'a satıldı. Aquainturkey ve Nevruz Akvaryum, artık eskisinden çok farklı. Herşey tamamen müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve özveri üzerine kurulu. Arif Yıldız dostum amatör akvaristlikten gelmektedir kendisinden memnun kalacağınıza garanti veriyorum. İsteyen olursa Arif Yıldız'ın irtibat numaralarını da buradan ya da özelden paylaşabilirim.[/B]

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

msyryn2907Çevrim Dışı

Kayıt: 02/12/2016
İl: Kayseri
Mesaj: 700
msyryn2907Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 10 Mart 2017 12:50
[QUOTE=roy48]Epey zaman geçmiş konunun üzerinden fakat yazma gereği duyuyorum gene. 1 haftadır aaa grade flowerhorn ve bluegene jack dempsey aramalarımda karşıma sürekli burası çıkıyor. Daha evvel sahibinden.com ve kendi siteleri arasındaki 2 kat civarı fiyat farkından muzdarip olmuş ve alışverişi yapamamıştım. Yakın zamanda bir sefer aynı canlıda hemde kendi sitelerinde alakasız iki fiyat koyduklarına şahit olmuş ve artık türlü ısrarla telefonlarına ulaşıp durumu iletmiştim (online yazışma, mail falan cevap vermiyorlar). Sonrasında düzeldiler diye biliyordum ama şimdi gene 1 haftadır jack dempsey fiyatında uzlaşabilmiş değiliz. Girin şimdi sitelerine ve arama satırına jack yazıp aratın, hemen üstte yeni ilanlar ve altta eski ilanlarla devam eden bir liste ile karşılaşacaksınız. Aradığım canlı 8-11 cm boylarında blue gene jack dempsey, yeni ürün (canlı için kulanılan ürün kelimesi hep çirkin gelmiştir ayrı konu) olarak hemen en üst sağ tarafta 11,30 TL fiyatıyla karşınıza çıkacak. Şimdi ise hemen altındaki (1 yada 2 alt değil hemen altındaki ilan) aynı tür, aynı boy balığın iki adet fiyatı 65,00 TL !! işin ilginç tarafı türlü zorlamayla ulaşıp bilgi almaya çalıştığınız zaman size 65,00 TL olan fiyatın geçerli olduğu söyleniyor, diğerinde yeni ürün yazdığını vurgulamanız bir şey ifade etmiyor. Şimdi bir yakınım için bu balıklardan edinmem gerekli ve 11,30 TL benim için gayet makul bir rakam, antalya gönderim konusunda muğlaya yakın ve canlılar yolda minimum zaman geçiriyor. İki gündür yazıyorum sürekli ben bu balıkları bu fiyattan satın alacağım, sonra ihtilafa düşmeyelim vs diye fakat hala tek kelime cevap veren olmadı. Şimdi sizce ne yapmalıyım? Satın alma işlemini gerçekleştirsem yasal olarak yerden göğe kadar haklıyım, bana o boy ve adette balığı göndermek zorundalar ama göndermeyeceklerini düşünüyorum. Adet olarak değilde boy ve sağlık konusunda eksik olacaktır ve sonrasında geri yollasam canlılara yazık, yollamasam parayı ağaçtan toplamıyoruz... şimdi birde birileri gelir firmamızı karalamayın falan der, savcılık falan der bana iyice zıvanadan çıkarız ..[/QUOTE][QUOTE=BozkurtGokturk][B]Arkadaşlar;
AquainTurkey yani Antalya Nevruz Akvaryum el değiştirdi. Eski sahibi Bünyamin Nevruz tarafından yaklaşık 6 ay önce benim çok yakın dostum Arif Yıldız'a satıldı. Aquainturkey ve Nevruz Akvaryum, artık eskisinden çok farklı. Herşey tamamen müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve özveri üzerine kurulu. Arif Yıldız dostum amatör akvaristlikten gelmektedir kendisinden memnun kalacağınıza garanti veriyorum. İsteyen olursa Arif Yıldız'ın irtibat numaralarını da buradan ya da özelden paylaşabilirim.[/B][/QUOTE]

Ozaman yakın dostunuza bu arkadaşımızın yazdığını iletin.Çünkü güncel olarak uğraşıyor arkadaşımız ve arkadaşımıza cvp vermeyen dönüş yapmayan kişide normal olarak sizin yakın dostunuz oluyor.Müşteri memnuniyeti,dürüst çalışma buysa kalsın almayalım biz.İnsanlarıda yanlış yönlendirerek can acıtmayın derim

Beğenenler: [T]185797,roy48[/T]
+1: [T]62757,fatihsahin[/T][T]185797,roy48[/T]

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir