ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
EfeKizi
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
549
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
10 Saat 53 Dakika önce
Toplam Mesaj:
409 [2.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
369 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Burçay Çağlayan
Doğum Tarihi:
12 Ocak 1993
İl:
Istanbul
Meslek:
Muhasebeci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Burçay Çağlayan “for goodness sake mr.ali rıza, let's not let the taste of our mouths to deteriorate”

SON 10 MESAJI

Yeni Kurulum
[QUOTE=ArifhbsAquatics]Jack Dempsey’ler (çok sert bir tür), guramiler, acaralar, scalareler, canlı doğuranlar, coryler… O kadar uyumsuz türler ki! Hacim için de çok dolu bir sayı; fazlasıyla tehditkar ve huzursuz edici malesef. Doğru bir karma yapılmazsa (çok kez tavsiye verildi) bu cümbüşün sonu karakolda biter.[/QUOTE]

Bugün Blue Akara hariç ( bebekten büyüttüm o iki taneyi vermeye kıyamadım ) bütün cichlitler Akvaryumcuya hibe edildi
Artık sadece canlı doğuranlar, guramiler ve iki melek kaldı o kadar 😌
Karakolluk ederse iki Akara edecek 😆
Minik Lepistes Akvaryumum
Dişi Lepistes doğumdan sonra neden ölür❓
Dişi Lepisteslerim doğumdan sonra ölüyor neden acaba iki tanesi böyle oldu diğerleri şükür yaşıyor[EDIT]EfeKizi,2024-05-28 20:47:30[/EDIT]
Güncelleme

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/241280/280520241444341.jpg[/IMG]
Bebişler bile var [EDIT]EfeKizi,2024-05-28 14:44:13[/EDIT]
Akvaryum Kuruyorum Tavsiye Gerek ?
Hayırlı olsun
Bitkili lepistes olabilir
İç filtre- yeterli çıkışı yüzeye verirseniz oksijen sağlar ısıtıcı önümüz yaz havalar soğuk olduğu zaman temin edebilirsiniz
Işık var mı bilmiyorum ama onu da alınca pek bir şeye gerek kalmıyor
Yeni Kurulum
Balıklar da insanlar gibi anlaşılan uyumsuz olsak da yaşadığımız alanı uyumlu hale getirebiliyoruz.
Çok tepki çeken paylaşımları oldu türler olsun akvaryum dizaynı olsun bazen de gönlümüzden geçeni yapmak gerekiyor demek ki. Eskiden çok ellerdim akvaryuma başladığım zaman şimdi kaderine bıraktım dip çekimi yok sadece eksilen suyu dolduruyorum sadece mama konusunda hassasım en kaliteli çeşitli mamaları veriyorum belki de böyle olması gerekiyormuş iki aydır asla ve asla hiçbir sorun olmadı ne birbirlerini yediler ne de kavga ettiler eş tutanlar yumurta dökenler oldu demek ki bazen akışına bırakmak gerekiyormuş not: tavsiye değil[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/241280/250520241244241.jpg[/IMG][EDIT]EfeKizi,2024-05-25 12:49:18[/EDIT]
Akvaryum'a Koyduğum Balıklara Yapışıyor
[QUOTE=Buğra.B]Kardeş derdim kumu çıkarmak değil,
Orda ben kum niye bulaşıyor dedim sadece

Evet yıkadım 3 ay oldu herhalde bide açtığım konuya bakarak yazdınız demi [/QUOTE]

Hem yardım istiyorsunuz hem de üslubunuz ilginç 🤨
Tavsiyeleriniz Bekliyorum…
İmkanınız varsa pembe taşları çıkarın Sağlı sollu kumun rengine uygun kayalardan bir dekorasyon yapabilirsiniz kayaların arasına da gönlünüze göre istediğiniz bitkileri seçin yüksek ışık ve bakım gerektirmeyen bitkilerden olsun daha kolay olur güzel bir şey çıkar eminim hayırlı olsun
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/241280/130520241920201.jpg[/IMG]

Cinsiyetleri belli midir acaba?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.