ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
agulgun
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
6
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
18 Ekim 2010 21:26
Son Ziyaret:
27 Aralık 2020 17:26
Toplam Mesaj:
437 [0.12 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
1

BİLGİLER

Ad Soyad:
Abdullah Gülgün
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Adana
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/100363.jpg[/img] Zenginliğin ölçüsü 'Şükür' dür.

SON 10 MESAJI

Güney Amerikaya İlk Adımlar
Ömer hayırlı olsun yeni kurulumun. Değişiklik iyidir. Takip edeceğim güzel bir konu olmuş eline sağlık.
210 60 60 YAPIYOR RESİMLER SYF1 DE
Hayırlı olsun Allah utandırmasın.

Leptosoma Black Bee
[QUOTE=omardaing]Beklemedeyiz [/QUOTE]

Ömer haklısın kardeş unutmuşum  buyrun resimler burada
Leptosoma Black Bee
[QUOTE=Foai]Balıklar güzel, arkadaki amazon tabir ettiğiniz ama cryptocoryne olan (Asya) bitki daha da inanılmaz. Güncel resimleri var mı? [/QUOTE]

Var tabiki, sizin için akşam yüklerim 
Leptosoma Black Bee

Akvaryum :  150x60x65h Bombeli Pet Garden
Canlılar: Leptosoma Black Bee, L144 Kısa kuyruk, Elma Salyangozu
Bitkiler: Anubias Barteri, Amazon
Malzemeler: Eheim 2080 Dış Filtre, Tabanda mercan kumu
Akvaryum Bakımı:Haftada bir %30 Su değişimi
Kullanılan Yemler: Tetra Pro Vegetable, Sera flora, Tetramin,Terta Discus ve ara sıra grindal ve frozen blood worm
Kullanılan İlaçlar ve/veya Katkılar: Yok
Su değerleri: 7.5 Ph

Birbuçuk sene evvel Giresundan Haldun beyden 3cm yavru olarak aldığım balıklarım artık damızlık oldular ve beni yavruya doyuruyorlar. Tanganyika balıklarından hak ettiği değeri ve ilgiyi görmediğini düşündüğüm bu canlıları çok büyük keyfle besliyor ve seyrediyorum.
Sizlere de iyi seyirler. Lütfen (içinizden de olsa)Maşallahlarınızı eksik etmeyin.

[VID]http://www.youtube.com/watch?v=5hZXuWXwZuU&feature=youtu.be[/VID]agulgun2014-11-28 21:01:51
Karides tankım
Karideslere fısıldayan adam 
Karides tankım
[QUOTE=kazım_öcaldı]Hacım eyvallah.Yavru alırsam yavru almışsın demektir:)

[/QUOTE]

Hocam zihnimi mi okuyorsun ne 
Karides tankım
Hocam hayırlı olsun. Karideslerin rengi de formu da harika. İnşallah büyüyüp yavruların da görürüz.
Adana Akvaristler Derneği ( A C A D)
[QUOTE=omardaing]Gözümden kaçmadı ağabey 7. maddeyi de okudum. O madde çoğu dernek tüzüğünde bulunan standart bir madde. Ayrıca dernekte 5-6 ayrı ayrı türlerden /1 tanganyika, 1 malawi, 1-canlı doğuran, 1 bitki gibi) akvaryumlar kurulacak, bu akvaryumların ilk amacı Derneğe okullardan gelecek olan öğrenci kardeşlerimize hobi hakkında bilgi vermek olacak. Ayrıca buarada fazla yavru olursa ihtiyacı olan  derneğin bir ihtiyacını karşılamak suretiyle yine dernek üyesi bir petshopa verilecek. Yine tatile giden üyelerimiz akvaryumunun masrafını karşılamak kaydıyla balıklarını bırakabileceği akvaryumlar kurmak gibi düşüncemiz vardı. Bu madde bu amaçla konuldu.
Seninle çok uzun zamandır tanışıyoruz, nasıl bu zamana kadar bu hobiden kazanç anlamında hiç bir beklentim olmadıysa bundan sonra da olmayacaktır. Eğer hobiyle ilgili ufacık bir ticari faaliyete girsem öncelikle buradaki ve dernekteki yöneticiliğmden ayrılırım. 
[/QUOTE]

Ömer kardeşim, sen beni ben seni biliyoruz sorun yok. Benim algım o yönde oldu. Yani hem ticari faaliyet yok hem var gibi anladım. Bu mesajları sana hitaben yazmamın nedeni de uzun zamandır birbirimizi tanıdığımız ve yanlış anlamayacağımızı düşündüğüm içindir.
İyi geceler.
Adana Akvaristler Derneği ( A C A D)
[QUOTE=omardaing]Facebook'um olmadığı için ne oldu ne bitti bilmiyorum. Hobinin varolabilmesi için hem akvaryumcu hemde akvarist mutlaka olmalı. Dernekte ticaret yapılacaksa amaçlanıyorsa zaten bende yokum. Dernek ve ya dernek üyeleri petshopların işini yapmaya kalkışmamalı. Tam tersine akvaryumcularla birlikte hareket edilmeli, zaten tanıdığım akvaryumcuların hepsi dernek üyelerine indirim, derneğe katkı gibi aktivitelerde bulunacaklardır. Derneğin ticarileşmesi durumunda vergi dairesinde çalışan bir dernek üyesi olarak bu durumda derneğin ticari işletme mükellefi olması için ilk benim işlem yapacağımda bilinmesini isterim.
Dernek ticaret için kullanılmamalı. Derneğin amacı Adanalı akvaristlere sabit, güzel buluşma noktası sunma ve hobinin Adana'da yayılması olmalı. Ticaret yapmayı düşünenler facebook'ta farklı mecraları, sitemizdeki ilanlar bölümünü ve sahibinden.com, gittigidiyor.com,sanalpazar.com gibi ilan sitelerini kullanmalı.
 
[/QUOTE]


Ömer merhaba,
Dernek sekreterinin ve yönetim kutulu asil üyesi olarak senin derneğin gelirleri bölümünün 7 . maddesi gözünüzden kaçmış anladığım kadarıyla. Dernek bunu yapamaz ya da yapmasın demek istemiyorum ama herkese eşit mesafede ve açık net ilkeler üzerine kurulması derneğin imajını ve sürekliliğini pekiştirir.
[QUOTE=Yusuf Tanrıverdi]Gerekli İhtiyaç Listesi

Masa ve Sandalye (Takım), İhtiyaç fazlası çekyat & kanepe
Kitaplık (Balık ansiklopedileri), Posterler, 
Mutfak İhtiyaçları (Çay seti, Su Sebili vs. ), Buz dolabı, 
Bilgisayar yazıcı, Elektrik kablosu, priz, 
Akvaryum profilleri için demirci tanıdık, Cam (6-8 milim) 

Sizin eksik yada fazla gördüklerinizi de Siz belirtiniz, dernek kurulu ama şu an boş maalesef

Dernek İçin Yapılanlar

Vergi numarası alındı, 
Banka hesabı açıldı, Makbuz hazır gün bekleniyor, 
Üye kartları, 
Elektrik aboneliği (proje), 
Derbis üyeliği tamamlandı, 
Logo, kaşe tamamlandı, 
Kira+aidat, Pimapen kapı, Tavan

Dernek hiç bir çıkar gözetmeden kuruldu, dernek adı altında herhangi bir ticari faaliyette bulunulmayacaktır, dernek herkese hitap etmeyebilir, kimseyi derneğe zorla üye de yapmıyoruz, bu gönül işi, gelmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz, ben şunla konuşmuyorum o yüzden gelmem, şu kişi olmasın, bu kişi olmasın gibi şeylere yer vermeyelim. Derneğe üye olan arkadaşım gelsin eleştirsin, görüşlerini paylaşsın ama "DERNEK ÜYELERİ" hem derneğe üye olmayıp hemde derneği kötülemeyelim. Varsa bir sıkıntı hayatta hallolmayacak hiç bir şey yok, İhtiyaç listesi şimdilik budur arkadaşlar, hep birlikte bu derneği ayakta tutalım. / MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

Dernek İletişimi ve bilgi almak için Arif Muş 0532 404 81 61 Mehmet Şahan 0530 526 66 33
Yusuf Tanrıverdi 0544 249 17 58

(ACAD) Akvaryum Canlıları Yetiştirici ve Akvaristleri Derneği

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER
1-BAŞKAN ---------ARİF MUŞ 2-BAŞKAN YRD.-----ANIL YILDIR 3-SEKRETER------YUSUF TANRIVERDİ 4-SAYMAN------GÖKHAN ERKEK 5-ÜYE----- HAKAN İNNEPLİ 6-ÜYE-----ÖMER KAYA YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER 1-BAŞKAN-------MEHMET ŞAHAN 2-BAŞKAN YRD.-----KADİR ELİBÜYÜK 3-SEKRETER-------MEHMET ÖZDEMİR 4-SAYMAN------HÜSEYİN KERSE 5-ÜYE------UFUK AYVACI 6-ÜYE-----AHMET KÜÇÜK
DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER 1-HAKAN MANAV 2-HÜSEYİN HİLMİ SÜMBÜL 3-RECEP KAHRAMAN
DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER 1-MURAT KAHRAMAN 2-MURAT ÜNAL 3-ALPER GÖÇENER
DİĞER ÜYELER 1-HÜSEYİN DURNA 2-OĞUZ YİĞİTSÖZLÜ 3-LEVENT ÇOLAK 4-M.KEMAL ÖZBARUT 5-BARIŞ CAN KIZILATEŞ
 
Toplam: 23 üye


[/QUOTE]

[QUOTE=Yusuf Tanrıverdi]
Dernek üye aidat miktarı ve derneğin gelir kaynakları

 [/QUOTE]


agulgun2014-06-15 23:31:20

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 347 Online Kullanıcı, 189 Üye

Online Kullanıcılar

Pacific, xSHUSHx, Ayhan K., hoca0666, alfalemur, aXarayli, ferhattt, AquaAqua, tdsaquatics, rifai, Sevketvarol, kray, berkinank, seyfullah, ercansever17, semihaltiparmak, independent, Huseyintopcuoglu, şansal, TURAN03, Formicasmind, BoraBerkol, yasinenes, isaKAYA, Ahmet55, biacar, OguzDEMIR, devko, tablet, SelmanTaskin, indianaconz, memos, Melih Arslan, burakaksoy1903, selfish, AliEfeCin, voltran, oguzburcin, ezzalisi, Supervenenis, gökhan aslan, gokhancinar, CanSanliturk, Avcoskar, capp, bymurat06, ngerekli, Mrtypc, Serkanjb, bytrmrt, dumlu1923, tian, MurathanM, wmelontr, laxalata, gyunda, Cengizhan06, gorkemyoldas, Kınayu, umitakbas, Mehmetpoad, vetet, FiratOzcan, Berkant, Splendor, trakyaliakvarist, mustafa121212121, CagriTURK, brsyc, degisikakil, sonerbwt, ayhan2626, Leonthe pro, msurucu, Hoper, Fatih ÇE, HarunYldrm, motie, HardScape, a.gumrah, Ejder Günaydın, bayram11, CNYTYLMZ, Ugur79, -doctore-, senolerdivan, gurkangul87, AHZ, bbkaya06, ONRAYDN, bjk3483, rccol, BadWolf, Kagan, Miller, MiSoSiKiaN, Kunan, Zenar, SCORPION_79, BAHADIR_71, Baranmeng, BaWaiShi, mkale, Mikail Erdoğan, DeviLLe, MEID, Espramour, ternapi, Starion, eyupburak, tomtombala, Onurdem78, oceanmist, Barocka, raufzafer, ademakci, alisbht, erkanmazici, Rudas, Green terör, ikola, tolgama, WaveRider, sbilgic82, inatci37, korhanp, lojistisyen, derartikel, ozkan61, balıkhastası, alpkim, psykhe, W3RMİDON, Bilom34, gkhnbl, ALPDEM, ak43, sinan3805, MertBüyükbakır24, Mekkk, harunf, Neothauma, tolga, diaslayt, cengizm215, tayyaar, EXPER, mutlubaba, firatinn, suslu_78, Adnanyum, Nahola, B U N D Y, Meysera, mandı, Erten, fahrettin, serhancalik, cmertarat, Tülek, ömerözkan, gattar5050, MetinSungu, Deadstrike, Yldz06, giyotyn, Mesut.39, Halil Yücel, Closer, erdoganaa, kaminari19, Onurbaki, Cozydoras, Bora Bey, Brdk64, Fatih Özirkin, Piyanist., Dextra, Emrejder, ergun.karaca, drersayan, Slymn-pyrz, agbaglama, Dreamcometrue, can012, crossbrhn, Carl, Altispinoza, Barbarouge, 35kaan,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.