ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
nightmareo
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
198
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
01 Mayıs 2006 18:41
Son Ziyaret:
14 Ocak 2017 08:56
Toplam Mesaj:
502 [0.13 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
29 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
2

BİLGİLER

Ad Soyad:
İsmail Hakkı ERDOĞAN
Doğum Tarihi:
19 Nisan 1984
Yaş:
32
İl:
Bursa
Meslek:
Finans
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

İsmail H. ERDOĞAN Leptosoma Jumbo Kitumba & Ornatipinnis & Similis & Ocellatus Gold & Signatus & Meleagris & Macrops Red Ndole & Yellow Snake Skin Lepistes & Cüce Vatoz

SON 10 MESAJI

Biolife Filtre Mi? Dış Filtre Mi ?
Filtre işe yaramaz demek ve tavsiye edenleri "para almakla" suçlamak etik değil. Üslubunuz için sizi uyarıyorum. Burası suçlama, iftira atma yeri değil, yardımcı olma yeri.
İlaç Satın Almalı Mıyım?
20 litreye 5 ml kukllanımı vardı diye hatırlıyorum. Yaklaşık olarak aynı atmışsınız, hiç bir sorun olmaz. Elinizdeki ürünler ilaç değil. İçiniz rahat olsun. Akşam da uygun oranda nitrivec koyabilirsin. Filtrelerin çalışsın. Akvaryuma nitrivekle birlikte balık ekleyebilirsin.
İlaç Satın Almalı Mıyım?
Üzerinde kulanım klavuzu var. Önce aquatanı ekleyin. Aksama da nitrivek' i
Biolife Filtre Mi? Dış Filtre Mi ?
Biolife pipo ile kıyaslanabilecek standartlarda. Ürünü kötülemek istemiyorum akıllıca dizayn edilmiş, olumlu kullanıcı yorumları olan bir filtre. Bir dönem bende kullandım. Fiyat/performans olarak değerlendirilirse bence pipo daha mantıklı geliyor. Dış filtre ile kıyaslamak pek de doğru olmaz diye düşünüyorum. Ancak mini dış filtrelerinde hacmi küçük olduğu için, fazla balıkta, büyük hacimde onlardan da istenilen verimi alamayabilirsiniz. Ben dış filtreye ilave olarak pipo yada ikame olarak düşünürsek biolife filtreyi beraber kullanmaktan yanayım.
İlaç Satın Almalı Mıyım?
Merhaba Sera aquatan suyunuzu hazırlamak için. Ancak biyolojik döngü, bakteri kültürü denilen seyin oluşması için en güzel ve kestirme yok sera nitrivec eklemek. Siz suyu 3 gündür çalıştırdığınız için klor sorununuz kalmamıştır, dolayısı ile Aquatan almanıza gerek olmayabilir. Ama nitriveci mutlaka tavsiye ederim. Nitrvecten bir kaç gün sonra balık ekleyebilirsin. Ben ise her iki ürünü kullanıyorum.
Sera Nitrivec(Yararlı Bakteri Kültürü) 50ml. - 13 TL
Sera Aquatan 100ml 16 TL
L144 Longfin Blueeye Üretim Projesi
Maşallah setiniz harika olmuş. Bölme yerine 4 delik 1 sump olması sistemi daha pratik hale getiriyor. Benim merak ettiğim sistemin size maliyeti ne oldu?
2. Vatozum Da Öldü
İlave olarak aynı zamanda vatozlarıda beslemeniz gerekmekte. Onlar içinde yemler var, sadece yosun yerler diye düşünürsen aç kalırlar.
Yasmut Şikayet
Tunç bey siz olayı yanlış anladınız, yada bakış açınız da farklılık var. Ben şikayetin yersiz olduğundan bahsetmedim, yada Tunç beyin savunmasını yapmıyorum. Mesajımı okursanız tekrardan bundan sonra sipariş vereceklerin muhtemel karşılaşacakları sorun olduğunu belirtiyorum. Ona göre sipariş verin, zaman probleminiz varsa bu süreçleri tekrar yaşamayın diye.
Yasmut Şikayet
Sonuna kadar haklısınız Murathan Bey. Böyle olmaması gerekiyor. Ben bundan sonra sipariş vereceklere tavsiye babında siparişleri geç gönderiyor. İnşallah Tunç bey bu konulardaki şikayetleri çözüme kavuşturur bizde hobiciler olarak bu ürünleri kullanmaya devam ederiz.
Yasmut Şikayet
Tunç bey ar-ge anlamında bu hobiye gönül vermiş nadir hobicilerden. Benimde kendisi ile alışverişim oldu, geç gelmesi harici sorun yaşamadım. Ürünlerinin de gerçekten kaliteli olduğunu söylemek istiyorum. Kendisi çok fazla hobiye özel işlerinden dolayı vakit ayıramadığını söylemekte. Geri dönüş ve kargolama süreci yavaş işlemekte. Aynı zamanda bazı ürünleri ise sipariş sonrası ürettiğini ve bunun da zaman aldığını duymuştum. Yani sipariş verecek arkadaşların kargosunun geç geleceğini bilerek sipariş vermesini tavsiye ediyorum.

GÜNCEL 100 TANITIM

-
-

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,372,496 Mesaj
  • 351,272 Konu
  • 91 Forum
  • 118,588 Forum Üyesi
  • 1,341 Özel Forum Üyesi
  • 26 Kıdemli Akvarist
  • 2,401 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.