ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
nightmareo
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
227
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
01 Mayıs 2006 18:41
Son Ziyaret:
4 Saat 28 Dakika önce
Toplam Mesaj:
532 [0.13 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
59 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
İsmail Hakkı ERDOĞAN
Doğum Tarihi:
19 Nisan 1984
Yaş:
32
İl:
Bursa
Meslek:
Finans
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

İsmail H. ERDOĞAN Leptosoma Jumbo Kitumba & Ornatipinnis & Similis & Ocellatus Gold & Signatus & Meleagris & Macrops Red Ndole & Yellow Snake Skin Lepistes & Cüce Vatoz

SON 10 MESAJI

Adı Ne Onun?😄
Hava musluğu yada vana olarak adı geçer. 1 TL civarında. Aşağıda örnek olsun diye link veriyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/mec-hava-hortumu-muslugu-vana-tek-li-267248133[EDIT]nightmareo,2017-02-20 17:50:45[/EDIT]
Dip Temizleyicisi Hakkında
Pilli dip süpürgeleri boşuna para vereceğiniz, faydasından çok zararı olan ürünlerdir. Bunu eğer ki dip çekimini pilli dip süpürgesi ile yaparım, bu şekilde su değişimi yapmam diye düşünüyorsanız yazıyorum. Sizin alacağınız pilli dip süpürgesi kumu eşeleyip, akvaryumun içine atıkların dağılmasını sağlayacak. Eğer dip çekimi düşünüyosanız yukarıda ilk resimde paylaşılan ürün, yada muadili ürün sizin işinizi daha iyi görecektir. Bunu DIY olarakta yapabilirsiniz.
Hagenimin İçinde Kum Boyutunda Demir Parçaları ...
Hagen kum, yapısı itibariyle içerisinde demir barındıran bir kumdur. Bende de aynı kumu kullandım ve mıknatisi koyduğum zaman kumu çektİği ve haraket ettirdiğini gözlemledim. Yani demem o ki eğer kumunuz orijinal ise satıcının sucu olmayabilir. [EDIT]nightmareo,2017-02-20 12:53:13[/EDIT]
Biolife Gerçekleri
5 yıldır su değiştirmiyorum demek, eksilen suyu ilave etmiyorum demek farklı şeyler. Su değişimi yapmıyorum demek, yani hepimizin bildiği, herhangi bir şekilde akvaryumdan su çekip yerine taze su koymuyorum demek. İllaki buharlaşma ile eksilen suyu ilave ediyordur. Bir üyemizin dediği gibi devamlı yeni hesaplar üzerinden biolife savunur yazılar/başlıklar açıldığı ile ilgili şikayet ediliyor, bende artık devamlı bu ürünü kötülemek için yazılan, açılan başlıklar görmeye başladım, forum konu üretemez hale geldi de temcit pilavı gibi aynı şeyleri tekrar konuşur hale geldik. Artık sizce de bu konu gereğinden fazla irdelenip, hatta akvaryum.com tarihinde bir ürün için açılan rekor başlık sayısına ulaşmadı mı?
El Yapımı Pipo Filtre
Öncelikle yaptığın seyin fotoğrafını paylaşabilirmisin?
Bitkili Neo.multifascatus
Renklerini de baya koyultmuşlar, harika olmuş.
Vatoz Küpü Boyama
Vatoz akvaryumumdaki vatoz küplerini, estetik acıdan tek renk siyaha boyamak istiyorum. Bu konuda vatozların devamlı küpün basında, ve küpü emdiklerini de düşünürsek; ne ile boyamalıyım, yada boyamak sağlıklı olmazmı? Teşekkürler.
Diş Filtrenin Cikis Borusundan Gelen Moleküller
Hydor prime kullanmadım ama expre 500 modelinde aynı sorunu bende yaşadım, dirseklere dikkat edermisiniz. dirsekler yerine tam oturmamış olabilir, yada dirseklerden hava alıyordur. Akvaryumu biraz daha doldurup suyun altına almaya çalışarak deneyin.
Su Kaplumbağası
Betta düşünebilirsin. Çok farklı renkler ve varyeteler ile cezbedecek bir tür. Ancak en kötü ufak bir akvaryum al. Birazda moss ve bitki ile harikalar yaratabilirsin.
Su Kaplumbağası
İnsan sağlığına olumsuz etkilerinden dolayı su kaplumbağasının satışı yasak, bilgin olsun.

GÜNCEL 100 TANITIM

-
-

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,397,403 Mesaj
  • 354,429 Konu
  • 91 Forum
  • 120,036 Forum Üyesi
  • 1,348 Özel Forum Üyesi
  • 26 Kıdemli Akvarist
  • 2,738 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.