ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
TSY06
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
46
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
26 Şubat 2015 21:19
Son Ziyaret:
06 Nisan 2019 16:03
Toplam Mesaj:
46 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Tuğrul Yurtsever
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Tuğrul Yurtsever

SON 10 MESAJI

Ozelyem Akvaryum Güvenilirmi
Özelyem; Ankara'da Keçiören'de gayet nezih bir mekanda hizmet veriyor. Mümkün olur ise yerinden almak, seçme imkanı yanında her türlü sorunuza da yanıt alabilmeniz açısından avantajlı olur. Fakat gitme imkanınız yok ise bendeki izlenimleri de öyle üçe beşe takılacak bir esnaf olmadıkları yönünde. Verdikleri sözün arkasında duracak, güvenilir insanlar olduklarını düşünüyorum. Fiyat açısından ise ne piyasanın üzerinde ne de altında satış yapıyorlar. Bu konuda da istikrarlı ve dengeli bir satış politikasına sahipler. Saygılarımla.
Yeni Kurulum Bitkili
Arka fon çıkınca akvaryum aydınlanmış, kendine gelmiş. Dekor ve balıklar ortaya çıkmış.
Güney Amerikan Akvaryum Kurulumu
Güzel demek eksik olur muhteşem olmuş. [:iyi:]Bence tankın dizaynı çok güzel. Beyaz kum da hoş bir kontrast yapmış. Ayrıca melekler de çok asil duruyor. Yerinizde olsam hiç başka bir tür düşünmeden tankın zevkini çıkarırdım.[:nazar:]
Tropikal ve bitki akvaryumum
Çok güzel bir tasarım olmuş. Bununla birlikte bitki çeşitliliği ve yoğunluğu biraz daha arttırılabilirse daha dolgun görünebilir. Sağlıkla besleyin büyütün.
Yeni Flower Horn ' Um Henüz Bir İsmi Yok
Maaşallah. Çok güzel bir balık almışsınız. Büyüyünce daha da güzel olacak. Sağlıkla büyütün inşallah.
Low Tech Bitkili
Tebrik ederim. Çok başarılı. 👍
Yeni Tasarım Yağmur Ormanları
Sercan bey kurulumunuz hayırlı olsun. Taban kurulumunuz ve kullandığınız kumun çeşidi konusunda bilgi verebilir misiniz?
Bitki Akvaryumu
Bitkilerin türleri nelerdir?, gübre düzeni ve CO2 beslemesi var mıdır? Kum yani taban kurulumunu nasıl yapmıştınız?
120*30*30 Bitkili
Gayet güzel, seyir zevki verecek şekilde renkli ve kıpır kıpır bir tank olmuş. Maaşallah demek lazım. Ellerinize sağlık.
Merak ettiğim konu ise daha önce kullandığınızı belirttiğiniz Hagen kum ile şimdi kullandığınız vita sand kum arasında detaylı bir kıyaslama yapabilir misiniz?
Özelyem (ankara)
Az önce Özelyem'in Keçiören'de (Ankara) bulunan birkaç ay önce taşındıkları yeni dükkanının önünden geçtim. Geçerken de şöyle bir içeriye bakındım ve ilk izlenimim olarak paylaşmak istedim. Kesinlikle tertemiz ve özenle ürün yerleşimi yapılmış bir yer.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 267 Online Kullanıcı, 147 Üye

Online Kullanıcılar

AlpDo, Aqua Discovery, FidesArtemia, Berk12, telat34, Aquaristsls, fretchord, kadiryilmaz, Bayulker, Ahmdrm, artes, ardatamay, scorpion26, fakcay06, Uzay, Özgür1978, bocco, Burak Uğur, -doctore-, yokte, MiSoSiKiaN, lotn, tokatliakvarist, adilbasata, musanpa, Selcen&Ergün, ozdoganmehmet, HaydarGul, BoraBerkol, banned, ceyh, Therockulla, Akvarist Görkem, sorceres, BiotopeDogan, KadirSpmz, krib, biciko, Captain Magellen, AlperDemir, Ardaky10, EnginKorkmaz, sduru35, Kınayu, ykpblgn, umtylmz07, UmitOnay, neco61, Adnanyum, AhmetKi, Irlo, umutsb, saydemir, erginsogut, cengiz han, Saros, onurxonur, Oguztastan, mesutkaracan, Apistotales, a.gumrah, Bonzi, Orkun Krc, Tahsin.uludağ, Mikail Erdoğan, UfukVural, ilker aydın, dejavoo, atakan1, brsyc, onur_1907, Neothauma, delorm, Yigiterdi, metin06, mutlubaba, viper_78, Olcaycetin, Taliastorm, sirhill, loskaya1907, Usta balıkçı, BUCALILAR, farukzafer, Kanada38, Ladres, aserdar, tetikk, Delta Hoby, kosovali3410, muhammed082001, muratdeg, Hobilenyum, Hlmtl, Hasan112, GokselSunar, kadirik, ismailkahraman, CenK, swordfishhhh, Pekka, MİROĞLU, wallece, FatihDurmaz, Asaylan, CANTEK, utkudlklc35, mcihan, suslu_78, i_gulistan, ilhannnn01, Bahadir, abunil, Kerimgenc, HarunYldrm, Nitrogene, 06bora34, Oguz2452, voltran, Ahmettal, Redmi, FurkanYnk, mrcnnn, burakcc, enderyum, TSevil, ▪FATİH▪, Semih24, denizemektup, Sahinakbulut, su dünyası, Ankaragucu, barut78, Nisel8320, Onexxi, BerkayB, kadir0606, Alp43, lazarusv20, sbilgic82, ukilavuz, hamittsurmelii, Alperenpkr, cagatay19, rexxter, ilkert, Sozriko, aires,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.