ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
arif06
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
31 Ekim 2018 00:41
Toplam Mesaj:
566 [0.10 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
arif erdem
Doğum Tarihi:
22 Ekim 1984
İl:
Ankara
Meslek:
işçi_emekci_öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

ARİF ERDEM

SON 10 MESAJI

Leptosoma hakkında bilgi
27/02/2015 tekrar okudum,tekrar gözden geçirdim saygılar :)
cyathopharynx foai,,,,cyathopharynx furcifer
Foai sibwesa herzaman favorim olmustur tavsiye ederim ilanlarda bulamiyorsaniz ithalatcilar ile irtibata gecebilirsiniz.
Son model Şelale kuluçka (Yeni Versiyon Eklendi)
Adem abi tebrik ederim çok güzel ve faydalı bir işe el atmışsın saygılar..
Yeni katıldım 200 litre Yunus Akvaryumum 3 e 8 dişi
Kamil bey profosyonellik adına hiç bir şey göremedik.
Gördüğüm amatörlükler ise tank hacminiz,yunus tanıtmaya çalışmış olup o litrede göze çarpan mavi prenses ve imparator varyetesi,pipo filitre konuyu alelacele açıp yorum beklemeniz vs vs...
LED VE CO2
[QUOTE=kandemir]Led aydınlatmada adaptörün fazla amperli olmasının led için zararı yoktur.İsterseniz 1000 amperlik adaptör kullanın led kendesi için gerekli olan amperi çeker adaptörden.Sorun akvaryumdaki nemin ledleri bozması veya kalitesiz led kullanımıdır.Adaptör ne kadar güçlüyse led sistem o denli verimli çalışır.Kendim yaptığım led aydınlatma sistemlerinde her zaman gerekli amperin en az 1 amper fazlası adaptör kullanırım.Böylece tam verimli aydınlatma elde edilir ve adaptörün aşırı yüklenmesi önlenir.

[/QUOTE]Kandemir bey 1000 amper olayını denemiş gibi yazmanız veyahut yanlış bilgi vermeniz şaşırtıcı geldi. Şahsım adına başıma gelen olayı yaşadım amper kaynaklı sorun olduğunu gözlemlemiştim burada konuyla alakalı olduğunu çözmek için örnek vermiştim saygılar..
Blue Zaire Moba
Maşallah çok güzel balıklar ve harika videolar ALLAH nazarlardan sakınsın yavrularınız kayıpsız büyür inşallah son zamanlarda gördüğüm ve etkisinde kaldığım balıklar tebrik ederim saygılar.
Ticari
Arkadaşım vatoz çeşitleri ve karides yap sonrada keyfine bak derim yinede karar  senin öneri ve ben olsam bunu yapardım demek geldi )kolay gelsin saygılar..
Bu nedir?
Merhaba akvaryumunda salınım yapan bir şey var içinde gördüğümüz taşı çıkartmakla başlayabilirsin.Daha önce benimde başıma gelmişti taş sandığım taş :) alg patlamasına bu sümüksü yapıya sahip olan şeyi yapmıştı taşı atarak sıkıntıyı gidermiştim.
Taş değilse bile kesin salınımla ilgili sorun var tankta saygılar..
LED VE CO2
Sizin sorun şu, kullandığınız led power yada normal led olsun fark etmez vereceğiniz güç önemli 12 volt 1 amper ile çalışan ledlerinize büyük ihtimal ile 12 volt 10 amper gibi yüksek güç veriyorsunuz buda ledleri zamanla karartıyor .
Kendi evimde 12 volt 10 amper lik adaptörüme 1mt power led taktım 20 dk sonra led çöpe gitti.
Adaptörünüzün özelliklerini paylaşır mısınız.

BeZGiN2013-03-22 14:25:07
Kaliteli bidonu Ankara'da nerden bulabiliriz?
[QUOTE=hakansazak] şu mavi daire ağızlı bidon da gönlün var galiba bazen para oluyo paramla bile bulamıyorum bazı şeyleri sen de benim gibi durumla karşı karşıyasın heral[/QUOTE] 

Selam aceleniz yoksa en sol baştaki mavi bidondan size sıfır bir tane ayarlayabilirim size hafta sonu buradan sonucu iletirim.
Bidon ağzı klipsli su kaçırmayacak bir bidondur istediğiniz oynamayı yapabilirsiniz..

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 9 Online Kullanıcı, 5 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.