ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
enjoykan
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Kasım 2007 20:14
Toplam Mesaj:
16 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Erkan ABANOZ
Doğum Tarihi:
26 Eylül 1978
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

ÇARŞI KARŞI OLMAYA KARŞI

SON 10 MESAJI

Amatör arka fon yapımı

gökhan bey hayırlı akşamlar bende amatör olarak bir fon yapmaya çalıştım yazınızı şimdi fark ettim şu anda bende bilgili sayılırsınız size bir kaç sorum olacak

ben straforun üstüne yalnızcana 1 kat olarak kalekim kullandım fakat ben açık satılan ( kilosu 50 YKR ) onun üzerine 3 kat su bazlı boya kullandım. şu anda su içinde bekletiyorum.

1. sorum kullandığım kalekim suda yumuşadı gibime geldi özellikle köşelerde dokunduğum yer dağılıyor. kalekimdenmidir yoksa kat olarak incemidir sizce

aşagıda çalışmam ve kullandığım boya malzemesi var

Arka Fon

arka fon yardım

suya koydum fakat kalekim sudayken yumuşadığını farkettim dokunduğum yer straforu bırakıyor normal değil herelde yanlış malzememi kullandım acaba

arka fon yardım

selam arkadaşlar kendi çabalarımla bir aka fon yaptım malzeme olarak yumuşak strafor, açık satılan kalekimlerden kullandım kullandım boya olarak alpına su bazlı boya kullandım boya su içinde salınım yapmıyormuş ama balıklar açısından problem olurmu bilmiyorum daha önce dıv projelerini okurken bir arkadaşımızın tuzlu suda beklettiğini falan okumuştum ama emin değilim bende eğer balıklara zararlara bir madde salgılarsa bunu gidermem için tuzlu su veya herhangi bir işlem yapabilirmiyim. 

Uygun fiyatlı pratik fon yapımı

kardeş süper duruyor ellerine sağlık

Hadi ben kaçtım pakpande görüşürüz

karbondioksit

slm arkadaşlar bi yerden duydum bitkili akvaryumda bir karbondioksit tankı olması gerekiyormuş ne işe yarar gerçekten olması gereklimi

bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

balığı kendim doğurta bilirmiyim?

Tüm balık dünyasının başı sağolsun, Lepistes sizlere ömür, yavrular da..

M_R_T2006-10-21 23:37:38
Lepistesim ölüyor mu?

Tüm balık dünyasının başı sağolsun, Lepistes sizlere ömür, yavrular da..

M_R_T2006-10-21 23:39:54
balığı kendim doğurta bilirmiyim?
Şuanda 30 derece sıcaklıkta iyi değil mi sizce? M_R_T2006-10-21 23:58:51
Balıklarım kayboldu..
Benimde oluyordu. Yani bir gün bir bakıyorum akşamki balık yok olmuş, daha sonra ondan geriye kalanları görüyorum suyun içinde gezerken. M_R_T2006-10-22 0:20:26

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.