Muğlalılar

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 01 Mayıs 2008 19:30
Vay abi, Sticker'ı teslim almışsın:)Güzel olmuş.Erdal Hocamıza teşekkürler.
[QUOTE=pilatin]

Camda akvaryum.com sticker'ini gördünüzmü?
[/QUOTE]

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

Erdal HocaÇevrim Dışı

Özel Üye
[C]2,3,10749[/C]
İl: Mugla
Erdal HocaÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 02 Mayıs 2008 07:25
Ben de teşekkür ederim Buğra.... Stickerların daha fazlasını Refet Bey'den temin edebilirim.

Buluşma konusuna gelice...Bundan önceki İstanbul toplantısıyla çakışmıştı..4 Mayıs buluşması ise çok ani LOL ve kısa aralıkta oldu. Dershanede çalıştığım için hafta sonu çok daha fazla yoğun oluyoruz. Gelmeyi de çok istiyorum.

Şimdilik belli değil,işleri ayarlayabilirsem mutlaka katılırım. Haberleşiriz.

Saygılar,

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 02 Mayıs 2008 09:18
Erdal Hocam, Sticker için başta size sonrada bize ulaştıran Buğra Kardeşime teşekkür ederim.Fazlasını isteriz neden olmasın?4 Mayıs Buluşması kısa ve ani oldu doğrudur.İlk buluşmaya katılamayan arkadaşlardan gelen yoğun talep nedeniyle yapmak zorunda kaldık.Tabi bir düzene sokacağız.Yıllar sonra ortaya çıkan buluşmaya olan ilgiyi soğutmamak için düzenleyelim dedik. Sizin ve Fatih hocanın katılmanızı dört gözle bekliyoruz.pilatin2008-05-02 11:07:31

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 10:24

4 Mayıs 2008 Pazar
II. Muğla Buluşması gerçekleşti.Yerel basının ilgi gösterdiği Muğla'daki akvaristlerin buluşması Muğlalılar tarafındanda ilgi çekiyor.Yerel Basın bu aktiviteyi hem gazete hemde tv haberi yaparak bizlere destek veriyor.Buradan Muğla Hamle Gazetesi ve Hamle Tv'ye ve Badem Cafe'ye desteklerinden dolayı teşekkür ederim.Diğer resim ve Tv Haberinin videosunu en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım.
pilatin2008-05-13 10:26:57

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 10:43

İbrahim abi, ağa gibi çıkmışsın valla:)

Teşekkür Edenler: [T]9253,pilatin[/T]

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 10:47
[QUOTE=bugrakorkmaz]

[/QUOTE]
LOL Tam ortada olunca ağa gibi olduk değilmi?

asilsoylum48Çevrim Dışı

asilsoylum48Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 14:12
   selam arkadaşlar ben Muğla Merkezden Mustafa foruma yeni üye oldum bundan sonra sık sık görüşürüz umarım.Tongue

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 15:30
Hoş geldin Mustafa.Formda yenisin ama tecrübelerini biliyoruz.Katkılarının olacağı kesin.Görüşmek üzere.

ori4248Çevrim Dışı

ori4248Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 15:35
Mustafa abi hoş geldin aramıza... Hoş zaten aramızdaydında... :) Olsun genede hoş geldinHugHugHugThumbs%20Up
Evet gazetedeki ve tv deki  haberi ben bile görmeden çok insandan tepki aldım. Bu gerçekten çok güzel bir olay. Bence bu ilgi giderek ve katlanarak artacak. Yeterki bizlerde çevremizdeki akvaryum severleri davet edelim. Ve şunu çok iyi biliyorum ki akvaryum forumu takip eden bir çok Muğlalı var. Lakin bu buluşma forumlarının listede bulunması zor ve fazla dikkat çekmiyor gibime geliyor. Bence bu yüzden tanıdıklarımızı bu konu üzerine davet etmemiz gerekecek. Tabi bu benim fikrim.
Saygılarımla...
ori42482008-05-13 15:42:59

asilsoylum48Çevrim Dışı

asilsoylum48Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 15:43
[QUOTE=pilatin]Hoş geldin Mustafa.Formda yenisin ama tecrübelerini biliyoruz.Katkılarının olacağı kesin.Görüşmek üzere.[/QUOTE]

Teşekkürler İbrahim ;Senin bu buluşmaları düzenlemek için gösterdiğin yoğun çabayı dikkatle izliyor ve seni taktir ediyorum bu arada resimlerden diğerlerini de atarsan sevinirim.Aranızda olmak çok güzel en kısa zamanda daha fazla katılımın olduğu toplantılarda görüşebilmek ümidiyle Selamlar,sevgiler&saygılar.....Mustafa ÖRNEKClap

ori4248Çevrim Dışı

ori4248Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 15:43
Tongue[QUOTE=bugrakorkmaz]

[/QUOTE]

LOL 
İbrahim Ağa kulağa hoş geliyor  Clap
ori42482008-05-13 15:48:24

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 13 Mayıs 2008 16:11
[QUOTE=ori4248]Tongue[QUOTE=bugrakorkmaz]

[/QUOTE]

LOL 
İbrahim Ağa kulağa hoş geliyor  Clap
[/QUOTE]

Boş verin Ağayı.
"Gelen ağa giden paşa,
Attılar bizi ataşa"LOL 

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 15 Mayıs 2008 11:22
 4 Mayıs 2008
II. MUĞLA AKVARİSTLER BULUŞMASI

Sağdan sola doğru :Mutlu YILMAZ (mutlumuğla), Orhan ŞAHİN (ori4248), Engin ALAGÖZ, İbrahim PİLATİN (pilatin), Caner abi (45caner), Buğra KORKMAZ(buğrakorkmaz), Uğur 

Sağdan sola doğru :Engin ALAGÖZ, Mustafa ÖRNEK(asilsoylum48), Uğur, Orhan ŞAHİN (ori4248), Mutlu YILMAZ (mutlumuğla), İ brahim PİLATİN (pilatin), Asım ALKAYA, Bilent SER(bilentser)
 Üst sıra soldan sağa doğru: Asım ALKAYA, Uğur, Buğra KORKMAZ(buğrakorkmaz), Mustafa ÖRNEK(asilsoylum48)
Orta sıra: Engin ALAGÖZ, Ben deniz İbrahim PİLATİN (pilatin), Bilent SER(bilentser), Mutlu YILMAZ (mutlumuğla) ve Orhan ŞAHİN (ori4248).

Yine resimlerimizi çeken Basın Danışmanımız Hüseyin ATILGAN Kardeşimiz var.Çok yakışıklı olduğunda pek resimlerde yer almıyor.LOLAma ben onun resmini  yinede ekleyeyim.Bu kıyağımı unutma.Bu arada Hüseyin Dede olmuş; gözü aydın olsunBig%20smile.
Resim çekimlerinden sonra aramıza katılan Levent DÜLGER, Pet City Oğuzhan ve Mehmet ,İnan Kardeşimiz vardı.İsimlerini hatırlamadıklarım olursa diğer arkadaşlar eklesinler.Hamle Tv'de yayınlanan haberide ilk fırsatta foruma ekleyeceğim.Katılım için herkese teşekkürler.Tabi en başta akvaryum.com'a teşekkürler.
pilatin2008-05-15 11:59:21

quatÇevrim Dışı

İl: Balikesir
quatÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2008 03:37
selam arkadaşlar bende marmaristen ali(quat) yaklaşık1.5 yıldır bu siteye üyeyim fakat sadece bitkili akv. konularına baktığım için muğlalı akvaristleri göremedim...şimdi bu saatte tesadüfen gördüm ve sevindim.ben bitkili akvaryumla ilgileniyorum eğer bi katkım olursa severek yaparım herkeze selamlar saygılar.