Muğlalılar

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Mugla
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2008 20:00
Hoş geldin Ali Bey.Yolun mutlaka Muğla'dan geçiyordur.Bekleriz.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

ori4248Çevrim Dışı

ori4248Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 03 Haziran 2008 10:41
Herkese merhaba...
Öncelikle Ali Abi hoş geldin aramıza. Ne kadar çok değişik türde akvaryum olursa olsun herkesin merak ettiği ve bilmediği şeyleri ancak  paylaşarak öğrenebiliriz. Mutlaka senden de öğreneceğimiz çok şey olacaktır. Hoş geldin aramıza...Hug 
Buluşma olduktan sonra baktım da yazan kimse yok. Neyse herkes bekleme içinde herhalde resimler ve buluşmalar için İbrahim Abiye çok teşekkürler.Clap
Bir  teşekkürde Hüseyin ATILGAN abimize yapmak lazım bütün Muğla belki de bu sayade bizlerden haberdar oldu. Herkezden çok iyi tepkiler aldım. Gerçekten bi teşekkürü hak ediyor. Clap
Bir diğer konu da buğra kardeşimizin yeni akvaryumu hayırlı olsun. Ben resimlerini gördüm gerçekten harika olmuş. İnşallah sağlıklı balıklar yetişecek... Kendisi çok emek verdi ve bence karşılığını aldı. Kutlarım Clap
Saygılar...

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2008 21:22
Öncelikle, tankımın kurulumunda emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.
Orhan kardeşim,Mustafa abim,Bilent ve İbrahim abim ve diğer tüm dostlara gönülden teşekkürler.Bunca koşturmaca ve beklemeden sonra akvaryumuma Bilent SER abimizden aldığım yavru krizalarımı koydum ve resmini koymam gerektiğini düşündüm.
Resim çok net değil ama, ilerleyen günlerde daha iyilerini koyacağım.

macmanemanÇevrim Dışı

İl: Denizli
macmanemanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2008 21:39
Selamlar,
ben denizli'de oturuyorum, ama babam muğla/ula kazasından. Muğlalı hemşehrilerim için güzel bir platform olmuş, emeği gecen herkese teşekkürler

ori4248Çevrim Dışı

ori4248Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2008 11:03
[QUOTE=bugrakorkmaz]Öncelikle, tankımın kurulumunda emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.
Orhan kardeşim,Mustafa abim,Bilent ve İbrahim abim ve diğer tüm dostlara gönülden teşekkürler.Bunca koşturmaca ve beklemeden sonra akvaryumuma Bilent SER abimizden aldığım yavru krizalarımı koydum ve resmini koymam gerektiğini düşündüm.
Resim çok net değil ama, ilerleyen günlerde daha iyilerini koyacağım.
[/QUOTE]

Kardeş bence çok harika olmuş. Balıklarla harika bir tanka sahip olmuşsun. Ve amacına ulaştığın için inan senin kadar mutlu oldum. Tekrar tebrik ediyorum. Birde o taşlara hasta oldum kardeş. Ayrıca sözüm söz bu tarafa yolun düşünce mutlaka haberim olsun nazarlığın benden.LOL Sağlıklı balıklar kardeşim...
Engin Bey hoş geldiniz. İnanın burada çok güzel paylaşımlar yapıyoruz Sizinde bir kolunuzun burada olması sizi bizlere daha yakın yapar. Yolunuz bu taraflara her düştüğünde mutlaka bekleriz. Bizler nacizane fikir alışverişi yaparak bu hobiyi en güzel şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Çünkü balıklar artık ailemizden birer birey oldular. Tekrar hoş geldiniz.Hug
Saygılar...
ori42482008-06-05 11:04:37

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2008 11:24
Buğra Dostum hayırlı olsun.Kayıpsız büyütmen dileğiyle. pilatin2008-06-05 11:28:06

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2008 13:32
Çok teşekkürler herkese.
Sağolun.Nazarlığımı isterim Orhan bilgine
;)[QUOTE=pilatin]Buğra Dostum hayırlı olsun.Kayıpsız büyütmen dileğiyle. [/QUOTE]

asilsoylum48Çevrim Dışı

asilsoylum48Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2008 18:25
      öncelikle tüm akvaryumseven dostlarımı saygı ve sevgi ile selamlıyor yeni gelen dostlara da hoşgeldiniz diyorum.
      Sevgili kardaşim Buğra yoğun uğraşların ve çabaların sonunda nihayet sana yakışan güzel bir akvaryuma sahib oldun tebrik ediyorum.akvaryumun harika olmuş aman maaşallah diyelim de nazar değmesinBig%20smile bu arada taşların da harika bilmem o taşlardan bize de düşer mi?LOL yoksa da canın sağolsun sevgili kardeşim.Bu güzel akvaryumun meydana gelmesinde bizim de küçücük katkımız varsa ne mutlu bize.ayrıca teşkkürü hak edecek kadar fazla birşey yapmadık kardeşim yeterki sen amacına ulaş gerisi önemli değil.Neyse bu güzel akvaryumunda balıklarına uzun ömürler diliyor,çok güzel nesiller yetiştirmeni temenni ediyorum.Tüm akvaryumsever dostlara  selamlar.(Buğracığım unutmadan şu bizim üyeliği de halledersen sevinirim.LOL teşekkürler Mustafa ÖRNEKLOL

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2008 12:32
O kayalardan bende istiyorum. Dalaman Çayı'ndan mı topladın? LOLpilatin2008-06-06 12:33:23

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2008 00:46
Çok teşekkürler abi,sağolun.Senin imza sorununu Erdal Hocama bildirdim.Ben en kısa zamanda tekrar ilgileneceğim bu ara işler çok yoğunlaştı.Malum turist geliyor sürekli:) bizede arıza çıkıyor:)
[QUOTE=asilsoylum48]      öncelikle tüm akvaryumseven dostlarımı saygı ve sevgi ile selamlıyor yeni gelen dostlara da hoşgeldiniz diyorum.
      Sevgili kardaşim Buğra yoğun uğraşların ve çabaların sonunda nihayet sana yakışan güzel bir akvaryuma sahib oldun tebrik ediyorum.akvaryumun harika olmuş aman maaşallah diyelim de nazar değmesinBig%20smile bu arada taşların da harika bilmem o taşlardan bize de düşer mi?LOL yoksa da canın sağolsun sevgili kardeşim.Bu güzel akvaryumun meydana gelmesinde bizim de küçücük katkımız varsa ne mutlu bize.ayrıca teşkkürü hak edecek kadar fazla birşey yapmadık kardeşim yeterki sen amacına ulaş gerisi önemli değil.Neyse bu güzel akvaryumunda balıklarına uzun ömürler diliyor,çok güzel nesiller yetiştirmeni temenni ediyorum.Tüm akvaryumsever dostlara  selamlar.(Buğracığım unutmadan şu bizim üyeliği de halledersen sevinirim.LOL teşekkürler Mustafa ÖRNEKLOL

[/QUOTE]

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2008 00:47
İbrahim abi, kayalar izmirden özel geldi valla:)Eğer devamı olursa söz aklımdasın;)Bizim buarada Namnam çayında olacak ama bakmam gerek.Bakınca haberdar ederim.
Saygılar.
[QUOTE=pilatin]O kayalardan bende istiyorum. Dalaman Çayı'ndan mı topladın? LOL[/QUOTE]

ZiyaretçiÇevrim Dışı

Ziyaretçi
ZiyaretçiÇevrim Dışı
Ziyaretçi
Gönderim Zamanı: 15 Haziran 2008 11:11
Merhaba Muğla sakinleri,
Mutlulukla belirtmek isterimki, balıklarımdan biri ağzına yumurta aldı:)

baranÇevrim Dışı

baranÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 15 Haziran 2008 11:33
Herkese günaydın
Bende Muğlanın fethiye ilçesindenim bu arada fethiye'de bulunan var mı?

pilatinÇevrim Dışı

Özel Üye
pilatinÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2008 09:55
[QUOTE=bugrakorkmaz]Merhaba Muğla sakinleri,
Mutlulukla belirtmek isterimki, balıklarımdan biri ağzına yumurta aldı:)
[/QUOTE]
Buğra Dostum hayırlı olsun. Maşallah.İnşallah yavrularıda görürüz.