ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Mikail Erdoğan
Kullanıcı Grubu:
Yönetici
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
828
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrimiçi
Üyelik Tarihi:
01 Kasım 2008 19:18
Son Ziyaret:
58 saniye önce
Toplam Mesaj:
774 [0.19 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
9 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Mikail ERDOĞAN
Doğum Tarihi:
27 Şubat 1986
Yaş:
34
İl:
Ankara
Meslek:
muhasebe
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mikail ERDOĞAN [url=https://www.akvaryum.com/Forum/forum_posts.asp?TID=12733&FID=17&PR=3]Forum Kuralları[/url] Yeniden Magunga...

SON 10 MESAJI

Cichlid Akvaryumuna Hamburg Filtre
Merhaba,

Hamburg sistemdeki ana amaç enerji tasarrufu sağlamak bana göre. Kafa motoru kullanacaksanız hamburg un bir anlamı kalmıyor diye düşünüyorum.
Biraz araştırma yaparsanız dünya genelinde kullanılan hamburg filtre sistemlerinin hemen hemen hepsinde hava motoru kullanılmakta. Kafa motoru kullanmakta kararlıysanız tepe sump vs. tarzı farklı filtreleme yöntemlerine göz atabilirsiniz.
Cichlid Akvaryumuna Hamburg Filtre
Merhaba,

Bana göre tüm akvaryumlarda kullanılabilir bir sistem hamburg sistemi. Sadece hacim ve canlı yüküne göre kullanılacak hava motorunun gücü doğru seçilmeli.

Keyifli hobiler.
Japon La Bettayi Yaşattık 👌
Merhaba,

Konuda yer alan gereksiz ve tartışma yaratacak mesajlar temizlenmiştir. Şunu unutmayalım ki tecrübe yapılan hataların toplamıdır.

Özellikle yeni başlayan ve konu hakkında bilgisi olmayan insanları hobiden soğutma derecesinde eleştiri yapılması biraz acımasızca oluyor. İnsanları hobiye teşvik etmek ve hatalarını düzeltmesi için yönlendirmek adına daha yapıcı ve yönlendirici yorumlar yapmanızı rica ediyorum.

Keyifli hobiler.

[EDIT]Mikail Erdoğan,2020-01-31 18:31:52[/EDIT]
Aliexpress Alışveriş Ve Gümrük Vergisi
Merhaba,

Konu amacından saparak siyasi bir tartışmaya dönüşmüştür. Akvaryum.com Siyasi ve Vergisel olayların değil akvaryum hobisinin tartışıldığı, paylaşıldığı bir platformdur.

Bu nedenle konu kilitlenmiştir.

Keyifli hobiler.
Artık Dur Desin Biri!
Merhaba,

İlgili başlık adından da anlaşılacağı üzere şikayetlerin dile getirilmesi için açılmış olan "Şikayet Var!" başlığıdır. Kişiler bu başlık altında forum kuralları çerçevesinde şikayetlerini dile getirebilir ve yine forum kuralları çerçevesinde istediği şekilde başlık açabilir.
Bu tür konuların açılması çocukluk vs. değil aksine bizlere yardımcı olmaktır. Foruma zarar veren ve insanları yanlış bilgilendiren kişilerin tespit edilmesi noktasında büyük fayda sağlamaktadır.

Bu nedenle konuya tartışmayı kişiselleştirerek ve karşınızdaki kişileri kışkırtacak, tartışmanın büyümesine zemin hazırlayacak konuşmalardan kaçınmalıyız.

Konu tartışmaların uzamaması ve büyümemesi adına kilitlenmiştir.

Keyifli hobiler.[EDIT]Mikail Erdoğan,2020-01-14 17:58:36[/EDIT]
Artık Dur Desin Biri!
Merhaba,

İlgili kişiye gerekli uyarılar yapılmıştır. Arif bey siz de tartışmaya girmemek adına kendisinin size özel mesaj atmasını engelleyebilirsiniz.

Keyifli hobiler.
Piranha Veya Bitki Akvaryumu
Merhaba,

Konudaki tartışma yaratan mesajlar silinmiştir. Konuları amacından saptırmadan bilgi birikiminiz dahilinde cevaplar vermeye özen gösterelim lütfen.

Keyifli hobiler.
[EDIT]Mikail Erdoğan,2020-01-14 12:30:35[/EDIT]
Bu Balığın Türünü Bilen Var Mı
Merhaba,

Metriaclima Estherae OB Red Zebra gibi geldi bana. Bir araştırın isterseniz.

Keyifli hobiler.
Bilgin Hobicilere Kısa Bir Serzeniş
Merhaba,
Konu amacından saparak kişisel tartışmaya dönüşmemesi adına kilitlenmiştir.
Konu açarken forum kurallarına uyarak gerekli özeni göstererek hareket etmenizi rica ediyoruz.[url=https://www.akvaryum.com/Forum/forum_posts.asp?TID=12733&FID=17&PR=3]Forum Kuralları[/url]

Keyifli hobiler.
Nasıl Özel Üye Olabilirim?
Merhaba,

Özel üyelik konusunda gerekli linkler paylaşılmış olup, üyeler yönetim tarafından takip edilerek uygun görülmesi durumunda fikir birliği ile verilmektedir.

Konu amacından saptığı için ve kişisel tartışmalara dönüştüğünden kilitlenmiştir.

Keyifli Hobiler.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 353 Online Kullanıcı, 192 Üye

Online Kullanıcılar

HarunYldrm, aharuni, Severin, H.Ocal, orimohito, jueJ., ysnynrdg, KadirBulut, kadirik, tdenizs, fikret43, dtunahan, ankara0606, KILLIFISH, AhmetKosovali, SonGökhan, Fishkeeper, Feeb, umut5555, couclecr, seapromise, Mikail Erdoğan, tomtombala, Noyes, EmirHaN, siyaha, nolimetangere, mgurdrama, Fatih ÇE, Alcynone, Ejder Günaydın, ersel, M.G., vetet, Sharingan, icelebi, MURAT111, fretchord, Musab DELİBAŞ, ityo39, arconim, BarisD, emreugru, aliosmanasman, Rbektas, Bllzgl, Quersian, incaia, hoca0666, armaqan, atiryaki, BARBAR, kornarmy, Alper Ütebay, Hellak, Muhammedtrkmen, sagamore, Skylord, Asit00, Joseph122, brk55, umitlee, parspdr, Alpkaan Abacı, Sercanoklu, SCORPION_79, mustafatercan, İnsica01, biacar, gokkurt, darkaura, Acil Stop, zgrcskn, levent1482, destina_23, mcmert, Dimidiochromis, bora83, praksis, lordLucifer, bkartal, Kınayu, DeviLLe, CİHAN044, Mete Duru, MertA, vendetta99, mgulova, nord, felta, Bahadir, Wonderwall, ONRAYDN, frgmgdn, ANGELIS, emrepablo11, Ali3426, stroma, kontrast, Asaylan, aldemirim, closer, kanmet, cankose, Apoca1ypse, Bayulker, ardatamay, TurX, Asamet123, muratyarici, Traveller, murat efe, Goksen, rizasirman, DiscusFan, Aras26, kadircelik, Oguzhank, corax, Barisayik, egedin, AtlasPoyraz, abdurrahman105, TSevil, peker55, lazarusv20, diaslayt, Grolux, adilce, sinanb85, ufukxx61, zatonica, ckcihan6, aires, Kadir1453, Halil ALTINDAĞ, idiopatik, oblomov, theory, JohnWick, dersuuzala, hak45, muratgurer, Mehya, Neşe yiğit, Alihanunal01, Delta Hoby, Rstokms, tabirimcaiz, Gökhanyılmaz, BuRAK, ErdemTul, Captain Magellen, i_gulistan, Ulas_Ozgur, Ayktakdmr, Hendekli54, _rammstein_, omercldr, zekigonlum, mkale, brigantes, partheniali, ismailakay, Adilozturj, Utkan4114, erulusoy, MiSoSiKiaN, ozgmavi, nbasevik23, erensimsek, hakancez, tusege, DumansaL, ecoram, onurxonur, Monte Kristo, yz.04, ozan_1903, mkursun, gokhanwar, buglem, punkart35, RaspberryChoco, UĞUR, omer417, whitefish, mahmut1905, muratdeg, evilways, bbkaya06, Yusuf Tanrıverdi, NextToYou,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.