ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
muratcan07
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
13 Haziran 2017 22:52
Toplam Mesaj:
24 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
muratcan
Doğum Tarihi:
20 Haziran 1990
İl:
Antalya
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

muratcan
Antalya

SON 10 MESAJI

CO2 yaptım.
şu kendiniz yaptığınız co2 leri merak ettim mutfakla pek aram yoktur bir resim koyabilirmisiniz kafamda canlandıramadımda.
Ters yüzen vatos yavruları yermi??
2 tane ters yüzen yavrusu aldım boyları 1,5-2cm sayılır yavru akvaryumuma atıcam ama ya yavrularımı yerse diye korkuyorum ana tankdada bi türlü yere inip yem yiyemiyolar büyük balıklar bunları dövüyo ne yapmalıyım?
akvaryum içine mini havuz
Evet Antalyada var bunlardan ama ben aralara sıkışan balıkları gördüm orda ve kafama yatmadı o yüzden ,ama etrafı kapatılırsa güzel olabilir
Suyum kızardı
Evet yemlerim sanırım tetra ama akvaryumu aldığım zaman ilk 1 ay kadar böyle değildi balıklar buyudukçe kızardı su haftada 1 1/4 oranında su çekip tazeliyorum ama nafile. 
Suyum kızardı
Akvaryumum suyu kıpkırmızı oldu ne yapmalıyım? 1 tane atman iç filitre bide atman şelale motor çalışıyor 75-80 litrede 15 balığım var ne tavsiye edersiniz? Demir2006-11-12 17:56:23
Ahli yavrularıma yem?

Ahlim bugun doğurdu kendiside küçük olduğu için 3 tane doğurdu ama ben artemia çıkaramam zaten akvaryum küçük bide onla uğraşamam diyorum peki bu hayvanlara ne yedirmeliyim pul yem olur mu?

M_R_T2006-11-12 15:32:38
Vatoz Yavruları Yer mi?
bana göre yemez yavruların yanına cüce vatoz koyabilirsin o kesinlikle yemez
acayip bir salyangoz
teşekkür ederimde antalyada bulamadım internette satılıyomu acaba?
Sizce yavruları atmışmıdır??
bende anlayamadım ama sanırım balığım yavruları yuttu çünkü kusturma başarısız olunca yavruluğa aldım ve dışkıladığını gördüm ama attığım yemler dipteydi yememişti daha ve hala yemiyor.ölücek diye korkuyorum valla.
acayip bir salyangoz
suyu tamamen değiştirsemde taşların arasında falan balık yumurtasından küçük yavruları oluyo onlardan kurtulamıyorum balıkçıda ilacı var fakat 40ytl dedi akvaryumum 20lt zaten yeni akvaryum alsam o fiyata gelmez.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.