ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
hako06
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
16 Şubat 2019 16:01
Toplam Mesaj:
31 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
HAKAN POYRAZ
Doğum Tarihi:
19 Nisan 1973
İl:
Konya
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/53868.jpg[/img] BİTKİLİ AKVARYUM 150-80-50 *** 120-50-60 *** 100-50-60

SON 10 MESAJI

İlk bitkili akvaryumumu kurmak istiyorum .
Daha sonra da konsantre gübre devam...
İlk bitkili akvaryumumu kurmak istiyorum .
Sıvı gübre önermem sakal yosunu yapar... misket veya tablet gübre tavsiyemdir. hako062013-11-30 10:22:01
Elimizden geldiğince yapmaya çalıştık :) (bitkili)
Merhabalar ; su değişimine fazla girmenize gerek yok yeni eklediğiniz suya bitkiler adapte olması zor .tuz kullanmayın  sazlarda çürüme kökleri oturmadığından olabiliri belli bir süre sonra alttan yeni filizler verecektir ben tankımda hiç su değişimi yapmıyorum 3 ayda bir buharlaşan suyun yerine takviye su yapıyorum ayrıca ısıtıcı kullanmayın bitkiler sıcak suyu sevmiyor .nacizane tavsiyem budur yanlış anlamazsanız.saygılar.( tankıma ait resimler mevcuttur.) unutmadan co2 sakal yosunu yapmakta çaresi de kesinlikle elma salyangozu yada ışık azaltılmasıdır.
Bitkili Tank ve Yosun Sıkıntısı

Hemşerim merhabalar; elma salyangozu tavsiye ederim özellikle sakal yosunlarını afiyetle yiyorlar.bilgine.

Balık Seçimi ve Yosun Sorunu
Elma salyangozu da sakal yosunlarının düşmanıdır.bilginize.
Sazlarımda Sakal yosunu !.
Elma salyangozu tavsiyemdir...
TELESKOP AKVARYUM....
Şikayetin Nedeni: Ellerinde olmayan ürünü satmak.

Şikayet Edilen Kişi / Firmadan Alınan Cevap: Teleskop akvaryum.

Olayın Detayları: Merhabalar sevgili akvarist dostlar bu konuyu bilgi mahiyetinde sunmaktayım.Firmaya sitemizde bulunan reklam  aracılığı ile girdim ve sera flore plus taban gübresi için 2 defa telefon ettim ve ellerinde olduğunu ve gönderebileceklerini belirttiler.Buna istinaden ben de 6 kutu 24 tablet siparişi verdim. firmadan telefon geldi ve siparişi vermeden ve ödemeyi yapmadan önce teyid aldığım üründen 1 adet ellerinde olduğunu  bunun yerine jbl marka konsantre gübresi gönderebileceklerini belirttiler.biz de para iadesi gerekmediğini göndermelerini belirttik.Firma yetkilisi saolsun ertesi gün gönderdi lakin 6 kutu konsantre yerine 5 kutu konsantre gübre ve 1 ad.sıvı gübre yolladı (fiyatı ucuz olmasından dolayı) tekrar tel.açmamız neticesin de firma yetkilisi yanlışlık olduğunu ürünleri geri yollamamızı teklif etti ben de  teşekkür ettim bir daha da sizle çalışmak istemediğimi belirterek tel.kapattık.Bu konuyu açmamın sebebi herkesi kendiniz gibi bilmeyin ve ürünü yerinden almanızdır.Uğraşmak istemiyorsanız....Saygılar iyi hobiler....( Hala ürün alışveriş sitesinde satışta...)
29.06.2012 ' Yıldız Akvaryum ' Buluşması..! ( Konya )
Arkadaşlar nazik davetiniz için teşekkür ederim.fakat işlerimden dolayı gelemiyorum.Herkese sevgiler...05079650797.
Velifera
Maşallah süpermiş....
Sazlarımda Sakal yosunu !.
Işık süresini düşür dostum ben komple kapattım yok oldu.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 20 Online Kullanıcı, 11 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.