ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
sener1907
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
6
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
02 Ekim 2016 11:18
Toplam Mesaj:
108 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
CENK ŞENER
Doğum Tarihi:
01 Ocak 1985
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

cenk şener

SON 10 MESAJI

Başımdan Geçen daffodil Hikayesi

Kızılay sakaryada aksoy pasajında var bende cuma günü bir çift damızlık altı aldım. Fiyatlar biraz pahalı ancak balıklar oldukça sağlıklı.

Havuz: 4.95 ytl
Düsünceleriniz için tesekkürederim en kısa zamanda böyle bir havuzda koi beslemeyi düsünüyorum tabi sayıyı abartmadan,eğer daha büyüğünü bulabilirsem onu tercih ederim böyle ürünlerde en fazla 5-6ytl oynuyor fiyat farkı,bu fiyat farkı için balıklara dar bir ortam yaratmak istemem. .
Havuz: 4.95 ytl
Bende bu konuyu acmayı düsünüyordum,ancak benim düsüncem bu havuzlarda koi ve japon beslemek ben yaklasık 350ltr olanını 6ytl ye buldum. Acaba bu şişme havuzlarda koi ve japonu beslemek mümkünmü görüşlerinizi belirtirseniz cok sevinirim. .
lepistes ölüm anı
Zamanında aynısı benim dişi lepistesimede olmuştu ama doğum yaptıktan sonra halsiz düştü ve sizin dediğiniz gibi üzerinde su kabarcıkları vardı.Acaba sizinkide doğum yapmış olabilirmi belki doğum yapyıysa oda halsizlikten ölmüş olabilir
Lepistes ve Platy'lerim.(Fotoğraflı)

Akvaryumun sade ama güzel olmuş. Yalnız limon bitkisine dikkat et. 1ay içinde balıklara yüzcek yer bırakmazlar. Bende limon bakıyorum. Acaip coğalıyorlar. Bence onları tek köke indir. Hem tek kök daha canlı oluyor, hem de kısa zamanda koyacak yerin kalmayacak.

Raven2007-04-20 00:05:04
Platy ve kılıçkuyruk çiftleşir mi?
Çiftleşen balıklar bölümüne baktım ancak aklıma takılan diğer dişi aykılıçlar varken dişi platylere bakar mı acaba?
Platy ve kılıçkuyruk çiftleşir mi?
Bugun 1erkek 3dişi aykılıç aldım ve yanına platy almak istiyorum.Acaba platyleri dişi alsam benim erkek aykılıcımla çiftleşme ihtimali varmı?
Valifera nasıl bakılır.
Kesinlikle tek erkek bende velifera beslerken akvaryumcuya inanıp 2 erkek aldım ama birinin sonu ölüm oldu malesef
Elektronik balast-Elektro manyetik balast?
100litrelik akvaryumumda 4adet florasan kullanıyorum bunları ilk önce elektronik balast ile kullanıyordum ancak 2hafta içinde hep bozuluyordu.Bende bunları manyetik balastlar ile değiştirdim üstelik bu balastları kablo yığınından kurtulmak için kapağa monte ettim yaklaşık 6aydır sorunsuz kullanıyorum tek kötü yanı cok ısınması ama onunda bana bir zararı yok kesinlikle daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı eğer ısınmasını problem etmiyorsanız kesinlikle manyetik balast,starter olarakta philips veya osram kullanın derim.
sener19072007-04-13 23:23:00
BALIKLARIM HIZLA ÖLÜYOR(resimli) acil
Abdullah bey resimlerden suyunuz bulanık görünüyor akvaryumu kuralı nekadar oldu? ve balıklarınızı seçerken sağlıklı olup olmadıklarına dikkat ettiniz mi?.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.