ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Fahrenheit
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
8
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
02 Kasım 2008 18:34
Son Ziyaret:
06 Mayıs 2021 11:15
Toplam Mesaj:
99 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
1 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
1

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ahmet Önder
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Adana
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Albino bir tür değil, genetik bir metabolizma hastalığıdır. Albino adıyla satılan bu balıkları almıyorum, almanızı tavsiye etmiyorum. --------------------------------------------------- 32 Fahrenheit=0 C / -40 F=-40 C

SON 10 MESAJI

Melek Balığı Kurulumu Sorular
Orjinal (kırma olmayan) tür melek bakmanızı tavsiye ederim. Tabi bulabilirseniz :) En azından harcadığınız emeğinize ve yaptığınız o kadar masrafa değsin. Piyasada çok fazla kırma tür melek var. Şahsen, hiç birini akvaryuma sokmam.
Elodea Yaprakları Üzerinde Beyaz Tortu ?
Sıvı gübre olayı değil bence. Çünkü aynısı bende de oldu ama ben sıvı gübre vs hiç kullanmadım. Hafifçe bitkiye dokunduğunda beyaz noktalar dökülüyor. Ben önce bitkileri kaldırdım sonra da dökülen yerlerde iyi bir dip çekimi yaptım.
Elodea Yaprakları Üzerinde Beyaz Tortu ?
Aynı şey bende de olmuştu. Sanırım adi salyangoz yumurtaları bunlar. Çünkü bu bitkiyle adi salyangozlar benim akvaryumuma gelmişti. Sonuçta bu bitkiden 10 kök almışken hepsini çöpe attım. Kısacası, alınacak bir bitki değil. Zaten fiyatı da sudan ucuz. Şimdi bedava verseler akvaryuma sokmam.
Elodea Densa Mi? Elodea Species Mi ?
Elinde densa olmayan, species bitkisini densa diye satıyor. Her yer böyleleriyle dolmuş.
Çiklik Tuzu
Orta Amerika akvaryumuna JBL Aquadur Malavi-Tanganyika tuzu kullanılır mı? Yoksa Seachem American Cichlid Salt tuzundan mı kullanmalıyım? Bilgisi olan arkadaşlarım yardım ederse sevinirim.[EDIT]Fahrenheit,2020-08-29 07:42:23[/EDIT]
İltalatçı Lidya Akvaryuma Nasıl Ulaşabilirim?
F0 Calvus almak istiyorum. Forumda araştırdım ve ithalatçı Lidya akvaryumdan temin edildiğini öğrendim. Kendilerine nasıl ulaşabilirim? Bilen var mı?
Slikonlar Ne Sıklıkla Yenilenmeli
[QUOTE=Cem Öcal]Akvaryumların aşağı yukarı 10 sene ömürleri var.Silikonlar kurutmadıkça sıkıntı olmaz.Tabi silikonların kuruması içinde Akvaryumu susuz bırakmak lazım.[/QUOTE]

Bazen sıfır akvaryumlar akvaryumcu deposunda uzun süreler bekliyor. Silikonların kuruma durumu ne oluyor? Yani, bekledikçe ömürleri mi azalıyor?
Ramirezi
[QUOTE=Turanegedogruer]Ramirezi dinlendirilmiş çeşme suyunda yaşarmı[/QUOTE]

Yaşamasına yaşar da nasıl yaşar? Her balığın vatanına uygun kendine göre su değerleri vardır. Her ne kadar artık türler doğasına uygunluğunu bir nebze kaybetmiş olsa da biz yine su değerlerini bulmaya çalışırız.
Işık İhtiyacı Az Olan Bitkiler
Herkese selam. Burada [URL]https://www.akvaryum.com/forum/dusuk_isik_ihtiyaci_olan_bitkiler_k169774.asp[/URL] bir forum üyesi, ışık ihtiyacı az olan bitkilerin listesini vermişti. Ama listede ışık ihtiyacı fazla olan bitkiler de mevcut. Böyle bir güncel listeyi verebilecek bir arkadaş var mı?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 299 Online Kullanıcı, 168 Üye

Online Kullanıcılar

melancholyic, Quersian, kdrackgz, de4b5, furfer, OKIRATLI, MollyC, terranova, B U N D Y, lojistisyen, numan85, joe-kr, chancer, teskere, yamanailesi, Rascal, Edipo, mertsarikaya, Akarakurt, yaylaihsan, ulucguray, MysticArts, Guppyfish, Mannfischer, Anıl16, demirellevent, yucesoy83, jazzer, Kirklarelili39, BrnKrkz, rasit2009, DarkSaqa, erosennin, zmujin, mightymurat, BoraER, bLind, cengiz han, arapaima, DogWhisperer, Berkesygl, selom, HarunYldrm, osman-01, wilsonkaya, Thyme, Akvaryumplus, abdullahgercek63, volkan77, Azagthoth, CGDSNLR, Şelemzar, muspar, EnginKorkmaz, Paimei, Mussa, ScArFaCe, makyol61, kaanbalcı61, sinor, tayyaar, aybas, joponjapon, k3rp3t3nn, HaydarGul, seis, Schatten1907, tuncer2234, oguzburcin, Lucerda, mentalixx, ysnynrdg, emrah39, Woodwork Can TEK, paXua, bugrahans, Pamir Kandemir, yakamoz-ga, Hasan117, Krosava, mmemati, Noyes, muratgurer, UBA9, bugurdag, ResulEfe, Koksal Gurkan, Ozican, arutharen, hilcioglu, krib, leovo, paoni, Melih İsmail, Murat818181, Balikcionur, nomercy, Heckel, masterchief33, yakaryus, fatih.akblt, yagiz.sonmez, thejaponcu, goldfishlove, metehangezer34, Suat2727, Leof, Hakaan8009, ÇEPNİ, borabahcekusu, Tetvaryum, kaminari19, BoraAquascaping, sonsuzpati, karidesten, DRARH, AliEfeCin, omer417, abunil, Kadir5834, Gokayb, KRaL_MaLaWi, darkaura, Burakavci, LutinoPandaGuppy, AsenaE, wolverin, pestkop, budak_murat, Neothauma, Aplot, drersayan, mcsavaskan, ahmedfeyzi, Erten, gursell-im, Rmert, Rhyno, abdullahk, cagatay19, Joker07, The_Cayci, Nahola, bonker0618, ternapi, EDDY, dream07, mustafaolgun, Hyruzgar, Yns_bsk, Kurama, RyukinLoveTr, m.emrre0, ezzalisi, CERANOXE, Yorum yapmaz, kuzeyyildizi, mcsencan, Aşk-ı semek, druje, Mehya, soner57, night_clubs, Nayi, Tolgahan.usta, erka2021, eyupburak, tinnitus, Umit2003,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.