ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ozan26
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
21 Eylül 2014 04:55
Toplam Mesaj:
71 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ozan Yalçın
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Eskisehir
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Ozan Yalçın

SON 10 MESAJI

Sonunda Akvaryumu kurduk :) Yeni video
Hayırlı olsun güzel görünüyor jebodan memnunmusunuz şimdilik sesi su sızdırması gibi.
Çerkes Akvaryumu
Merhaba akvaryumunuz guzel olmuş sağlıklı balıklar bende de 100 lıtrelık bır akvaryum var bende sobo şelale filtre kullanıyorum sizinki gibi suda pislik olmuyor ama su bulanık kalıyor sızde aynı sorun var mı acaba?alpino242013-08-18 17:04:54
sarı prenses - demasoni 170 lt yeni foto ve video
Merhaba öncelikle balıklarınız çok guzel lifetech in ses sızdırma gıbı sorunları varmı ve o cama yapıştırdıgınız ne tür bişi yemmi acaba o
Jebo kullanicilari
Faturayı nasıl etkılıyor 100lt lık akvaryuma fazla yada az gelme gibi bi durum olurmu 
Jebo kullanicilari
Yeni akvaryum aldim ve sp beslemek istiyorum dis filtre olarak jebo dusunuyorum akvaryum hacmi 100lt jebo da ses ve sizinti sorunu oluyormu bilgi veririseniz sevinirim.Tesekkurler
Lifetech dış motor
Peki akvaryumun altına strafor koymak gerekiyormu bazı kişilerden duydum gerekirse ne faydası oluyor..
Lifetech dış motor
Teşekkürler akvaryumcu bi abiden alıcam 2. el temiz diyor bi sorun olmaz herhalde 
Lifetech dış motor
Merhaba yarın yenı akvaryum ve dış motor alıyorum.Akvaryum 200lt hem dış hen şelale filtre(sobo)koymayı düşünüyorum bi sıkıntı olurmu.Lifetech marka motorlar nasıl yardımcı olursanız sevınırım
Sarı prensesler için akvaryum hacmi
120 litrede yavru almamda sıkıntı olurmu splerle en uygun balık türü ne peki?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.