Stokpet


StokeleyÇevrim Dışı

Kayıt: 13/12/2018
İl: Istanbul
Mesaj: 50
StokeleyÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Aralık 2019 17:21
[QUOTE=Stokpet]Ürünü iade edebileceğinizi söyledik. Açıklama da yaptık. Ayrıca son kullanım tarihi bu ay doluyor. Zaten yazışmaları kendisi paylaşmış.

Firma olarak olumlu dönüş yapmamıza rağmen, firma ismini karalayıcı ve özel konuşmaları izinsiz olarak 3. şahıslara paylaşımdan dolayı anayasanın 132. maddesine istinaden dava açma hakkımı saklı tutuyorum.
[/QUOTE] Yazışmalarda üretim tarihi olduğunu belirtmişsiniz şimdi de son kullanma tarihi bu ay doluyor diyorsunuz, müşteriyi kandırmaya çalışıp başarısız olunca geri adım atıyorsunuz sanki.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

z.b.s.kÇevrim Dışı

Kayıt: 10/05/2014
İl: Zonguldak
Mesaj: 585
z.b.s.kÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 12 Aralık 2019 18:31
Allah aşkına açın dava. Tereciye tere satmayın. Ettiğinizi küfürü ikrar edecekseniz ben açacağım ama. Ticari ilişki de özel konuşma değildir. Olumlu dönüşü bugün yaptınız. Forumda tantana yapıyorsunuz dedi bir kendini bilmez. Ne diyorsun arkadaşım tantana filan diyince de sinkaflı iki küfür ederek yüzüme kapattı.
Hadi aç bakalım bir dava saklı tutma günü geçer. 6 ay süren var.

[QUOTE=cyhn84]Site üzerinden anlaşmazlık açarak ürünü iade edebilirsiniz. Çokta fazla gerilmeye gerek yok.[/QUOTE]
Zaten gerilemedik bahsettiğiniz şeyi yapmaktayım. Burada kötü tecrübeyi paylaşıp uyarmak gibi bir gelenek var. [EDIT]z.b.s.k,2019-12-12 18:51:16[/EDIT]

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir