ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
baskabirsey
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Haziran 2020 19:51
Toplam Mesaj:
838 [0.17 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Mustafa Kutalp Kaplan
Doğum Tarihi:
08 Mayıs 1997
İl:
Antalya
Meslek:
ögrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Hesap Kapama
Merhaba arkadaşlar 2011 yılından 2014 yılına kadar aktif olarak forumda bir çok mesaj yazdım, bilgi verdim, bilgi aldım. Hobi ile ilgili bir çok şey öğrendim ama 2015 yılından beri forumu kullanmıyorum ve adımı internette aratınca bu sitenin çıkmasından rahatsızım. Dahası 2011 yılında bir ortaokul öğrencisi iken yazdığım bir çok girdi şu anda beni utandırıyor. :)
Forumun bir kütüphane olduğunu bilmeme rağmen hesabımı kapatmak istiyorum bunu nereden yapabilirim veya mesajlarımın hepsini nasıl silebilirim. Neredeyse foruma 3 yıldır girmediğim için işleyişi hatırlamıyorum. Bir çok şey değişmiş ne yapabileceğimi bilmiyorum biri bana yardımcı olabilir mi?
rottweiler
Şu bir ay boyunca hem sınav hem de taşınma işlerimiz var o nedenle bir yakınımıza verdik evleri bahçeli ve küçük çocukları var ikimiz için de en uygunu bu oldu. Hepinize teşekkür ederim.
rottweiler
18 yaşındayim haziranda yapılacak üniversite sınavlarının ikinci ayağına hazırlaniyorum. Stres doluyum. Sınavdan hemen sonra ailem şehir dışında villa tarzı bir siteye yerleşecek.

Annem ve kuzenim yürüyüş yaparken bir köpek yavrusu bulmuşlar köpek bir kutunun içinde ve sürekli ağlıyormuş işte kiyamamislar almışlar. Beni de çağırdılar veterinere gittik.iki ay yaş civarında %80 bir rottweile olduğunu öğrendik. Aşılarını yaptırdık, şu bu neyse eve geldik şuan için bir apartman dairesindeyiz balkonu tamamen ona ayırdık. Güneş görmeyen bir yer gündüz sıcak olmaz tamamen panjuru var. Her yeri gazete ile kapladik. Kutusu da var. Mümkün olduğunca yanında duruyorum ama iki saniye beni göremesin hemen ağlıyor. Ders çalışmam lazim yapacağım sanırım.
Daha önce hiç köpek bakmadık tecrübemiz yok rotlarin da sakat bir yani var ilgi ve tecrübe istiyor ne yapacam bilemiyorum. Daha ılımlı bir cins olsa belki derdim ama şuan zaten oldukça zor bir dönemdeyim ne yapacağımı bilemiyorum.
Bakacak mıyım, sahiplendirecek miyim, nasıl bakılır hiçbir fikrim yok.
Acil bir yardım eli gelir umarım.

Midas X Zebra kırması olur mu?
Olur ama olmaması tercihimiz.
Mangrow Kökü Akvaryuma Ekleme
Mangrow kökü eğer taze ise siz ne kadar kaynatırsanız kaynatın yine de bir miktar sararma olacaktır.
masa lambası
Yosun oluşumu artabilir ancak bana kalırsa yeterli gelir.
Balığın türü ne ?
İlk bakışta tam anlamadım ama kafa ve ağız yapısı olarak fh olması muhtemel. Fh dediğimiz balık sonuçta bir kaç balığın kırılması ile üretilmiş melez bir balık çok farklı form renk ve ebatta olabiliyor.
Sizce green terrör mü yoksa ateş ağızmı almalıyım ?
Tek çift gt bakılabilir ancak ateş ağız daha doğru bir tercih olur. Cenk Bildir2014-09-01 14:23:22
amerikan turleri
Amerikan türleri içinde ender sakin sayılabilecek türlerin ikis olan sajica severum birlikte bakılabilir. Akvaryum arkadaşları içinse, severum belki bir nebze daha orta sert amerikanlarla beslenebilir ama sajica için daha sakin akvaryum arkadaşları daha sakin türler olmalıdır.
Renksiz midas
Tekrar bakınca balık bana Paratheraps türlerinden biri veya melezi gibi geldi.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 20 Online Kullanıcı, 11 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.