ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Limitless
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Ocak 2012 18:43
Toplam Mesaj:
19 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Taner Ashley
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Taner Ashley

SON 10 MESAJI

Tül Zebralar Hakkında
Bitkili bir tankım var içerisinde az miktarda moss, rotala ve mikra var. Saklanacak alanlar mevcut. 
canlı olarak tankın içinde canlı doğuranlar ve yavruları var. Bunların yanına tül zebra almak istiyorum acaba diğer yavrulara veya balıklara bir zararı olur mu ?

Canlı doğuranlardan kastım= Moli, Plati, Lepistestir. .

Ve çok sayıda yavrusu. . 
ADA 2008
31 Mayısa kadar her sene geçerli değil mi ?
Bu Akvaryumda Ne Beslenir?
Volkana katılıyorum.enginkoc342012-01-04 11:28:42
SP KAYA TUZU
[QUOTE=OmerS.]100 LT de 4 adet sp balığım var balıkların üst ve kuyruk yüzgeçlerinde yırtılmalar var tedavi için kaya tuzu mu kullanmalıyım? Ne kadar kullanmalıyım? Kullandıkdan sonra su değişmelimiyim? Kaya tuzu marketlerde satılan Turşuluk tuzlarla aynı şey mi? [/QUOTE]

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
Biri bunları durdursun :D
Sami Bey sert tavırlara gerek yok. Aynı dediğinizi sizde yapmayın.
Her yerde yumuşak suyu sever magrow kullanın derken siz çıkıp sert su diyorsunuz yapmayın allah aşkına. Gidin lepistes çıkan yerlerdeki suyu bir test edin. Yumuşak suyu sevdiğine inanıyorum ama doğada nötr sularda bulunuyor. Buradan böyle saçma sapan belgelendirmekle olmaz gideceksiniz ya birini bulup yada kendiniz suyun sertliğini ölçeceksiniz.
İzmite gittiğimde bir abiyle görüştüm bu konuyu. Lepistes Dernek başkanı gibi bir şey adını hatırlayamıyorum. Bu akarsulardaki lepisteslerin üremelerine katkıda bulunmak için suya küreler ekleyen adamlardan. Yaşadığı su ve istediği su nötr dür. Alkali suyu sevmezler akıntıyı severler alkali olması illa akıntı olması demek değildir.
Oğuz Bey biraz yanlış söylemiş velifera kılıç kuyruklarda bu hesap çok yanlış olur. 1 balık 1 litre değildir ama hiç korkmadan bu değeri lepistesler üzerinde molilere platiler üzerinde kullanabilirsiniz.
Sizde su sert suyu sever sevdasından vazgeçin kaideyi illa bozmak gibi bir derdiniz varsa yumuşak değil nötr önerin millete.

Bu arada telefonunu bulup size vereceğim. Yaşamını en iyi hale getirmek için kullandıkları küreler suyu ne hale getiriyor(yanlış olmasın iyi anlamda bu) size bir açıklasın sizde bu saçmalıktan vazgeçin.

Daha yeniyim bu forumda ama diğer forumda moderatörüm oradaki tartışma konusu var araştırıp bir inceleyin isterseniz.
Molim ve kılıçkuyruğum ne zaman doğurur?
Sıcaklığı bir kaç derece artırın 29a felan çekin o zaman yavrulama daha yakın zamanda gerçekleşir. sonradan eski haline getirirsiniz.
Akvaryum camındaki kırık
Silikonlayıp köşebent kullansanız yararınıza olur bence
Biri bunları durdursun :D
115 litreye 115 canlı doğuran olur fakat hiç artmayacağını farz edersek.
Artacağı için bu rakamı 50-60 a çekersiniz.
Hesaplayıcıya güvenmeyin türe göre değil sadece uzunluğa göre hacim belirliyor.

İSTAVRİT2011-12-14 20:27:37

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.