ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Mikail Erdoğan
Kullanıcı Grubu:
Yönetici
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
898
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
01 Kasım 2008 19:18
Son Ziyaret:
2 Saat 25 Dakika önce
Toplam Mesaj:
778 [0.18 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
3 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Mikail ERDOĞAN
Doğum Tarihi:
27 Şubat 1986
Yaş:
34
İl:
Ankara
Meslek:
muhasebe
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mikail ERDOĞAN [url=https://www.akvaryum.com/Forum/forum_posts.asp?TID=12733&FID=17&PR=3]Forum Kuralları[/url] Yeniden Magunga...

SON 10 MESAJI

Bu Balığın Türü Nedir ?
[URL]https://www.akvaryum.com/astronotus_ocellatus_astronot_-_oscar_tatlisur_4_338.asp[/URL]
Wildfish
Merhabalar,

İlgili arkadaşa gerekli uyarı ve yaptırım uygulanmıştır.
Yönetimdeki arkadaşların yapılan şikayetlere cevap vermiyor olması konulardan habersiz olduklarını, konuyu umursamadıkları yada üyelere inisiyatif tanıdığı anlamına gelmediğini de belirtmek isterim.

Keyifli Hobiler. [EDIT]Mikail Erdoğan,2020-10-07 15:59:24[/EDIT]
Sizce Hangi Akvaryumu Almaliyim (resimli)
[QUOTE=AleJandro] Tam emin olmaya calisiyorum sonra alip keske biraz daha genisini ya da biraz daha darini alsaydim dememek icin soruyorum sizin onerdiginiz boyut cok fazla abarti apartmani cokertir [^_^] bu atmis oldugum iki fotograf arasinda siz olsaydiniz hangisini tercih ederdiniz yani [/QUOTE]

Merhaba,

yapmak istediğiniz şeyden tam emin olarak hareket etmeniz ve fikir alış verişi yapmanız çok güzel fakat bunu yaparken forum kurallarına dikkat ederek tek başlık altından ilerlemelisiniz. Aynı konu hakkında birden fazla soruyu farklı başlıklar açarak değil tek başlık altında sorun lütfen.

Keyifli Hobiler. [EDIT]Mikail Erdoğan,2020-06-20 15:53:18[/EDIT]
Hesabımı Kapattınız...
Merhaba,

Hiç bir üye haksız yere uyarılmadan siteden uzaklaştırılmaz. Paylaşılmasının uygun olmadığı söylendiği ve konu kaldırıldığı halde videoyu paylaşmaya devam ederek kendinize yotube izlenmesi kasabileceğiniz platform değildir burası. Uyarıya istinaden üyeliğiniz kapatılmıştır.

Kin tuttuğunuz ve yönetimini beğenmediğiniz bir sitede ısrarla var olmaya çalışmanızda gerçekten düşündürücü. Kin ve nefret söylemlerinde bulunmadan forum kuralları çerçevesinde hareket etmenizi tavsiye ederim.

Keyifli hobiler.
Cichlid Akvaryumuna Hamburg Filtre
Merhaba,

Hamburg sistemdeki ana amaç enerji tasarrufu sağlamak bana göre. Kafa motoru kullanacaksanız hamburg un bir anlamı kalmıyor diye düşünüyorum.
Biraz araştırma yaparsanız dünya genelinde kullanılan hamburg filtre sistemlerinin hemen hemen hepsinde hava motoru kullanılmakta. Kafa motoru kullanmakta kararlıysanız tepe sump vs. tarzı farklı filtreleme yöntemlerine göz atabilirsiniz.
Cichlid Akvaryumuna Hamburg Filtre
Merhaba,

Bana göre tüm akvaryumlarda kullanılabilir bir sistem hamburg sistemi. Sadece hacim ve canlı yüküne göre kullanılacak hava motorunun gücü doğru seçilmeli.

Keyifli hobiler.
Japon La Bettayi Yaşattık 👌
Merhaba,

Konuda yer alan gereksiz ve tartışma yaratacak mesajlar temizlenmiştir. Şunu unutmayalım ki tecrübe yapılan hataların toplamıdır.

Özellikle yeni başlayan ve konu hakkında bilgisi olmayan insanları hobiden soğutma derecesinde eleştiri yapılması biraz acımasızca oluyor. İnsanları hobiye teşvik etmek ve hatalarını düzeltmesi için yönlendirmek adına daha yapıcı ve yönlendirici yorumlar yapmanızı rica ediyorum.

Keyifli hobiler.

[EDIT]Mikail Erdoğan,2020-01-31 18:31:52[/EDIT]
Aliexpress Alışveriş Ve Gümrük Vergisi
Merhaba,

Konu amacından saparak siyasi bir tartışmaya dönüşmüştür. Akvaryum.com Siyasi ve Vergisel olayların değil akvaryum hobisinin tartışıldığı, paylaşıldığı bir platformdur.

Bu nedenle konu kilitlenmiştir.

Keyifli hobiler.
Artık Dur Desin Biri!
Merhaba,

İlgili başlık adından da anlaşılacağı üzere şikayetlerin dile getirilmesi için açılmış olan "Şikayet Var!" başlığıdır. Kişiler bu başlık altında forum kuralları çerçevesinde şikayetlerini dile getirebilir ve yine forum kuralları çerçevesinde istediği şekilde başlık açabilir.
Bu tür konuların açılması çocukluk vs. değil aksine bizlere yardımcı olmaktır. Foruma zarar veren ve insanları yanlış bilgilendiren kişilerin tespit edilmesi noktasında büyük fayda sağlamaktadır.

Bu nedenle konuya tartışmayı kişiselleştirerek ve karşınızdaki kişileri kışkırtacak, tartışmanın büyümesine zemin hazırlayacak konuşmalardan kaçınmalıyız.

Konu tartışmaların uzamaması ve büyümemesi adına kilitlenmiştir.

Keyifli hobiler.[EDIT]Mikail Erdoğan,2020-01-14 17:58:36[/EDIT]
Artık Dur Desin Biri!
Merhaba,

İlgili kişiye gerekli uyarılar yapılmıştır. Arif bey siz de tartışmaya girmemek adına kendisinin size özel mesaj atmasını engelleyebilirsiniz.

Keyifli hobiler.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 290 Online Kullanıcı, 158 Üye

Online Kullanıcılar

lazy46, akvaryum.diyarı, praksis, erulusoy, muratgurer, sinanb85, BoluluBurak, joe-kr, Bodurcan, myht34, Trakia, muzaffer_81, HardScape, Onur Mert, erimgorgulu, omerkaya40, denizb12, dream7, Pacific, GüneyÜNVERDİ, yandangel, sarıyerli 1970, MiSoSiKiaN, capp, Huleyn, O.Oğuzkağan, de4b5, mmemati, Kınayu, bymurat06, serhat480, mertcan1, Sisyphos, JDEAN, Serkanjb, AET07, lebowskia, secaflex, Kagan, Screwy34, mereny, wmelontr, totaku, Urfalı Akvaryum, erakay, Hasmetmeap, indianaconz, oktaysarigan, mert1125, Omertropik, shark2, YunusEmrePEKER61, FurkanKöse59, Sethx, arconim, shiroii, Didon, lazarusv20, rhn35, tayyaar, karahantolga, aylinsaniyan, emregungor, z.b.s.k, saltun, Umut6, ergun.karaca, tosbag, FazgeR, Koksal Gurkan, Hacanak, Eflanılı78, Esteban33, flowerhrn, Arapaima, erkanmazici, Emirk, Roro, byigrik, SubBaRcA, beyazgul, ademh, borani, Ocean1706, MetinSungu, yasinenes, giyotyn, zkaan, Mehmet0011, abdullahgercek63, Nahola, denizulucutsoy, jueJ., SINANYILMAZ, Defneselim, Sütçü, Melih Arslan, fetih6806, BoraER, M.Baki, Balikcionur, Dr_ped, TunahanAltın, aquarium_life, TheHobi, MKA1923, concestus, alex10, Cengizhan06, Burak çetin, fb1453, esensml, Ata5345, Vhonext, noeldayi, dınay, gattar5050, Süleyman şenkurt, mertcan_60, eyyupunal, Fatih Pekin, ternapi, drersayan, Burak Dişli, Mkaplan92, Ulker, Ilgın, Leontheprof., sinor, Ozan Eren, Cuneytyldz, Sefaa55, ciii87, legion, kral038, hanil, Omer uçlu, muratdeg, frknsyl, TolgahanA, simsekal, KahramanDemirkol, WaveRider, cansolak, EmrullahBoslu, goldfishparadise, Akvarist01, AmazonDream, Nursun, fedaxdello, Emre Akkaya, hasanusta06, Yunus_Krgl, koruyucu3443, bettaaşığı, ersin1981, Curse, Emre0012, cagabo,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.