ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
asilsoylum48
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
29 Temmuz 2008 18:06
Toplam Mesaj:
3 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
mustafa örnek
Doğum Tarihi:
13 Haziran 1970
İl:
Mugla
Meslek:
serbest muhasebeci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[IMG]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/48454.jpg"[IMG]

SON 3 MESAJI

Muğlalılar
      öncelikle tüm akvaryumseven dostlarımı saygı ve sevgi ile selamlıyor yeni gelen dostlara da hoşgeldiniz diyorum.
      Sevgili kardaşim Buğra yoğun uğraşların ve çabaların sonunda nihayet sana yakışan güzel bir akvaryuma sahib oldun tebrik ediyorum.akvaryumun harika olmuş aman maaşallah diyelim de nazar değmesinBig%20smile bu arada taşların da harika bilmem o taşlardan bize de düşer mi?LOL yoksa da canın sağolsun sevgili kardeşim.Bu güzel akvaryumun meydana gelmesinde bizim de küçücük katkımız varsa ne mutlu bize.ayrıca teşkkürü hak edecek kadar fazla birşey yapmadık kardeşim yeterki sen amacına ulaş gerisi önemli değil.Neyse bu güzel akvaryumunda balıklarına uzun ömürler diliyor,çok güzel nesiller yetiştirmeni temenni ediyorum.Tüm akvaryumsever dostlara  selamlar.(Buğracığım unutmadan şu bizim üyeliği de halledersen sevinirim.LOL teşekkürler Mustafa ÖRNEKLOL

Muğlalılar
[QUOTE=pilatin]Hoş geldin Mustafa.Formda yenisin ama tecrübelerini biliyoruz.Katkılarının olacağı kesin.Görüşmek üzere.[/QUOTE]

Teşekkürler İbrahim ;Senin bu buluşmaları düzenlemek için gösterdiğin yoğun çabayı dikkatle izliyor ve seni taktir ediyorum bu arada resimlerden diğerlerini de atarsan sevinirim.Aranızda olmak çok güzel en kısa zamanda daha fazla katılımın olduğu toplantılarda görüşebilmek ümidiyle Selamlar,sevgiler&saygılar.....Mustafa ÖRNEKClap

Muğlalılar
   selam arkadaşlar ben Muğla Merkezden Mustafa foruma yeni üye oldum bundan sonra sık sık görüşürüz umarım.Tongue

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.